• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
záda to je hrůza, ráno se nemůžu posbírat z postele, ale dost brzo se to naštěstí rozchodí, bylo i hůž v 1. třech měsících, tak snad se mi to nevrátí, to sem sotva chodila :unamused:
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
danuš: tak to by ti to mělo přijít zítra nebo pozítří max :slight_smile:... no ale chápu - těšíš se a přijdou pneumatiky :grinning:

taky nosím jen malý nákupy, pečivo, nebo co je potřeba dokoupit... když bych měla vzít třeba v rámci nákupu i lahev oleje i lahev sirupu, tak se rozhodnu pro jedno z toho, pro zbytek třeba další den :slight_smile:... akorát když se cítím dobře, tak se pak třeba moc nešetřím - třeba včera jsem převlíkala postele, a to v dost rychlým tempu, pak mě tak rozbolelo bříško, že jsem se musela na půl hoďky natáhnout...
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
pabli-to si fakt chudák,já mám trochu alergii na pšenici, bílek,megavelkou na arašídy a soju...pak i na mořské plody.Ale po müsli jsem ještě žádné reakce neměla, kupuju si jedině bez ořechů a spíš s ovesnýma nebo žitnýma vločkama a cornflakes....arašídům a soje se vyhýbám, pšeničné pečivo jím co nejméně....mám i zvýšenou reakci na kravské mléko,ale to už bych fakt asi chcípla,kdybych to všechno dodržovala a dietařila....takže všeho s mírou a jak už jsem ti psala, díky detoxikaci a pitnému režimu,je mi fakt dobře.
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
evena: taky mě v 1. trimestru hrozně bolela záda... tak uvidíme, jak bude dál... většinou, koho bolí záda, tak pak má i ty křížový bolesti zad při porodu... kámoška říkala, že ty byly to nejhorší - kontrakce šly nějak prodýchat, ale ta bolest zad, s tím nic nešlo, ani masáž nepomohla... :unamused:
8. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
danuš: mně je dobře přes zimu, ale jakmile se přidá ta alergie na pyly, tak je to děs... :unamused: ten detox třeba pak někdy zkusím... pitný režim mám víc než dostatečný :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
evena-mě ty záda na začátku skoro nebraly,až teď poslední měsíc....PEKLO. Před 9 lety jsem měla zlomený obratel po pádu z koně,ale bere mě to pardadoxně úplně jinde než v tom místě...bolí mě i kyčle,když se zvednu,tak jakoby mě někdo bodal nožem :frowning2:
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
pabli-určitě to po porodu,respektive po kojení vyzkoušej, já brala kapky Detoxin od firmy diochi, potlačuje to mimo jiné i alergie....a pak ještě čaj ze šišáku bajkalského...taky na alergie..k tomu ty 2 litry vody denně+laktobacily...
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
danuš: co to máš za tu poslední fotku v albu? nějak nevím, jestli je to nějaké lehátko nebo polštář nebo co? :grinning:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
tak sem taky musela juknout, taky netuším co to je :grinning: na přebalování?
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
evena: jestli ona danuschka nemá něco, co my ještě nemáme :grinning:
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
pabli tak to máme teda vyhlídky k porodu s těma zádama :unamused:
pudu se na chvíli natáhnout k telce
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
pabli :grinning: taky sem zvědavá co to je, představivost pracuje na plné obrátky :grinning:
8. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
To je jak hádání v kufru, není to jen těhupolštář?
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
pabli-je to pevná polštářek na kojení :wink:
pevný :grinning:
danuš: ahaaaaaaa :grinning:
8. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
dá se na klín a na něj prcek :grinning: je čistě jen na kojení
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Jé, tak jsem to celkem uhádla. Holky kupujete už kojící podprdu? Zjistila jsem, že snad budu potřebovat 85G, takže obr prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
makka-má se kupovat až v 9.měsíci, s tím,že po porodu počítej,že prsa ještě o číslo vyrostou...
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
DANUSCH - ježíš, tak to abych si nechala u strejdy ušít padáky :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
makka- já jsem teď na 80 B a začínají mi vadit kostice, jenže do práce se pod některé oblečení sportovní podprda prostě nehodí...ach jo...Na spaní doporučují takovou tu bezešvou sportovní podprdu, ani nemusí mít to kojící otvírání,ramínka jsou pružná,takže ho jen stáhneš a je to....a dá se v ní pohodlně spát...
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
makka: já takovým podprsenkám jako malá říkala "koše na houby" :grinning: ... ale zas je manža spokojený, neee? :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
pabli-my se ségrou tomu říkaly čepice pro siamský dvojčata :grinning:
8. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
už mi kručí v břiše,máme čočku s vajíčkem, to si pak zase doma musim vzít espumisan :grinning:
8. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
makka- fakt s tím počkej, největší kynutí máme ještě před sebou :wink: a pro příklad-moje kámoška měla z jedniček před těhu po porodu trojky, takže asi tak...
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
danuš: sestřenka si zas koupila kojo podprsenku a po porodu jí byla velká :grinning: ... ale radila koupit jednu před porodem (těsně), pak druhou až po porodu...
8. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak mi máme padáky. Manžel si vůbec nestěžuje a záda mě také celkem nebolí, to musím zaťukat.
Holky jak je důležitý pitný režim těhotenství? Jelikož jsem byla ráno pěkně utahaná, napadlo mě, že jsem určitě moc nepila o víkendu. Takže jsem teď vypila 2 sklenice vody a je mi celkem hej. Což znamená, že voda pomáhá proti únavě, jen je teda dost těžká
8. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
makka: já nevím, já jsem zvyklá pít fakt hodně... :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
makka zvětšuje se krevní oběh, takže bys měla zvýšit i spotřebu tekutin.......holky já jsem dneska úplná mrtvola....mám uklizeno a ještěže nic jinýho nemusím....
8. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
tegga: tak to já nedělala vůbec nic, jen si ohřála oběd :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.