• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik holky jen jdu pozdravit, stale malujeme a malujeme:slight_smile: a ja pecu kureci stehynka:slight_smile: barvickama na sklo jsme uz udelal Pua a prasatko:slight_smile: Iacka nemuzu vybarvit, pac nemam sedivou:grinning: ale mylsim ze se mi to povedlo:slight_smile:

tak se mejte, jinak u toho obleceni je doba dodani 20dni:-/ tak papa
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já jsem dnes taky měla k obědu čočku s vajíčkem :slight_smile: Byla výborná, ale teď mi je nějak těžko, a to jsem měla jen 1/2 porcičku a k tomu jen 1 chleba :frowning2:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky, tak jsem koupila plínky v DM BABYLOVE 3 - 6 kg, 149 Kč a měla jsem kupónem tak 20 Kč dolů. Snad mu budou vyhovovat.
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
EDIT - jé, tak to já bych lítala. Ale pak se dobře tráví, předtím ale trpí. :wink:
8. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Když já tu čočku a hrášek tak miluju :slight_smile: Včera jsem snědla asi 1kg hrachu a potom hromadu třešní a ono nic :wink:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
edit-mě je teď po tý čočce nějak těžko :frowning2: ale byla dobrá
8. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
edith, ja taky miluji cocku, s pareckem, cibulkou a volskym okem:grinning: mnam!!! ale je mi po tom starsne tezko:grinning:

ja dneska odebiram dalsi vzorky pro univerzitu karlovu( odebira se to 4 krat behem tehu) takze 4krat 500KC:slight_smile: je to vyzkum na rust hormonu v potu, takze od rana mam v podpazi specialni vlozky a budu je mit do zitrejsich 7h do rana, potom to zamarzim a odevzdam slecne az se vrati ze Skotska:slight_smile: manzilek jeste k tomu dobrovolne plive sliny do skumavky a zjistuje se vzajmeny vazby a hormony pri tehu u muze:grinning: za to dostane luxusni cokoladu:grinning:
8. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
jo a mam pocit ze me uz brisko dopredu vubec neroste:grinning: mam ho porad stejny:slight_smile: dneska vecer se vyfotim:grinning: zaselo se mi :grinning: takze mam prad malinke brisko:slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj holky,tak já jsem ted vstala od půl 11 jsem spala...já jsem ale ostuda... :frowning2:
8. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
renu už sem jak ty :grinning: :grinning: koukala sem na telku a ani nevím kdy sem vytuhla, zbudila sem se až před chvílí :grinning:
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
pipi-vše pro vědu :grinning:
8. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
já už jen hodinku a jedu domu :slight_smile: chci manžovi koupit nějakou mikču,tak se stavim ve městě....
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
makka-já budu za ten baby bonus kupovat ty plenky dm NEWBORN(novorozenec) 2-5 kg.
8. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
DANUSCH - pokud nebudou vyhovovat tyhle, půjdu třeba do těch jak si psala.
8. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Renu - do půl 11? To ti můžu jen závidět, tak dlouho jsem nespala ani po pařbě :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
makka-já to beru,že ty tvoje jsou 3-6kg a já si myslim,že náš prcek bude mít sotva 3 kg :grinning:
8. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
jo taky mi kámoška doporučila,že pro novorozence jsou dobré plenky se separační síťkou...některé značky je mají,některé ne, určitě jsou od Pampers newborn 2-5 kg, pak myslim i happy od bela mají tu síťku a možná i ty newborn od dm,to chci právě zjisit
8. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
danus,ja budu kupovat asi jenom pampersky a mozna huggies
8. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
ackoliv nerada, ale narazila jsme na holcinu ktera 3 krat potratila behem 3 let(kolem 20tt) a ted porodila ve 23+2...a matyasek zatim statecne bojuje...je to sila!:/
8. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
DANUSCH - proč si to myslíš? Mě doktor řekl, že se mimčo normálně vyvíjí a jestli bude po nás, tak bude mít skoro 4 kg.
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Pipiii - takové články necti!!!! Zbytečně se stresuješ.
8. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
edith, ja tu holcinu znala, tak jsme se jenom chtela podivat jak to s ni ted vypada..:( a verim ze to dopadne dobre, je to bojovnicek:slight_smile: pry se po narozeni sam nadechl a zabrecel.
8. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
pipiii to je hrozné ale když je to šikula tak to snad zvládnou...
8. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
makka- no když jsem já měla 2,50 kg při narození v termínu, a moje výchozí váha před těhu je 49,tak těžko porodím 4 kg cvaldu :wink:
8. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
makka- u tebe je to jiné...myslela jsem tím sebe :wink:
8. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
pipii tý jo, většinou tyhle děti ani nezachraňují, po porodu dítě odnesou a je po všem, je hrůza co si někteří musí protrpět, tak snad to zvládnou když tak bojuje ...
danu může být po tom tvém :slight_smile: já se toho trochu děsím, byla sem taky drobná, ale přítel byl 4 kg macek a ještě k tomu chlupatej jak medvěd, měl po tvářích prej černý chlupiska který pak teda slezli no ... ale děsím se abych neporodila 4 kg opičku :grinning:
8. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
evena-manža měl 3,7 kg, jenže i díky tomu,že jeho máti přibrala 22 kg!!! Na druhou stranu,nějak se to vykombinuje a snad nebude prcek ani chcípáček ani cvalík :wink:
8. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu,tak se zeptám,kolik teď asi měří a váží :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
..teda doufám,že mi ho ukáže na utz :frowning2: minule nee
8. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojky holky...já už jsem vzhůru...dneska první...juchůůů.... :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 06:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.