• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka-taky se o prcka bojim,ty příběhy o pozdních potratech radši nečtu,je to hrozný, zrovna mi kámoška vyprávěla o známý, která potratila po odběru plodovky!!!!
8. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
makka tak na to myslím taky aby byl malej zdravej...taky se tak strachuju...
8. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
dani ahojky...ježiš to je hrozné...jak se to mohlo stát??
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
zítra mám poradnu,nevim,jestli mi udělá i utz :slight_smile: tipuju,že mám 4 kg nahoře....
a mě včera kamoška vykládala o známých...měli malý miámčo v kočárku, trojkolce, nevím jak se převrátil a mimčo si zlomilo vaz.....mě z toho bylo úplně blbě, když mi to říkala
danu ještě v pátek jsem měla 4 a dneska už 5 no jo přežíračka ve vinném sklípku... :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
tegga a byl vřivázaný???
8. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
renu-všechny odběry krve jí vyšly dobře,ale protože manželovi je 50,tak jí doporučili i odběr plodovky a ona po tom zákroku do 3 dnů potratila!!! Teď je znova těhu a k amniocentéze jí nikdo nedonutí!!! Půjde jen na ty odběry krve a utz.....hrůza co
ahoj danus nad tím jsem taky přemýšlela už to tu psala pablinka tak něco vyberu a doufám, že to zabere

jo pabli využíváš těch slev v DM? já jsem se tak zaregistrovala přes jejich stránky a oni chtějí kopii těhu průkazky taky si jí posílala?
winii: na porodnici.cz píše doktor Koucký, že se může i až 6 paralenů denně... že je mýtus, že se nemůže, že někteří doktoři jsou přehnaně opatrní, přitom u klasic. paralenu k tomu není důvod... bioparox se může, doporučuje ho po celé těhu jak zmíněný doktor Koucký, tak taky na portálu safebryo.cz, který se zaměřuje na léky v těhotenství... i tady jsem si projela diskuze na MK, holky ho běžně v těhu užívaly... Jinak oscilococcinum mi taky zabírá, jako danušce :slight_smile:... ale pozor na další preparáty z homeopatik, u jednoho, teď nevím kterého, ale myslím, že je přímo na bolest v krku, ho v těhotenství nedoporučují užívat... Jinak se může Septofort, ale zase třeba Strepsils nebo Septolete už ne...
tegga-jenže když vidíš některý lidi,jak na děti nedávaj pozor,jak riskujou,tak se nedivím...já budu možná přehnaně opatrná.....ale lepší než tohle :confounded:
8. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
winii: já ji doma naskenovala a poslala jim ji e-mailem
8. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
danu to je hrozné to méš pravdu...chudinka.....musí to být hrozné potratit tak velké miminko....jak to vůbec je když se něco stane s tak velkým miminkem??musí se asi porodit že??
8. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
winii-jo ještě jsem brala dětský paralen...když mi vylítla teplota (v únoru)
winii: tady máš podrobně o léčbě bolesti v krku: http://www.safebryo.cz/nachlazenidop.htm#krk
renu-já nevim,v kolikátém byla, asi tak 16 tt...radši změníme téma :wink:
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
danuš: jojo, změňte téma :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
renu: třeba je těch 5 kg jen přechodná fáze a vrátí se ti to na 4 kg zase :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
winii-taky mám ten baby bonus dm, posílala jsem jim nascenovanou průkazku :slight_smile: na mail nebo můžeš kopii poslat poštou,jestli nemáš možnost jí nascenovat. Pošlou ti slevovou knížečku a z té čerpáš....
8. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
holky já měla taky astach než se malej začal pořádně hejbat že třeba něco není ok...Tak jsem pořát chtěla UTZ ale tedka je to pohoda když chci cítit mimi tak si lehnu na záda a vím že se malej začne nehorázně vrtět...a jsem zase happy že je vše ok..taky mimi tak kontrolujete??
8. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
šéf šel na poradu,takže minimálně 2 hodiny klid :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
renu: mně se teď malej hýbe tak nějak pořád sám, pohyby teď cítím tak 9-10x za den - pokud jsem teda doma (když někde lítám, tak mrňous spí).... a když spí už nějak moc dlouho, tak si taky na chvilinku lehnu na záda, aby se zavrtěl... ale jen chvilku, když jsem se dočetla, že se mu právě ta poloha na zádech nelíbí, proto se vrtí, tak abych ho zbytečně netrápila :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
pabli jasně já to vím že se mu to na zádech nelíbí ale to je děsně prima jak si tam brouzdá...taky neležím na zádech dlouho jen chvíli až se začne vrtět tak to jistí levej bok...ale jsem v klidu že je mimi v pořádku... :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
pabli-poloha na zádech vadí spíš našemu tělu,protože nám prcek tlačí na střeva,žíly atd. a tím nám zpomaluje průtok krve....sám se chová jaksi paraziticky :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
renu: mně teď před spaním kope i na levým boku... i na pravým... fotbalista, no :grinning:
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
danuš: tojo, ale přišlo mi v mailu z rodina.cz, že to vadí i malýmu, proto začne najednou tak kopat... že se musí znovu uvelebit, protože když leží svou páteří de facto na naší páteři, tak je mu to krajně nepohodlné... je fakt, že pak třeba chvilku kope a pak je zas klid... ale jak kdy :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
mě večer kope až někde u močáku,ale jinak v průběhu dne taky, asi tak 5 x denně
8. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
pablinko mě raky kope i na boku...včera jsem si chtěla jít po obědě lehnout a místo tohe jsem ležela a řechtala se...někdy se mi to zdá směšný co se tam děje... :grinning:
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
,ě už kppe úplně pořád, v leže, sedě, ve stoje:grinning:...ale taky sem ráda,a spoň o něm vím:slight_smile:
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
čavec holky :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.