• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé holky mrkněte...http://www.novinky.cz/zena/deti/170456-plavani-kojencu-muze-byt-nebezpecne-pro-deti-alergiku.html
9. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Wini taky si myslím, ale ještě nevím co :slight_smile: Asi si dopřejeme cvičení. Našla jsem na netu docela slušné takže asi tohle. Bude to pro nás oba :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
tegga: tak to se asi na plavání s malým přihlásím u nás do bazénu se slanou vodou :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
my s prckem na palvání nebudeme chodit vůbec, až bude asi trošku větší....i když teď nám tady zrovna staví nový plavečák,skoro u baráku, tak uvidíme:slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
tegga: mě asi víc než to plavání lákají masáže kojenců, na to bych klidně chodila :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
jj to taky plánuju, dělá se to tam, jak chodím na cvičení, takže se tam potom taky přihlásíme
9. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Já budu na plavání kojenců jezdit do Olomouce, ale nejdřív začneme ve vaně. Už jsem mluvila s naši PA a není to zas tak drahé. Stačí aby přišla 2-3x a pak už to budeme zvládat.
Na to se docela těším. Doufám, že malá bude vodomilka po nás.
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Kde jste kdo? Na obědě? :grinning: :grinning:

Chci se zeptat, plánuje některá z vás druhé dítko do dvou let od toho co teď čeká? Já jsem to včera probrala s manželem a pokud budeme stíhat (teď si myslím, že všechno bude pohoda :grinning: ) tak se začneme brzo snažit o druhé miminko.
9. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
edita: já teď půjdu do krámu :slight_smile:....druhé mimi bych chtěla, možná, pokud teda budu ještě chtít, tak do 5 let, takže po mateřské tak 2 roky pracovat, ještě se uvidí... teď se mi do druhého v krátkém časovém horizontu moc nechce :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak my druhého mimíse mámetaky v plávu až tak za 4-5let....ale uvidíme, co bude:grinning:
9. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Já jsem taky původně říkala, že až tak za 4-5let, ale to bych za a) nemusela stihnout to třetí (nebo bych ho měla skoro až ve 40 :slight_smile: ) b) líbí se mi, jak si sourozenci, kteří jsou k sobě věkově blízko pěkně hrají, teda dokud jsou děti.
Ale konečné rozhodnutí padne až budeme mít toho jednoho prca a uvidíme kolik práce kolem ní bude :wink:

Já jsem totiž včera dostala zánovní kočár od Jané pro 2 děti. Kámoška si koupila nový a tak mi tento darovala za malou službičku :wink: No a tak bych ho asi ráda využila.
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
edit-mám tak nějak stejné úvahy,jenže nějak se mezi první a druhé dítě musí vměstnat stavba domku :grinning:
9. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
takže představa byla jít z mateřské do mateřské,ale zatím to vypadá na 5 let věkový odstup mezi dětmi :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
edit-jinak my jsme 3 sestry,ale ségry jsou ode mně 5,5 a 8 let mladší....takže já už jsem fungovala jako samostatná jednotka, když jsou ale 3 děti brzo po sobě,to se pěkně zapotíš :grinning:
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
U nás žádná stavba nehrozí (jak jsem za to ráda) takže asi budeme rodit. :grinning: :grinning:
Původně jsem chtěla ten kočár někomu střelit, ale asi bych za něj nedostala tolik peněz kolik by nás případně za 2-3roky stál novej(už jetej) takže si ho nechám do zásoby. Je totiž opravdu moc hezkej. Pokusím se na netu najít fotečku a hodím do alba.

Danu a pozemek už máte? Nebo hledáte?
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak koukám,že tu nikdo není...u nás je bouřka,leje jako z konve... :unamused:
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

tak ja jsme dneska byla na rehabilitaci atd:grinning: koupila jsme si konecne podprsenku(uz jsme zadnou na sobe nemela:grinning:) potom leginy na cviceni, krasne sedi:slight_smile: mam vsechno nafocene-ty veci od kamosky pro malou, koupila jsme kosmetiku Hipp ale nemam doma kabel od fotaku:( takze pockam na vecer.

mame vymalovanou loznici, nalepili jsme borduru na zed, pua jsem z barvicek na sklo mam na komode, vse sem vlozim az to bude kompletne dokoncene:slight_smile: ale uz ted je to karsne:grinning: milacek zlikvidoval stul na pocitac vcetene stolniho pocitace-takze uz mame jenom notebooky a uvilnilo se spousty mista:slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
ahojik danus, tady sviti slunicko:slight_smile: bylo tady zatazeno a spdlo asi 5 kapek:grinning: ale uz zase sviti slunicko a je tu vedro...
9. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
danus, my se budeme stehovat take po prvnim mimi:grinning: takze druhe planujeme az za 6 let:slight_smile: my mame casu:grinning:
9. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
U nás je krásně!

Kočík už mám v albu, i ta barva odpovídá tomu co mám teď zabalený doma na půdě :slight_smile:
Vím, že 3 děti jsou záhul, ale já i manžel máme 2 sourozence a tak nechceme naše děti "ochudit" o ten šrumec doma. Navíc máme místo i na 3 dětské pokojíčky (teda ne moc velké, ale každý by měl svůj prostor). Prostě jsem vždycky chtěla tři děti :slight_smile:

Piii - ty jsi aktivní :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
edith, noo jooo uz to cele pripravujeme:grinning: ten cas strasne leti:-X
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Pipii - za 6 let ti bude tolik co mě teď :grinning: :grinning: Já si musím trochu pohnout :wink: :wink:
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Co mně teď (ach ten češtin, omlouvám se) :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky jsem tu...
9. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
edith, jasny to chapu:slight_smile: kdyby nam bylo treba pres 30 s manzelem tak mame deti hned po sobe( 2 roky). Ale my chceme druhy mimi privezt na svet do baracku, nebo do naseho bytecku a ay amalka potom uz mela i svuj pokojicek atd:slight_smile: tady planujeme byt 3 roky(podnajem 2kk) potom hyposky atd atd...:slight_smile: uvidime jak na tom budeme s penizkama:slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
do růžova vyspinkaná... :slight_smile:
autor
edith, vsichni tady piseme jak prasatka:grinning: neomlouvej se:grinning:
autor
renu:grinning:
9. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
edith tak to mi další mimi až splatíme auto...tak uvidíme... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
pipiii kde ty se porát flákáš??jako...
9. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.