• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj Renul to si teda ranní ptáče :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
Renča si včera nadespala a tak dnes vstává brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Aha tak to já byla včera celý den ještě ve škole v Ostravě a byla jsem tak unavená, že jsem šla spát před devátou a spala jsem skoro až do sedmi :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
ahojky holky... :slight_smile: jsem tu...koukala jsem na skřín...
9. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Adell - nezávidím ti. Já jsem dělala vysokou dálkově (taky v Ostravě) a jak jsem byla šťastná když jsem konečně měla diplom a byla v klidu.
9. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Edit te´d už mě čeká jen to příjemné. V pátek máme večírek tak to bude příjemné a 26.6. promoce takže teď to konečně bude už v pohodičce :wink:
9. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky tak jsem zjistila, že mám hlad tak se jdu nasnídat :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
holky kde mají hezké skříně??a postele??
9. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Renu - to kdybych věděla :slight_smile:
Postel jsem vybírala asi rok a pak jsem si konečně vybrala v Ikea, ale skříně se mi tam nelíbí. Takže jsem si tu moji musela nechat udělat na míru. Nakoupila jsem matřoš a kamarád stolář vyrobil :grinning:
9. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
tak to je fajn...takového kamaráda taky potřebuju...kolik mám investovat do skříně aby byla taková ucházející?
9. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
to je na prd tady jsou všechny bud velké nebo malé já potřebuju 230cm na délku...
9. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Moje švagrová dala za vestavěnou skříň cca 5m víc jak 100tis.
Já budu mít skoro stejně velkou a nebude za víc jak 30tis. /doufám/ :wink: Kvalita by měla být stejná, protože máme použitý stejný materiál a věřím, že kámoš mi to neodflákne. Ale ono to zase měla bez starostí, prostě jen zašla do obchodu, vybrala si jaké chce přední dveře a jak budou police, zaměstnanec firmy si vše přesně vyměřil a za pár dní měla hotovo.
Já jsem poličky obšlehla podle ní a nechal si poradit co a jak jinak. Můžu vřele doporučit věšák na kalhoty (ten mají i v Ikea) to je super věc.
9. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Já si právě kvůli těm blbým rozměrům nechala udělat vestavnou skříň. Mám ji až ke stropu, takže nahoře je dost místa na krámy typu spacák a zimní/letní obleční.
9. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky, musím vám povyprávět o mé včerejší krizi. Už od rána v práci jsem se nějak necítila. Jelikož nám ještě nevypli v práci topení :unamused: , což nechápu, měla jsem v práci děsně. Takže mi padala hlava a chtělo se mi spát. Nejhorší to bylo, když jsem šla z práce. Málem jsem zkolabovala v autobuse, protože samozřejmě nedýchatelno a hic. Přišla jsem domů a nemohla jsem únavou ani zvednou prst na ruce, o zádech ani nemluvím. Lehla jsem na sedačku a od 17:30 do 20:00 h. jsem spala. Pak až jsem byla spokojená. Jen chci říct, že vám zavidím, že můžete být doma a můžete si kdykoliv lehnout. Ještě, že budu v létě doma, protože to teplo nesnáším.
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
editah já právě vestavěnou nepotřebuju jen volně stojící chtěla bych tam ty jezdící dveře a zrcadlo...tod vše...říkala jem že bych se mohla vlést do 30 000??co myslíš??
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
makka tak to muselo byt děsné...proboha dávej na sebe pozor..a do práce už nechod vyprdni se na to...
9. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Makka - já jsem taky furt unavená. Skoro každý den po práci si aspoň na hodinku lehnu. No ty vedra co nás teď zase čekají nám moc nepřidaj.
Ale já jsem ráda, že chodím do práce. :slight_smile: Jen někdy si říkám, jestli mi to stojí za to :wink:
9. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
EDIT - já právě měla do této doby pořád dost energie, ale prostě to teplo do toho, mě dostalo. Budu muset víc začít i pít. Jen jsem se trošku lekla, co se děje. Musím to vydržet do konce měsíce a jdu na neschopenku. Můžu také říct, že jsem ráda, že chodím do práce. Docela bych se doma nudila a tady jsem v kolektivu.
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
RENU - neboj, budu opatrná. Jen jsem měla jednodenní krizi. Od července jsem doma.
9. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

makka: jojo, ta PN je dobrá věc :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Renu - to se vejdeš. Ty skříně ze zrcadlem jsem teď zrovna někde viděla. Abych nekecala, ale myslím, že ve Scontu.
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Já nastupuju v červenci na dovču a pak rovnou na mateřskou :slight_smile:
Takže v červenci začnu dělat velké nájezdy na obchody :wink:
9. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Všechno má své pro i proti. Na PN zas ne každá má neomezené vycházky (i když vím, že kontroly moc nechodí), peněz je málo a já jsem typ člověka, že bych se válela u TV :slight_smile: Ale zase bych se vyspala kdy bych chtěla a nemusela bych vstávat před 6.
Ale naopak v práci mám slušné penízky, jenomže někdy mám všeho plné zuby a zalehla bych do peřin.
No a taky nemám čas se cpát (což bych doma dělala) :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
editah no to my taky...jo a včera přišel můj domů a že zašle bourat koupelnu tak už mám e strženou jednu stranu obkladů a dneska jde na druhou...už se to tu mění na staveniště... :frowning2:
9. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
editah myslíš že ve scontu mají kvalitní nábytek??
9. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
EDIT - tak já také nejdřív vyberu 10 dní dovolené a pak nastupuju na neschopenku. Myslím, že se s doktorem domluvím a dá mi neomezené vycházky. Je v pohodě.
Je fakt, že je dobré být doma, už kvůli tomu spaní, ale také mě moc nebaví se válet u TV. Hledám si po baráku nějakou práci. Ty peníze mě také dost motivovali, protože jsme si dost pomohli a jellikož budeme stavět plot a terasu tak je dost potřebujeme. Od začátku roku do teď jsme našetřili 100 000 Kč, není to nijak velká částka, ale na toto to stačí. Ještě musíme dokoupit věcičky na prcka. Co se týká toho cpaní, zvládám to i v práci, ale učitě doma bych se cpala víc. Jak si říkala, nemocenská má své pro a proti :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Ve Scontu jsem před několika lety pracovala a tak vím, že některý nábytek je kvalitní a jiný ne. Bohužel většina je tam z Polska a to bývalo hodně reklamací, ale pár kusů je z kvalitních výroben z Německa a světe div se z Madarska. Stačí se tam poptat. Je jasné, že když si koupíš skříň za pár stovek tak to žádná extra kvalita nebude, ale ani to nemusí být pravidlo :wink:

Makka - já mám víc jak 20 dní dovolené takže mi to pěkně pasuje. Mě taky motivují penízky + skutečnost,že práce je mi i koníčkem (někdy) :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Já jsem před tím staveništěm utekla na chatu. Ale už je hotovo, teď zbývá jen pár maličkostí a natahat tam nábytek. No a ta nejhorší věc celého stěhování, uložení všeho na své místo :frowning2:
9. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
EDIT - počkej, jestli máš celkem 20 dní, tak můžeš vybrat jen část dní. Podle toho, jak dlouho si v práci tento rok.
9. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Pro mě je PN jen výhoda, peněz mám míň jen o tis. až 1,5 tis., což je ještě snesitelný, můžu spát a odpočívat, kdy chci, mám pravidelný stravovací režim, to jsem v práci neměla, proto nepřibírám naopak tolik, kolik bych určitě přibrala v práci :slight_smile:... doma se můžu vyvarovat stresu, dělat si vše po svém, v klidu a v pohodě... chodím víc na procházky, po práci jsem byla vždycky tak unavená, že radši rovnou domů... taky můžu doma klidně vypít 3,5 l vody a nemusím se strachovat, že pak tři čtvrtě nebo hodinu a půl nebudu moci jít na WC (to, když jsem učila, tak jaksi nešlo)... prostě práce učitelky má svá specifika a pravidla, my se tam většinou honíme od rána do odpoledne, ani o volných hodinách člověk nemá čas, prostě musím jít učit, i když mi je zrovna třeba hodně zle, musím být ve střehu, mám za ta děcka odpovědnost, navíc to lítání po schodech mezi 1. a 4. patrem... předtím jsem dělala chvilku v kanceláři, taky pak telefon. operátorku, kdybych byla v takových zaměstnáních, tak bych na PN nebyla (teď ve 2. trimestru)... no - ale jinak mám svou práci ráda, takže se do ní po mateřské/rodičovské zase těším :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.