• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: jojo, jakmile někam vyrazím, tak ho cítím taky tak 5x denně, když jsem mezi lidmi, tak je většinou tichý jako myška :grinning: ... akorát teda když jedu trolejbusem, to se vždycky ozve, nemá rád zastávky, tak mě na každé zastávce okopává :grinning:
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
lucajdak: ahojky :slight_smile: dlouho jsi tu nebyla :grinning: taky máš fůru práce na PN, co? :slight_smile: a pěkná profilová fotka :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj luci:slight_smile:
8. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
já si po jídle nemůžu lehnout,strašně mě tlačí břicho+žaludek, jak se mi to tam už mačká natěsno....někdy fakt hnusná bolest+tlak...takže se učím jíst mini porce a víckrát denně...a po jídle můžu jen sedět nebo chodit... :fearful:
8. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
mě zase začíná docela dělat problém sezení u počítače....mám pocit, že mě tlačí břicho:slight_smile:
8. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
danuš: tuhle bolest mívám k večeru, když se najednou rozhodnu, že bych měla víc jíst nebo pít... tak se hodně najím a napiju, pak mě hrozně tlačí žaludek, že nemůžu ani dýchat...
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
:wink: pabli- já takhle stojím u šéfova stolu a něco mu předávám a malej najednou kop kop a já úplně leknutí,bylo to silný a nečekaný...asi si o šéfrovi myslí to ,co já :grinning:
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
TAk náš je celkem lenoch, mamka říkala, že když byl můj nejmladší brácha malý, tak se také nehýbal, pak měl ale omotanou šňůru kolem krku. Mamka mi včera dala modrý fusak, je sice po bráchovi, ale měl ho snad 5 měsíců, takže je jak nový a hlavně teplý. Takže jsem si ušetřila cca 1000 Kč. :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj luci, hezký bříško :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
jdu vyvíjet pracovní činnost :grinning: a hlavně si dám pribináčka :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
PABLI- tak takové pocity mám běžně, hlavně při delším sezení, nemůžu pořádně dýchat. To nemluvím, když se přežeru! Dokonce si mímís vybírá, co budeme jíst, protože mám někdy nechuť k některým jídlům. Třeba včera hovězí bifteky s hranolkama. Musela jsem to dát manželovi, přece to nevyhodím. Manžel nad tím slintal.
8. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
danuš. já si teď začala kupovat od pribináčka takové ty tyčinky - v bílé a tmavé čokoládě, příchuť třeba med a citron, to mi mooooc chutná :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
makka: já teď maso skoro nemůžu... vůbec mi nechutná, a to ani dříve tak oblíbené kuřecí... teď mi nechutná ani šunka, ani párky.... a to jsem se v 1. trimestru živila skoro výhradně utopenci :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
teď máme plný mrazák srnčího a já mám stejně pocit, že tam NIC není, poněvadž pro mě fakt NIC :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
holky já v mražáku nemám nic...páč ještě žádnej nemám...a hlavu si s tím nedělám...
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
já teď jim nejvíc ryby a hovězí-pěkně do křehoučka v tlakáči :slight_smile: Vepřový a kuřecí mi nějak moc nejede...včera jsem dělala pstruhy pečené v troubě,pěkně s máslíčkem,citronovou šťávou a trochou bylinek...k tomu listový špenát ze zahrádky a brambory :slight_smile: mňamka!!
8. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
renu: nemáte mrazák součást ledničky? My máme jen ten, nějak stačí :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
PABLi - kuřecí ještě zvládnu, ale to hovězí včera, bléééé. Přijde mi, že je i chuťově jiné. Manžel na mě koukal, jak kdybych byla na hlavu, prý jím to nejlepší jídlo, kde je spoustu vitamínů. Mě to bylo celkem jedno, jen jsem se snažila, abych to hned po obědě nevyhodila.Je pravda, že v sobotu u našich jsem měla vepřové kousky a taky mi to moc nejelo. Salámy také moc nevyhledávám. Mám nejraději pečivo, ovoce a zeleninu.
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
taky máme tu lednici,jak je v ní ten minimrázáček...ale už je stará a pěkně se přehřívá a namražuje...taky mohla vydržet ty 3 roky než budem kupovat velkou do baráku....ach jo...no do 6000,- se snad vejdem,už jsem si jednu vyhlídla, je 113 cm vysoká,mrazáček má zvlášť=super...od Gorenje
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
pablinko my ještě nemáme tu kuchyn...takže nemám ani ledničku... :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
makk-mě je přesně takhle šoufl z kuřecího a vepřového...
8. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
renu-všechno bude :grinning: :wink:
8. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Pabli, když vy toho zachvíli napíšete tolik, že vás nestíhám číst, a píšu si ještě na jiné diskuzi :grinning: prostě jste na mě rychlí.Jinak moc práce nemám, momentlně se trošku nudím, ale dělá se venku hezky a tak asi vyrazím ven :grinning:
Díky za pochvalu bříška Danu :wink:
renu: to jíte u rodičů nebo japak? :slight_smile:... je teda fakt, že babička neměla několik let ani ledničku ani televizi... z vlastního přesvědčení... v kuchyni měla takovou velkou mramorovou desku, ta pořád chladí, tak na ní měla třeba máslo...
danu to doufám... :slight_smile: tedka v pátek mi Honza už rozbouchá koupelnu...já se bez vany zblázním... :frowning2: jsem na ní závislá...
8. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Pabli no tak bez lednice si to teda nedovedu představit :grinning:
8. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
renu-ale pak to budete mít krásný....musíš to nějak přetrpět...
lucajdak: tak tady je teda pěkně hnusně! Odpol. jdu posedět s kamarádkami do nekuřácké kavárny, tak aspoň něco... protože jinak teda tady bude pršet každou chvilku, a večer byl hrozný přívalák, taky bouřka, hromy - blesky, no děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No v Brně jen deset minut pršelo a jinak nic :frowning2: taky jsme čekali přívalové deště :grinning:
8. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
pabli dit jsem psala že bydlíme u našich takže naši jsou dole...Chodíme zatím za nima papat...
8. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.