• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pabli, ne že bych ti to přála, ale jsem ráda, že nejsem sama :grinning: :wink:

Renu - u nás hrála cimbálka v pátek na náměstí. Několik let jsem chodila tančit do souboru (jen lidové - hanácké tance) a tak si vždycky zavzpomínám.
8. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
tady u nás je toho moc o prázdninách jsou všude slavnosti a všede je dechovka,cimbál....je to paráda parky plné lidí...tedka zrovna koukám že na Hornáckých slavnostech bude čechomor tak se už děsně těším...
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
renu: Čechomor mám taky ráda :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojík holky! my byli o víkendu u mači na hodech, takže taky dechovka:grinning:...ale bylo to super, akorát jsem úplně mrtvá....celou noc mě chytaly křeče do noh a tvrdl mi pupín, dneska nic nedělám
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile: správně, nic nedělej :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tegga-mě včera od rána braly křeče do lýtek-do levého víc :unamused: a po každém jídle jsem byla jako vzducholoď :confused:
8. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
danu já je mám taky víc v levým:slight_smile:...a manža na mě vždycky, tak si s tím nějak pohýbej:grinning:...jenže to je taková bolest, kdybych s tou nohou pohla, tak bych měla pocit, že mi to utrhne nohu:slight_smile:
8. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj danuš :slight_smile:

koukám, že máme všechny podobné problémy :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

tak jsem včera poctivě celý den ležele a ono je to snad ještě horší, už skoro ani nemůžu mluvit :frowning2: , leju do sebe litry horkýho čaje abych tu svini v krku vypálila, nechci lehnout když tu budem mít o víkendu tak pěknej program

jinak manžílka to malování nějak chytlo, tak chce ještě vymalovat kuchyň a chodbu, aby malá přišla do čistýho je zlatej :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko, po víkendu. Tak u mě jsou noční křeče na nočním pořádku. Musím vždy vstát, což je někdy i 3x za noc. Nohy už tu tíhu trošku nezvládají. V sobotu jsem se dívala na Goťáka a malej v bříšku parádně tancoval, rychle jsem zavolala manžílka, ať si jde také sáhnout.Byly jsme z toho pěkně vyjukaný, protože se začal konečně pořádně hýbat. Jen manžílka trápilo, že se prckovi líbí Goťák.
8. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj winii...tak to ti nezávidím...ale raděj lež a ono se to zlepší :wink:
8. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj makka! nevěš hlavu, třeba tak tancoval proto, že se mu právě nelíbil :wink: :slight_smile:
Edit mě taky bolí kyčel jak svina že skoro nemůžu na nohu šlápnout, někdy je to fakt šílený si připadám jak stará babka ani ležet s tím nejde hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj makka týjo nastupce Goťáka :grinning:
8. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
holky ahojky....já žádné křeče nemám...klep,klep...Matyas poslouchá všechno...ale ten čechomor se mu líbí asi nejvíc....
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
tegg včera jsem si vzala půlku paralenu, abych to trochu vypotila snad se nic mímovi nestane :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
renu čehomor se líbí moc mě ty jejich písničky akorát mě štve, že jsem si koupila cd a někam sem ho tak poctivě uklidila, že ho už nemůžu najít
8. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
holky al Gott je super...
8. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
winii: ahojky, nechceš zkusit stříkat Bioparox? jsou to lokální antibi, v těhu se můžou... lepší, než se pak dopracovat k orálním antibiotikům klasickým... taky můžeš kloktat slanou vodu... piješ čaj s medem a citrónem? jinak na krk by právě neměl být extrémně horký čaj, pokud je to na bázi angíny, to naopak tu bolest zhoršuje...

makka: ahoj, taky myslím, že se mu Gott spíš nelíbil a kopal tě, ať už to konečně vypneš :grinning:
8. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ve středu mám poradnu tam jsem zvědavá kolik jsme přibrali tipuju to na 2kg, tak uvidíme(ještě pořád jsem nebyla schopná si koupit baterku do váhy, abych se mohla kontrolovat)
winii: paralen v pohodě můžeš, klidně i víc tablet za den... :slight_smile:... horší už je to s jinými prášky, ale paralen je OK :slight_smile:
pokud to není paralen plus :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Teda holky, já se přiznám, že CD jsem si nekoupila nikdy - kdysi jsem si koupila kazetu BonJoviho, jinak žádnou originál nemám :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
winii :slight_smile: tak to je super...já ho poslouchám často takže je pořát na očích...
holky já se tak těším na ten koncert...bude to prlínané cimbálem od Hrbáča...budou na pódiu valit dohromady....
ahoj pabli ten Bioparox sem měla takže se může užívat, že bych vyslala manžílka, čaj piju s citrónem bez medu ten mi nedělá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já právě sem myslela, že čím teplejší tím lepší, ale asi to tak nebude :fearful:
holky já mám nahoře 5 kg... :frowning2:
8. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
pabli nee je to ten klasickej, tak to si mě potěšila, jsem měla strach abych mu neublížila

renu asi zainvestuju znova :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Nevím, proč, ale pořád se nějak o prcka bojím. Vždycky si někde něco přečtu a pak přemýšlím. Třeba je tu jedno albíčko, kde manželé přišli o mimčo v 27. týdnu, přestalo se vyvíjet. Byla bych nejraději, kdyby mě doktor kontroloval více ultrazvukem, jestli je vše v pořádku. Ježíš, jsem hloupá, že na tohle zrovna myslím.
8. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
winii-mě zabralo oscilococcinum, od stejné značky dělají i něco přímo na chřipku, rýmu atd...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.