• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
čau holky :slight_smile: poradna o.k.,váha 54 kg,takže jsem pořád těsně pod optimální křivkou(5kg nahoře)čípek,děloha klidné.18.6. jdu na cukr do nemocnice
9. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
jj pabli, pokročili:slight_smile:...přemluvila jsem manžu, že chci adaptér na sedačku:grinning:....a dneska jdeme na nějaký mrknout....to je celý náš pokrok:grinning:
9. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jé, super danu...hlavně těch 5 kilo nahoře mě těší:grinning:....to už mě všechny doháníte:grinning:.....dělal ti ultrazvuk?
9. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
dneska mi přišla ta zelená sada-nááádhera :dizzy_face: a kojící polštář od kamarádky z Prostějova
9. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
tegga: jo - v DM tu jejich kosmetiku - je dost levná, vzala jsem tu bílou řadu, ta je pro alergiky a atopiky, po různých testech v Německu, prý celkem dobrá... tak uvidíme... mám krém na opruzeniny, mycí gel, krém na mimi (místo olejíku) po koupání a pak klasic. dětské mýdlo Nivea - kontrolovala jsem datum spotřeby, vše do r. 2011
tegga nic si z toho nedělej, já byla o kočárku na 100% přesvěčená, chtěli sme kvůli němu jet do Zlína a nějak to vyšumělo, nejsem si teď jistá jestli je to ten pravý a teď mám strach že to budu tak dlouho odkládat že žádný mít nebudu
danuš: ahojky, tak super, gratuluju ke kontrole :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
pabli já právě přemýšlím, jestli tu kosmetiku, kromě něčeho na prdýlku, vůbec kupovat....
9. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
danu a máš polštář, přikrývku a mantinel? a za kolik?
9. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
tegga :grinning: buď v klidu,těch 5 kg je těsně po průměrem,takže přibíráme ukázkově....nehledě na to,že jsme před těhu měly lehce podváhu :grinning:
tegga: před porodem pak koupím ještě rybilku (na větší opruzeniny) a bepanthen (na bradavky a opruzeniny) v lékárně... jinak mám z DM i nesmývatelnou mastičku na bradavky, vyšla po slevě v baby bonusu na 19,- :slight_smile:
danuš. tak to je super, že ti přišla zásilka :grinning:
9. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
já teď o víkendu mluvila se sastřenkou, má 7-mi měsíčkí holčičku....asi před měsícem přestala kojit...a kdybyste holky viděli, jak je strašně vychrtlá, je z toho až nešťastná...takže něco fakt nabrat musíme, jinak nás ti mimouši úplně vycucnou:slight_smile:
tegga-ne ne, mám zavinovačku, mantinel, kapsář a povlak na přebalovací podložku za 991 i s poštovným.Deku a polštář mám od jiné firmy,dám to do alba
to je tak drahý.....představovala bych si, že to všechno koupím tak za 700:grinning:
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
tegga: já budu ze začátku mýt miminko jen čistou vodou, budu dávat jen mastičku na zadeček... a tak jednou týdně ho omyju mýdlem nebo tím mycím gelem... budu se řídit tím, co mi řeknou v porodnici nebo pak dětská doktorka...
9. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
taky chci právě rybilku a bepanthen...a hotovo....
9. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
pabli-na opruzeniny je prý moc dobrý lavarisine, je 2x levnější než b-panthen a dělaný v lékárně....takže já si na prdelku koupim lavarisine a na bradavky b-panthen :wink:
9. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
tegga: já včera viděla kolegyni, má 8měsíčního chlapečka, pořád kojí... před těhu měla 50 kg, teď má ještě tak o 4 kg míň!!! a to říkala, že hrozně jí (což jí i věřím...)
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
tak jsem dorazila z města a jsem úplně hotová je tam vedro na padnutí, jsem se zpotila, že bych mohla hadry ždímat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě není to pravý horko :confounded:
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
koupila jsme si melounka tak jsem ho dala chladit do ledničky a pak si dám :dizzy_face:
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj danu a vidělas ho na utz?
já asi z té kosmetiky moc kupovat nebudu, jen to nejnutnější a asi si nechám poradit v lékárně s nějakýma věcma, ví co se nejvíc prodává a co je nejlepší, teda si to myslím, vždycky mě dobře poradili
a různý krémy a mlíka se prý moc kupovat nemají že je to zbytečné, tak si to nechám zatím projít hlavou
tegga tak abych tě uklidnila já k dnešnímu dni přibrala 7 kg :grinning: z toho poslední dvě kila za asi 14 dní :grinning: asi víc papám nebo co ...
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
já mám teď častěji zácpu, tak uvidím, jak to zamává s mojí váhou, na KO jdu zítra odpol :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
protože toho b-panthenu je velká spotřeba-po každém přebalování,koupání atd...100 gramové balení stojí kolem 250,- !!!
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
danus gratuluju ke kontrole já jdu zítra tak jsem zvědavá kolik budu mít nahoře :grinning:
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
na utz jsem ho neviděla,byla to prohlídka jak z rychlíku....
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj winii taky bych si dala melounka ...
pabli já mám spíš opačný problém, chodím na záchod min. 2x denně, před dvěma dny dokonce 5x :astonished:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
danuš: já zkusím nejdřív ten krémík na opruzeniny pro alergiky z DM, spíš jako prevenci, třeba ani opruzený malý nebude, když jo, tak pak začnu s tím bepanthenem nebo něčím podobným, jak říkáš ty...
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
moje mamina nejvíc přibrala v 5 a 6 měsíci...poslední dva měsíce nepřibrala skoro nic...tak se uklidňuju, že jsem po ní a že už to potom třeba nepůjde tak rychle:grinning:
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
s tou kosmetikou to taky nechci přehánět, koupim si koupel od Seba Med a pak jen něco na tu prdelku a na obličej čistou kosmetickou vazelínu a na tělo bio mandlový olej
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.