• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli - už mi psali z PPL,že mi vezou zásilku,takže konečně ta zelená sada přijde :slight_smile: a ještě pevný polštář na kojení od kamarádky,ten taky přijde PPL :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
makka: já nejradši pečivo (sladké nejlépe - plněné pudinkem třeba) a ovoce... ani ta zelenina mi teď moc nejede... jo a mám ráda kysané zelí a okurky :grinning:
8. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
pudinkovou náplň nějak nemusim....ale strašně mi teď chutnají povidla :slight_smile: a často si kupuju loupáky a namažu si je máslem a k tomu meltu s mlíkem-to snídám 3x týdně....nebo müsli s půlkou banánu a s mlíkem
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
renu: jojo, já vím, že bydlíte u vašich, mí kamarádi to mají tak, že bydlí jakoby u rodičů, taky nahoře, rodiče dole, ale každý má všechno svoje - kuchyň, WC, koupelnu... tak jsem to brala tak, že to máte taky tak :grinning:

danuš: já furt nic s povlečením... uvidíme... koukala jsem na jejich dodací podmínky, mají tam lhůtu max. 14 dnů, tak tento týden čekám zásilku :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
danu já jsem tak zvyklá na tu vanu...každej večer před spaním se tam vyvalím...a ted???jéjej...ale tak co se dá dělat budu muset dolů do spršky..
8. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
danuš: já müsli a žádné tyhle zdravé věci nemůžu kvůli té alergii na ořechy, nedělá mi to dobře (je fakt, že mám z těch potravin alergii na ořechy a obiloviny, ale dost dobře to nechápu, poněvadž třeba těstoviny můžu normálně - akorát ne ty celozrnné, jsem zjistila, to mě hned začala svědit pokožka)..
8. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
pablinko máme tu 4 místnosti a koupelnu tedka jsme jen ve 2 v 1 je obývák a v druhé ložnice...ty 2 jsou zatím prázdné...po rekonstrukci která ted proběhne budeme mět koupelnu,kuchyn,obývák,ložnici,dětský pokoj..byt oddělíme nahoře od schodiště zdí...a budeme tam mět vstupní dveře jakoby do bytu...
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
renu: tak to budete mít fajn :slight_smile: ale stejně bych si nedovedla představit bydlet s rodiči :slight_smile: ale mám takhle kamarády, kterým to funguje taky :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
pabli naši jsou v pohodě budeme mět každej svoje...tak už se těším...až se tu zavřem a budeme tu uplně sami...
8. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
PABLi - Já vždycky chtěla panáčka v piňdourem :slight_smile: Ježíš, proč se tak hnusně mračí?
8. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
makka: no právě, ten obličejík je děsnej! takový psycho :grinning:
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Jé, holky já jsem dnes nějak utahaná, to teda netuším, jak to vydržím v práci. Já ty pondělky mám vždycky takový krizový. Úplně se mi zavírají oči. Budu si muset udělat kafe.
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
já mám zas nějaký hlad, tak se jdu najíst a rozvalit se k telce :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
jo a včera jsme si pořídili kýbl na pampersky - takovou klasickou uzavíratelnou popelničku, ale odpovídající velikosti: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2866470&vReferer=
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Právě jsem se najedla a jsem hrozně utahaná. jo, jo, lepší to už nebude :wink:
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
PABLi - to je skvělá věc, aby si nemusela furt lítat ke koši a máš to po ruce :slight_smile:
Začalo mě také trápit dýchání, na alergii nenašli nic, asi mě prcek už tlačí.
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
makka: asi jo... alergoložka říkala, že nejhůř se dýchá v těhu ve 26. - 36. týdnu, pak že to tak nějak na měsíc před porodem přejde (myslela tím běžné těhulky, bez alergií)... mě často pomáhá žvýkačka (čím pálivější, tím lepší) nebo změna polohy - nemůžu být dlouho v polosedu/pololehu
8. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
makka a stál 100,-, tak mi to přišlo sympatické :slight_smile:... myslím, že to bude akorát tak na tu denní spotřebu plínek, pak s tím vždycky vyběhneme :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
no tak, jak má ta sestra té modelky šaty na svatbě, tak takovou podobnou teď právě nosím noční košilku :grinning: http://www.super.cz/bulvar/kauzy/32384-tehotna-seredova-na-svatbe-ukazala-brisko.html ... takže se vůbec nemusím bát ve svých košilkovitých svatebních šatech vyrazit na obřad :grinning:
8. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ráno pro mě moc super nebylo, v 8 sem se šla sprchovat a uklouzla sem v koupelně, naštěstí sem spadla na kolena a ne na zadek, ale i tak docela pecka, trochu píchání, ale zdá se že už je to ok, malá kope tak snad nic zlého ...
před chvílí mi dorazila PPl a dva mantinely do velké postýlky, spokojenost, sou super, škoda že je nemůžu vyzkoušet, postýlky budu mít hotové nejřív tak za měsíc
8. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
evena: ahojky, tak hlavně že jsi v pořádku, dávej na sebe pozor!... nojo, ono se to snadno říká!... já včera chtěla položit takový "balíček" s dlaždicemi, co máme přichystaný do koupelky, byl nastojato, tak jsem ho pokládala a neuvědomila si, že i když je tak malý, je ve skutečnosti hodně hodně těžký... jsem jen cítila, jak se mi protáhly všechny svaly na břichu, a pořádně... jsem si pak mohla jen nadávat, jak jsem blbá a nezodpovědná :slight_smile:... no, naštěstí jsme taky snad OK :slight_smile: ťuky ťuk
8. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
pabli-šerdedová má nádherný šaty,do takových bych taky šla na svatbu s bříškem,ale v dlouhé verzi :dizzy_face: protože nemám její nohy :grinning:
8. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
PABLi - snažím se netahat těžké věci, tak do 5 kg. Sice mi holky v práci nadávají, proč nosím nákup, ale mě to nějak nevadí. Manžel mi vždy přijde naproti, abych se s tím netahala. Z vany mi většinou pomáhá manžel, ale otevřu si raději ventilačku, abych tam neměla moc teplo a neomdlela. Proti uklouznutí mám předlložku.
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
pabli-tak ta PPL bude asi ten polštář od kámošky, ta druhá PPL, to bylo pracovní, kolega dal moje číslo jako kontakt-já natěšená a ony to byly pneu na služební auto!!! :angry: Ale od té firmy,co mám objednanou tu sadu,tak mi ráno přišel mail,že zásilka byla vyexpedována....
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
njn tak to se mi taky stává, až zvednu něco těžkého tak si teprve uvědomím že bych to zvedat neměla ...
8. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
makka - já taky nosim tak do 5kg, třeba balení vod už nee a nákup nosím jen malý-pečivo atd...když je toho potřeba víc,tak jedu autem a odnosim to na 2x
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
evena-ahoj,co nového??
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
musim zase začít cvičit,včera večer mě pekelně chytly záda a pak ještě kříž.... :cry: fakt hnus
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
danu kromě úžasnýýýých mantinelů nic :grinning:
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.