• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Makk to teda jsou. Hlavně, že se mě ještě paní docentka ptala jestli to chceme vědět a když jsme jí řekli že ne tak říkala. No tak to vám tam podtrhnu červeně aby to jistě věděli. Ještě že aspoň zavolali
9. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
adél, to je děs: ale už znám fakt hodně párů, co nakonec to pohlaví věděly, právě vinou doktorů nebo upovídaných sestřiček... dneska, jak to chce skoro každý vědět, tak to asi pokládají pomalu za rutinu... je fakt, že nás se na velkém UTZ ptali 3x, jestli to chceme vědět - 1 sestřička, pak další sestřička a pak ještě doktorka :slight_smile:

makka: ty huličko! :grinning:
9. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
adel a nebudeš mít chut otevřít obálečku a nakouknout??
9. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
nic holku jdu si lehnout... :grinning:
9. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
renu: už zas? :grinning:
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
renu ty máš pravidelný režim....jak padne desátá, tak už jsi v pelechu:grinning:
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
já vlastně taky čekám jeden balíček....a další jdu te´d objednat, musím vás trošku dohnat:slight_smile:
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
no vidíte, jste se mi smáli s objednáváním a teď objednáváte taky :grinning: ... já už teď tu objednávací mánii moc nemám, kromě postýlky+matrace+monitoru dechu+kojopodprsenky mám vše potřebné, tak už mám splněno a další tendence k objednávkám se zatím neprobudily :grinning:
9. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
RENU - holt, únavu neovlivníš.
9. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky přítel už trochu povoluje a chtěl by to vědět, ale říkal, že pokud teda já nechci tak ne. Jasně, že asi nutkání bude, ale jsem celkem tvrdohlavá a mám docela pevnou vůli takže si myslím, že to vydržím.
9. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
adél: proč to vlastně nechceš vědět? :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak já teprve před pár minutama vstala, a to sem šla spát včera někdy před 10. večer
udělala sem si na snídaňku rozmačkané jahody s cukrem mňam :slight_smile:
pabli kdes kupovala takový tu maličkosti na mimčo ... hřebínek, nůžky atd ... mám v plánu to nakoupit na jednom místě a nevím kde je nejlevněji
včera sem si vypsala co budu ještě potřebovat a málem mě kleplo, je tu přes 40 věcí a předběžný odhad ještě cca 10 tis :sweat_smile: tak sem dostala tak trochu šok :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
adel tak to bych nevydržela ... kor když bych to měla mít doma v obálce :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
evena: ahojky. v DM... jak tam mám ten babybonus, tak na tyhle věci je pak 10 % sleva ještě :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
adell abyses to pak nedozvěděla tak, že to omylem poznáš sama na ultrazvuku:grinning:
9. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
taky jsem si udělala seznam...zjistila jsem, že mi chybí skoo všechno:grinning:
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
a jaks k tomu bonusu přišla, za nějaký nákupy?
já tam vživotě nebyla tak to mám smůlu
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
jo, ještě mi chybí odsávačka nosních hlenů na vysavač :grinning:
9. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
evena: nene, nemusíš mít nákupy... http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/
- jen se zaregistruješ a pošleš jim - mailem nebo poštou kopii těhuprůkajdy a oni ti pošlou knížku se slevami :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
tegga je to hrozný zjištění co?
já myslela že už nakoupím jen nějaké drobnosti + hrací deku a monitor a je to v suchu, a ono není :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
pabli tak to je dobrý, přítele zaúkoluju, okopčí ji a pudu nakupovat :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
evena: nojo, ono právě těch "drobností" je dost k nakupování, co?
9. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
mám pocit že právě ty drobnosti sou ve finále asi to nejdražší co ...
9. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evena: ale pokud chceš nakupovat dřív a nečekat, než přijde kuponová knížka poštou, je asi lepší zajít rovnou na prodejnu, tam se zaregistrovat, dát jim tu kopii průkajdy a oni ti rovnou vydají tu knížku s kupony
9. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
pro mě to nebylo hrozný zjištění, já jsem to věděla:grinning:.....jetšě pořád mám 3 a půl měsíce čas.....když budu chtít, stihnu to všechno nakoupit během tři dnů:slight_smile:....kromě kočárku tdea, to u nás oprvdu bude oříšek:grinning:
9. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
evena: taky myslím - každý nákup kvůli mimi v drogérce mě zatím vyšel kolem 700,-... a to už jsem tam byla 2-3x :grinning:
zase píšu jako mongol:slight_smile:
pudu si umýt nádobí, za chvíli je tu přítel na kávu a donese mi na jídlo čerstvý rohlíčky :slight_smile:
tegga: už jste s kočárkem nějak pokročili? :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
pabli kupovala jsi už i nějaký mýdlo, šampon a tak?
9. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.