• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli - s tím záchodem máš pravdu. Já tam lítám každou půl hodinku :slight_smile:

Makka - já mám 25 dní dovolené (5 jsem si už vybrala). Vzhledem k tomu, že jsem odpracovala až do teď celou dobu a že mateřská se započítává do dopracovné doby tak mám nárok na dovolenou za celý rok. Ty máš určitě taky. Jen některý zaměstnavatel ji dává až po ukončení mateřské (před nástupem na rodičák).
9. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:! já jsem na PN spokojená, jak nikdy:grinning:....hlavně jsem se zbavila stresů, což by se mi v práci nikdy nepovedlo...je to prostě pohodička:grinning:....a nenudím se vůbec, naopak, hlavně posledních 14 dní mám pocit, že vůbec nestíhám a že toho mám víc, než když jsem chodila do práce:slight_smile:
9. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile: taky se nenudím :grinning:
9. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
pabli tak tobě jen vyzvedávání zásilek zabere půl týdne:grinning:
9. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jak jsem psala, vše má svoje pro a proti a každému vyhovuje něco jiného.
Já se těším na červenec, protože si budu v klidu do Olomouce 2x týdně jezdit na těhu plavání a 1x na těhu cvičení (u nás v létě nic není) a prostě budu mít klid.
I když ještě před mateřskou (3 dny v srpnu) půjdu do práce udělat výplaty :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
to je jasný....já kdybych měla jinou práci, tak to možná taky řeším jinak....ale člověk si na tu pohodičku strašně rychle zvykne:grinning:
9. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
EDITH - to si budu muset nějak z ředitelnou vyřídit, protože v tomhle si vůbec nejsem jístá. Jestli by to bylo takhle, tak mám nárok na 20 dní
9. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Makka - je to tak. Mateřská dovolená se počítá do odprac. doby. Já jsem si na 100% jistá. Tak doufám, že to nedělám všem naším zaměstnankyním blbě.
9. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
já pořád nevím, jak to mám udělat s dovolenou.....mohla bych v červnu ukončit Pn a vybrat si celých 25 dní dovolené? nebo je výhodnější, nechat si ji proplatit, až budu na rodičáku?
9. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
zrovna mi volala paní z účtárny, jestli se mi nějak neměnil termín porodu, tak mi asi taky něco vypočítávají :grinning:
9. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
pabli tak mě se ani nikdo na účtárně na termín porodu neptal:grinning:...jak tam teď půjdu s lístkem, tak si to musím pozjišťovat....
9. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
tegga: oni jak tam přes prázdniny pořádně nejsou ani na účtárně - jen asi 2 týdny přes ty 2 měsíce, tak se mě na to ptali předem, z toho si účetní vypočítala, kdy tak asi půjdu na mateřskou... tak teď volala, jestli mi termín porodu nějak zásadně neposunuli :slight_smile: až půjdu teď s lístkem, tak se taky zeptám, jak to mám udělat s tou klasic. dovolenou :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
mě by nejvíc vyhovovalo, kdybych si ji mohla v červenci vybrat a od srpna bych šla na mateřskou...protože, jak nemám ty vychajdy, tak bych se bála pořádně někam o prázdninách jet...ne, že bych teda nejela, ale když budu mít dovču, bude to jednodušší:grinning:
9. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
tegga: jojo, kdybych neměla ty vycházky, tak bych si ji taky chtěla vybrat v červenci :slight_smile:... vždyť bych se jinak snad ani nemohla vdávat :grinning:
9. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
no já to s těma vychajdama zase tak nehrotím....ale budu klidnější:grinning:
9. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
a nebo se ještě zeptám doktorky, jestli mi je nemůže nějak protáhnout :sweat_smile:
9. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Krásné úterní ráno holky :dizzy_face:

tak jsem asi to nejhorší zahnala ťuky ťuk už je to dobré :slight_smile: , dneska je u nás nádherně teplíčko takže asi vyrazím do města

já jsem teda šťastná, že mám ty neomezený vycházky, dovolenou si pak nechám proplatit po mateřský to budu penízku :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Já to udělám tak, že si v červenci vyberu dolenou 20 dní a pak půjdu kdyžtak ještě na nemocenskou nebo už na mateřskou. Přesně nevím, jak mi vychází. Ohledně toho vyplácení dovolené má říďa vždycky kecy.
9. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
makka to udělej tak, ať ti ta dovče vyjde přesně do mateřské...na týden nemá cenu jít na PN, to nedostaneš žádný peníze....
9. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Mateřská je 6 týdnů do porodu. Jenže já nevím, jaký termín porodu mám počítat, protože mi řekl 2 termíny. :unamused:
9. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
TEGGA - jenže u mě je problém, že mi opravdu nic jiného nezbyde a budu muset jít na dovolenou od 1. července a na neschopenku mi zbyde týden. Termín mám 3. října. Od července tu bude moje nástupkyně.
9. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
holky jak to mám já s tou mateřskou???když jsem šla z pracáku nevíte někdo??
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
renu: ty máš asi rovnou rodičovskou, ne? pokud jsi předtím nepracovala... :confused:
9. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
no pracovala ale pak jsem byla na pracáku už asi 2 měsíce a pak jsem otěhotněla...takže si až se malej narodí??
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
tenhle týden by mi měli dorazit nějaké balíčky už tak se těším :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
winii: ahojky, tak super :slight_smile: hlavně, že se ti zlepšil zdravotní stav :slight_smile: taky čekám balíčky :wink:

renu: to ti neporadím, zkus editu, až tu bude :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
holky já jsem zase začala rajbovat na mimibazaru....obědnala jsem za 1500 hadříky pro malého...tatin mě uškrtí říkal že dokud nebude pospravovaný tak nechce nic uskladnovat ale to nevadí...já to před ním schovám... :grinning:
9. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak teď jsem se opravdu zasmála. Jelikož máme inzerci do ulice, tak jsme si otevřeli dveře abysme si vyvětrali. Přišla zákaznice a řiká: "Nekouříte tu náhodou trávu?" S kolegyní jsme se na sebe podívaly a začaly se smát. O dva vchody tu mají obchod mladí lidé, takže to jde od nich. Abych neměla veselé mimčo :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky tak jse opět tady. Zapoměla jsem vám napsat co se mi stalo. Určitě víte, že jsem byla na odběr plodovky která dopadla dobře. Ale co se mi včera stalo. Jedu z Ostravy a najednou telefon neznáme číslo. Zvednu ho a tam mi volají z genetiky z Olomouce, že se strašně omlouvají, ale že mi zítra přijdou výsledky z toho odběru a že oni se zapoměli podívat, že nechceme pohlaví, ale že oni ho tam napsali. No super takže obálka bude muset zůstat zavřená až než jí předám mudrovi. Člověk si připlatí za dřívější výsledky den ho nechají čekat a pa mu ještě napíšou do výsledku pohlaví které nechtěl vědět :angry:
9. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ADELAI - to jsou truhlíci!
9. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.