• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7454067&tab=14
5-ti dílná sada s povlečením, výplněma a mantinelem
5. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
5. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
wini děkuju :wink:
5. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
adel - gratulujeme :grinning:
pipiii - tu pizzuTi závidím
Já dneska dělala pudinkové poháry,pak rajskou polévku s nivou a teď sem dodělala zapečené palačinky.Taky sem dneska žehlila mimískový věcičky - no udělala sem toho dost - uf :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
even - to všechno objednáváš?!?
5. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
evena: ty ses teda rozšoupla :wink: :grinning:
5. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
uffffff ... objednávala sem to asi hodinu a půl :grinning: předběžný odhad cca 6,5 tis :grinning: :grinning: takže sem se rozšoupla teda víc než dost ale s přítelem to neseklo :grinning: :grinning:
dvě matračky + chrániče kvůli případnému počůrání
zavinovačka
4 froté prostěradla
dvě pětidílné sady na postýlky mantinely + peřinky + výplně
dvoje povlečení
kapsář na postýlku
a navíc ještě tohle v růžové :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23670705&tab=0
a tohle na koupání taky v růžové, jak jinak :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11806280&tab=2
5. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky! Všechno dočítat nebudu, ale jen, co jsem pochytila:slight_smile:
Adell gratulace, je to super, že to máš za sebou :slight_smile:
renu ty tuniky, co má pipiii jsem viděla v CaA v Olympii, měli jich tam dost, tak snad ti je nevyprodají.....
jinak my včera byly na kontorle, ukázkově mi tam stvrdlo břicho přímo před doktorkou, tak mám zvýšený to magnézko, ale jinak všechno oki....a teď si nemůžu vzpomenout, kdy je další kontrola pabli, myslím 26.6.....ale ještě upřesním:slight_smile:....pěkný víkend všem!
6. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Maj, Teg děkuju za gratulace :slight_smile:
U nás je dnes zataženo tak nevímn co budu dělat, asi uklidím protože po dobu učení jsem tomu moc nedala :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

evena: zavinovačku budeš mít jen jednu? :slight_smile:
tegga: se teda malej předváděl před doktorkou, co? :slight_smile:
adél: tak na tuhle situaci si taky vzpomínám - ten pocit "nevím, co teď..." po státnicích... my tenkrát myslely s kámoškama, jak ty státnice oslavíme, no sešly jsme se u nás, jen asi do 22-23. h a pak honem spát :grinning:
6. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj danuš :slight_smile: co máš dnes v plánu? :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
jedem po obědě na zahradu,manža se účastní s pejskama dětského dne
6. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Pabli my teda máme všichni večírek příští pátek, ale jsem zvědavá jak si to užijeme pět těhulek :slight_smile:, ale co člověk se dokáže bavit i bez alkoholu, teda aspoň já ano.
Ahoj Danus
6. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj pěknou sobotu všem :slight_smile:
u nás zamračeno, ale docela teplo :slight_smile:
dnes mám v plánu dělat smažený sýr + brambůrky mňam :slight_smile:
tak hrací deka nebude ani u druhého prodejce ... výrobce už jí také nemá, je vyprodaná a nikdo ani neví kdy a hlavně jestli ještě někdy bude :frowning2: sem z ní nadšená, tak zkusím počkat, kdyžtak se vybere jiná
pabli zavinovačku jen jednu, to je asi málo co? kdyby třeba ublinkla nebo jí pokadila tak nemám náhradní, musela bych ji zabalit dočasně do deky :grinning:
6. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky pěknou sobotu ikdyž u nás pracovní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak máme vymalováno hurá, ale já jsem to nějak nestrávila jen začal manža barvit v tu ránu se mi udělalo blbě a já letěla na záchod, všechno šlo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se vydejchala šla vylezla ze záchodu a můj nosánek opět nasál barvu- sem se stačila otočit na patě a znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem musela pryč z bytu všechno chudák udělal sám a na úklid jsem si zavolala švagrovku, teď už je to lepší, ale stejnak žaludek je pěkně na vodě, útěchu mi přináší, že už je to hotový a budem moc připravit kouteček pro miminko :dizzy_face:

even teda ty jsi se rozšoupla, ale aspoň už to budeš mít pěkně všechno pohromadě :wink:
6. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky holky :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak to já jsem chtěla dnes uklízet, no zatím jsem začala zlehka, dala jsem prát pračuku a po obědě jsem si lehla, no ale vydrželo to už tak dlouho, že to snad teď už tu chvíli vydrží. Tady vypadalo, že bude pršet a te´d se najednou udělalo i sluníčko takže asi bude hezky :slight_smile: Přítel dovezl od babičky čerstvé jahody a třešně mňam to si zase dám do nosu :slight_smile:
6. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to se máš taky bych si dala :grinning:
6. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Zrziku no vidíš já bych se rozdělila, ale bydlíš moc daleko. Tak si jedině musíš koupit :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Ahojky holky, dneska jsme byla u kamosky v Beroune a privezla jsme si od ni nejaky vecicky zase:slight_smile: tak to zitra nafotim a dam do albicka:slight_smile: preji krasny zbytek vikendu i kdyz bohuzel destivy:(
6. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
tak u nás se tak vyjasnilo, slunko pere pomalu jak v létě :slight_smile:
sem nějaká lenošná, takže místo obalovanýho sýru byla na oběd zamražená pizza z krabice :grinning: takže snad bude sýr na večeři
6. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
6. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak to já jsem pověsila prádlo a konečně uklidila. Už je tady zase krásně útulno :slight_smile:
6. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
holky me prijel manzel ze skoly a usnul:( pry bude spat az do rana:/ noo super:( ja si ho snad nikdy neuziji:(
6. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
pipiii: no to máš teda pech! :unamused: my byli dnes s přítelem vybírat dlažbu do koupelky, budou ji příští týden dělat s taťkou :slight_smile:...pak mě přítel hodil ke kámošce, když jel na fotbal, potom zase vyzvedl a teď zmizel do hospůdky... takže taky nic moc :wink:
6. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
pabli předěláváte koupelnu?
volala mi teď ta paní přes kterou si objednávám ty věci, nemají jednu 5ti dílnou sadu tak si mám vybrat jinou, ale nevadí, slíbila mi slevu :slight_smile: prý se ještě domluvíme po mailu, tak sem zvědavá :slight_smile:
jinak sme počkali až tchán vypadne do práce a promluvili sme si s máti :angry:
dle očekávání měla tendenci nám opět cosi vyčítat ale dost sme jí uzemnili, nesmouvali sme a natvrdo jí oznámili pravidla tak se s nima smířila, takže výsledek to nějaký přineslo
akorát sme si vyslechli pár perliček a měla sem opravdu co dělat abych se ovládala a přes ten stůl ji neskočila jednu fláknout :angry: měla sem sto chutí jí říct že jako člověk pro mě totálně skončila
tak třeba sme si vyslechli že prý sme se místo dohadování s taťkem měli otočit a neodporovat mu, že prý víme jak je slabí na srdce a kdyby dostal infarkt že by to byla naše chyba, už ale ta pi.. nevidí proč to vzniklo, že se nasr... kvůli věci do který mu vůbec nic nebylo, se kterou neměl nic společnýho a řekl nám tolik hnusných věcí že to byla hrůza
když jí Milan řekl že proti mě šel s pěstí tak se začala smát, že prý ho známe že by mě nepraštil, tak to je fakt síla, nakonec sem si za to fakt asi mohla sama nebo co :angry:
a prý mám chování jak cigánka - ty prý taky vyhazují věci z okna - u tohodle přítel dost vytekl a myslím že měl co dělat s nervama i on
u tchána to tak trochu beru, byl s nervama v háji, sice bezdůvodně, ale prostě mu ruplo totálně v bedně, jinak mě má totiž si myslím dost rád a sem přesvěčená že se za to teď stydí, tomu nasvěčuje i to že se mi vyhýbá, tomu bych to i odpustila ale tchýně je krysa vychcaná a zákeřná, jedná se mnou jak s onucí :angry:
řekla sem jí že ráda oplácím stejnou mincí na místech kde to nejvíc bolí ... čuměla na vejr :grinning:
6. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
na každou svini se voda vaří :angry: snad to nebude u ní dlouho trvat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
evena-no to byl masakr!!! Já bych se neovládla a asi jí jednu fakt flákla.Musíš to nějak vydržet....ale už si odteď nenech nic líbit!!!
6. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.