• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Dobré ráno a krásnou neděli holky :dizzy_face:

já jsem se probrala s hnusným škrábáním v krku chjo :frowning2: , tak tu do sebe liju litry horkýho čaje a pastilky na pálení snad se to moc nerozjede :confounded: takže dnešní náplň dne je jasná ležet v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
ahojík holky!
přeji všem krásnou neděli, doufám, že dnešek nebude tak zamračený, jako včrera....paaaaaaaaa
7. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
Holky já jdu taky na skok popřát kráásnou neděli....My včera měli Honzovu rodinu pozvanou u nás ve vinném sklípku...naštěstí vše v pohodě....koukala jsem...
7. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

winii: mě už taky zas bolí v krku, koupím si v lékárně oscillococcinum, to mi vždycky zabere :slight_smile:

evena: koupelnu nepředěláváme, jenom budeme dělat dlažbu na takovém malém čtverečku, aby nám neskákala po nerovné podlaze pračka :slight_smile:

mějte se pěkně :slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
ahojky, jdu se priznat:grinning: byli jsme v Bauhausu a videla jsme tam vsude ty dekorace Pua.renu, meli tam i ty plasticky:slight_smile: nooo a me neco napdalo:grinning: koupila jsme si barvy na sklo a k tomu ze si koupim omalovanky a ze tim polepim komodu:slight_smile: a skrine:grinning: a samozrejme jediny pekny omalovanky na obkresleni byly s Puem:grinning::grinning::grinning: takze mam doma Pu omalovanky a udelam si z barev na sklo obrazky:slight_smile: a dam je kamkoliv:grinning:
7. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
pipii dobrej nápad :slight_smile: pak se snad pochlubíš s fotkama :slight_smile:
u nás celej den krásně :slight_smile:
Milan donesl od :angry: bednu jahod co jí kdosi dal, začíná být nějaká podezřele rozdávačná a tchán mi dělá lavici na houpačku, že by to o něčem svěčilo? :sweat_smile: Milan se s nima baví, mě to jaksi nejde, kdyby pohled zabíjel sou už několikrát pod drnem, raději si hlídám záda ...
volala mi ta paní přes kterou si objednávám ty "drobnosti" a dostanu ještě 10% slevu na vše :grinning: , akorát mi špatně započítala nějaké povlečení tak čekám až to napraví, pošle novou sumu a můžu polat penízky :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
ahoji even, tady v praze jsme ted meli priserny privalovy deste:( no na prd:/ ale hlavne ze jsme rikala ze nemam rada PUA:grinning: ale v tech jinych omalovankach byli samy stromy a kyticky a priroda, ja jsme chtela postavicky na obkresleni:grinning: tak jsme zvedava jak to dopadne:slight_smile: ale pekne to bude treba na okne:slight_smile: a na dverich do do loznice(mame ty proskleny) a treba i iacka na lednici:grinning:
7. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
pu je náhodou super :slight_smile: přesně jak říkala pabli, jak pro kluky, tak pro holky
7. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
sem zvědavá co vytvoříš :grinning:
7. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
even, ja vim, me se jen nelibi ze ho maji vsichni a ze je tak proflaknutej:grinning::grinning::grinning: ale libi se mi prasatko a to tam zrovna v tech omalovankach neni:grinning: takze si to obkreslim z netu:grinning:
autor
even, budu tvorit nekdy v tydnu:slight_smile:
no jo, ale která pohádka není profláknutá :grinning: mě se ještě hodně líbí ty české, krteček, rákosníček
7. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
even, my to uz vsechno mame pro malou stazene:slight_smile: rakosnicka, rumcajze, amalku:grinning: krtecka, prihedy z mechu a kapradi..noo vsechno proste:grinning:
7. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
pipii, trochu předčasné ale mi taky :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
even:grinning: my jsme to stahovali i pro mateje...
7. čer 2009 v 16:54  • Odpověz

tak jsme koupili dlažbu do koupelny, pak jsem si koupila v Takku legíny a 2 tuniky - vše hnědé :slight_smile: ... mají tam hrozné slevy, ty tuniky mám jednu za 99,- a druhou za 149,- a legíny za 179,- :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
7. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
PUpiii: moc dlouho ti to netrvalo s tím odmítavým postojem k PU :grinning:

evena: teda, sleduju, že máš nějakou smůlu... jen co se odhodláš k objednávkám, tak samé menší zádrhely, viď?
7. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
pabli, ja taky cekam kdy me napisou ze to povleceni nemaji:( porad mi nic neprislo:( ani e-mail ze to uz posilaji:(
ja jsem chtela neutralni obrazky ale ten pu byl v omalovkach krasne veliky, takze se bude tema barvickama na sklo pekne delat:grinning: a jsme zvedava jak bude vypadat:grinning:
7. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
a tak snad to povlečení přijde... mně taky ještě nepřišlo... :unamused:
7. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
pabli, jj musi, ja to mam zaplacene pres ucet, ve stejny den jsme objednavala i tehu tricko-take jeste nedorazilo:(
7. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
pipiii: taky mi ty objednávky nějak váznou - čekám zavinovačky/povlečení/ohřívač lahví z 1 obchodu, pak koupací kyblík od jedné paní, nepromokavá prostěradla (ale ta mají přijít až koncem týdne nejdřív, na to mě upozornili :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
pabli ja koupim podlozku pod prosteradlo aby se nepropustila moc:slight_smile:

myslis ze je nutny ohriva lahvi a sterilizartor atd???? me to prijde zbytecne... mleko se neda ohrat v mikrovlnce???
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
pipiii: sterilizátor kupovat nebudu, budeme vyvářet klasicky - v hrnci s vroucí vodou... ohřívač lahví mi přijde dobrý, poněvadž to ohřeje na nějakou teplotu, kterou zrovna budu požadovat - pro mě jako matku začátečnici to bude fajn - a dá se vzít kamkoli s sebou... do toho, co jsem objednala, se dá dát i hustší strava, takže i pak nějaký kaše a tak... aspoň to nebudu muset pořád zkoušet na ruku...
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
pabli a copak jsi kupovala za ten ohrivac?? ja jsme videla ohrivac lahvi napr. Nuk a pasuji do toho jenom lahve nuk..:/ a jeste jsme se te chtela zeptat, na tech dudlikach pisou ze se maji vyvaret tak cca 5 min,. to se neroztavi ta plastova hmota?! a stejne tak u tech lahvicek:grinning: :sweat_smile: ja si odsavacku a tohle budu kupovat az po porodu, takze treba ani lahvicky zatim potrebovat nebudu, ale uvidim porad premyslim zda tu medelu nekoupit v nejake akci na MMB joo chtela jsem ti doporucit od Medely gel na bradavky, aplikuje se na bradavky a kdyz jdes kojit tak ho nemusis smyvat, utirat, muzes s nim i kojit, takze chrani bradavky porad a dost lidi si ho chvali:slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ráno, jak byl víkend?

Já si ho pořádně užila, páteční sraz byl super, ale od soboty až do dnešního rána mě děsně bolela pravá kyčel, skoro jsem nemohla chodit :frowning2: Bohužel je to prý dosti časté a normální, myslela jsem, že se tomu vyhnu když nebudu moc přibírat, ale nemá to na to vliv. Ale přežila jsem a dnes už je to v pohodě.

Za hodinku mi začíná další díl předporodního kurzu, tak vám zase dodám novinky :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
ahojky holky....už jsem chtěla psát že jsem tu dneska prcní a nic :frowning2: Edita mě předběhla...
Jinak my byli včera na cimbále takžefolklórní odpoledne...jak jinak než pohodička... :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:34  • Odpověz

pipiii: ohřívač jsem objednala tento: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17958848&tab=1
dudlíky budu vyvářet podle toho, jak tam píšou, takže klíďo 5 min, určitě se s nimi nic nestane :slight_smile: Já si pak koupím na bradavky ten Bepanthen (mast) v lékárně - ten je i na opruzený zadeček i na bradavky - taky se nesmývá: http://www.bepanthen.cz/bepanthen/use/index.asp, jinak mám doma koupenou mastičku z DM na bradavky, vyšla mě asi na 19 Kč, tak taky vyzkouším třeba, taky se nesmývá... Od Medely jsi myslela asi PureLan 100, ten je i levnější než ten Bepanthen, tak uvidíme... zeptám se ještě kámošek, co používaly :slight_smile: V knížce mám napsáno, že si mám pořídit Bepanthen nebo PureLan :slight_smile:

edita: mě bolela kyčel dneska v noci!... pak taky prcek se pořád budil, tím i já, no to byla noc...

renu: cimbál znám jen z televize :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
nojo pabli my tady jižní morava...folklór je všude... :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
renu: jojo, to je fajn :slight_smile: my z Čech žádný folklór nemáme... je tu akorát dechovka a Eva a Vašek... takže hrůůůůza... to se mi právě líbilo třeba v Bretani, v záp. Francii, tam se sejdou lidi (mladí, staří) o víkendu a pořádají různé folklórní akce s jejich tanci, písněmi, i ještě ve staré bretonštině (tou dneska už moc lidí nemluví, ale texty písniček znají), doprovázejí je dudy, ale i takové malé harfičky... fakt super :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.