• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak já tohle pořád odkládám, že máme ještě čas, tak aby sme to pak stihli vůbec :sweat_smile:

kočárek budem kupovat příští měsíc, ale jakej to je ještě ve hvězdách
9. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
mám k obědu rýžové knedlíčky s ovocnou omáčkou...doufám,že to bude k jídlu :grinning: měla jsem už něco podobného,ale ty knedlíčky byly krupicové a bylo to mňam
9. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
jo taky mi přišel první balíček tak vyfotím a hodím vám to sem :wink:
9. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
já mám řízek s bramborovým salátem...už třetí den po sobě:grinning:
9. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
tegga-jestli jsem po mojí mamce,tak naberu ještě 4 kg a konec :slight_smile:
pabli-zkus začít den sklenkou vody, magnesie trochu staví,tak jestli to nemáš z toho..na zlepšení zažívání mi pomáhá pohyb+1x denně kefír nebo actimel :slight_smile: Jak jsem se o víkendu hodně válela doma,tak jsem hned měla 2 dny zácpu.. :frowning2:
9. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
danu ty myslím budeš ráda, když ještě přibereš tak dvě kila a bude:grinning:
9. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak to já mám nahoře skoro 8 kg a půjde to asi nahoru. Myslím si, že to po porodu vyběháme při procházkách a lítáním za dětma. Jinak jsem také koupila kosmetiku z DM, použila jsem ty kupóny i na plínky. Dokonce jsem vyzkoušela ten krémík na opruzeniny, protože jsem měla trochu opruzený stehna zevnitř a druhý den to bylo v poho. Takže určitě kvalitní kosmetika. Doufám, že bude vyhovovat. Přemýšlím o té odsávačce, jestli nebude třeba stačit jí koupit až když bude potřeba, třeba se to dá zvládnout i bez ní.
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Já mám dnes k obědu domácí rajskou se sýrem a rajčatový salát. Včera jsem kuchtila dneska budu papat :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
makka-kamarádka odstříkávala rukou (ve vaně),taky to jde,ale asi to je časově náročnější a namáhavější :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky, do kdy musím mít hotové ty testy na cukrovku. Potřebovala bych na ně jít až v červenci.
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
edit-ahojky :slight_smile: Našla jsem v jednom starém čísle čas. Maminka návod na masáž hráze :grinning: takže teď už jsem plně v obraze
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
danuš: mně právě přišlo, že jsem měla po magnesii spíš tendenci k průjmu... :confused: dneska jsem byla na velké, tak zas velký oddech :grinning: ale i přesto, že si dávám každý den švestkový kompot a hned nato vypiju kefír, tak se střeva ani nepohnou... spíš tak nějak ani mě to nenutí jít na WC, ani břicho nebolí, nic... no, zvýšila jsem dávku laktobacilů z 1 tabl na 2 a hned jsem dnes šla, tak asi budu zas chvilku polykat 2 :slight_smile:... sklenku vody vyzkouším, dřív mi pomáhala, ale jak jsem otěhotněla, tak se mi po vodě dělalo ráno dost zle, tak jsem od ní upustila, tak třeba to už zkousnu :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
makka-já jsem 24+3tt podle PM a mám si na ně dojít mezi 5.6 - 1.7., objednali mě na 18.6.,ty to máš asi podobné ne?
9. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
pabli-ty laktobacily můžou způsbit i zácpu....to mi kladl tenkrát na srdce ten léčitel, že z nich můžu mít průjem i zácpu střídavě, takže beru 1 tbl. obden.a dobrý....
9. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
makka: v knížce, co mám doma, jsem se dočetla, že nejlepší "odsávačka" je miminko, na druhém místě pak vlastní ruce, a až na třetím odsávačka... :slight_smile: Rozhodně ten doktor doporučuje nejdřív zkusit vlastní ruce...
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
makka oni to dělají jak kde, já jsem třeba byla už ve 24tt...ale dělá se to až do 30tt
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
danuš: je fakt, že ségra je měla na průjem... :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
ale já mám zatím zkušenost, že když dám 2 za den, tak druhý den spolehlivě jdu...
spíš je lepší jít dřív,aby se případná těhu curkovka odhalila a nasadila dieta.....
tak to já mám dneska k obědu ten melounek, nějak se na teplý jídlo nemůžu ani podívat jak sem rozpálená z toho sluníčka

tady je nový přírustek do výbavičky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=343433
9. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Musím se jít objednat osobně, nebo to lze i po telefonu.
9. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
WINNI - jo, jo, Kittynky jsou hitem, moje neteř nic jiného nenosila :slight_smile: Ta měla s ní i kalhotky. Byla jsem minulý rok v Itálii a tam byl obchod jen s Hello Kitty
9. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
winii: no krásný :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Pabli proč to nechci vědět? Já nevím prostě už kdysi jsem si říkala, že až jednou budu čekat miminko, že si nenechám říct co čekáme. Mám ráda překvapení a tohle je překvapení až do porodu tak asi proto :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
winii krásný:slight_smile:.....makka určitě stačí, když si tam zavoláš...u nás se třeba neobjednává vůbec, prostě tam přijdeš a oni ti to udělají
9. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
holky díky taky se mi Kittynka líbí, ale nesmí jí být moc, jen pár kousků ještě jsem sem dávala odkaz na ty capáčky s Kitty ty sem taky objednala
9. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
kde je vůbec pipii ještě malujou?
9. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
winii úplně jsi mi to vzala s pusy, přesně jsem se na to chtěla zeptat:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Wini hezké věcičky taky se opět musím začít dívat po něčem pro mimi. Vlastně jsem si říkala, že za ty nervy co te´d i se mnou mělo mu musím něco pořídit :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
adell to jo vy si to určo zasloužíte :wink:
9. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.