• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jooo...danči velká gratulace k bezproblémové poradně... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
EDIT - tak pokud vše půjde tak jak má a já budu zdravotně v pořádku, tak počítáme do 2 let. Do práce se nějak nechystám.
9. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
makka tak to máš super...takže si dáš mateřskou na 2 roky když budete mět hnedka 2 mimi??
9. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
RENU - co, když to ale nevyjde a nepůjde to tak dobře :unamused:
9. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Představy a skutečnost je něco jiného ... takže představy jsou takové že se budeme snažit o 2. dítě po dvou letech od prvního, ale u nás to má důvody jiné a to ty, že mi nikdy prostě nevíme kdy se zadaří, vycházíme z toho že první sme měli dost haluzově a to ještě po víc jak 4 letech snažení, takže kdo ví, chtěla bych 2. stihnout do 35, tak snad to výjde a cácora nebude jedináček
já sem dnes líná, to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: šoupla sem králíka do trouby a nechce se mi škrábat brambory
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
týjo koukám, že se tady už probírají druhé dítka :grinning: tak mi zatím taky nespěcháme, já si to představuju tak až než začne chodit do školy tak bysme mohli začít dělat na druhým, ale ono to stejnak vždycky dopadne jinak, ale druhé mimčo určo chcem :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
pro mě by bylo ideální mět 2. tak 4 roky od prvního, ale nechceme strácet čas, tak proto, co když se nezadaří a roky utíkají ...
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
jelikož je mi 21 tak nějak nespěcháme...klídek...až se podaří tak se podaří...
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
no jo renu ty si mlaďounká, teda netvrdím že já sem bůhvíjak stará /v listopadu 29/ ale vzhledem k tomu že sem měla právě ve tvých letech představu stihnout tři děti do 35 ...
9. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
evena tak to jo to máš trocha skluz... :slight_smile: ale ty to doženeš...
9. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak mě bude 27 let a manžílkovi 31 let, myslím že do 2 let druhé mimčo bude aktuální. Plánuje se hezky, ale skutečnost může být jiná. Záleží i na financích. Doufám, že nebudeme mít raráška.
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
renu,precti si muj prispevek kde jsme byla:grinning: a co doma dlame:slight_smile: porad tady mame starsny bordel:grinning:
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
evena ty tam píšeš podle dr asi holčička??jak velké je to asi???
9. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
pipiii jojojo...už jsem to našla že malujete....tak to joo to se omlouvá :slight_smile: to je parádička dkyž máš tatku doma že??
9. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, dnes jsem v sekáči sehnala za 50 Kč fleecové lacláčky a k tomu bodýčko, vše NEXT. To jsem šikulka co? Konečně mám také něco teplého na prcka
tři už nechci, teda chtěla bych, ale to bysme neutáhli, navíc zjišťuju že i jedno dítě je na pořízení docela luxus, ale zas nechci aby bylo jedináčkem, tak to mi na to druhé zbývá 6 let, to by snad i šlo :slight_smile:
autor
me bude za 2 mesice 23, takze mam casu taky na rozdavani:grinning: vcera jsme prisla do lekarny a pani za pultem slecno, co to bude? a ja nanic Calibrum MAMI...ona chvili koukala pak si uveomila co to je, koukla se mi bricho a donesla mi to...byla v soku, ze asi nejsem slecna a jeste k tomu cekam dite:grinning:
9. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
evena i kdyby já jsem taky jedináček a nestěžuu jsi.Od mala jsem měla hodně kamarádek takže mi nic nechybělo...Ale bylo by zajímavé kdybych měla sourozence kam by jsme je nacpali my jsme zabrali celé patro domu našim zůstala dole jen kuchyn obývák koupelna a ložnice...takže chápeš další moji sourozenci by museli někam do sklepa...tak děkuju že teda žádné nemám.,,,,
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
renu, manzilek uz je zase v praci:( mel dovcu jenom vcera, dneska az prijde bude montovat tu obrovskou satni skrin:grinning: a aby toho nebylo malo opet jsme zjistili ze je to uplne jina barva dreva, nez je postel:grinning: takze momentalne mame v loznici 6 druhu dreva:grinning: -detska postylka(40let stara, tezko rict co je to za barvu:grinning:), plovouci podlaha, prebalovak, satni skrin, postel a nova satni skrin..jde nam to od nejsvetsi po nejtmavsi:grinning:
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Můj plán /o kterém vím, že zdaleka nemusí vyjít/ je jedno dítko v 29 (nyní), druhé v 31 a třetí kolem 36-37 let. Aby se o nás někdo postaral až budeme s manželem staří a nemohoucí :grinning: :grinning: :grinning:
Finance jsou důležité, ale mnohem důležitější je jak budeme zvládat to jedno dítě. Jestli pohoda tak jdu do dalšího.
9. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
renu, ja a bracha jsme vyrustali v byte 3plus 1, meli jsme spolecny pokojicek a v mych 14-ti letech se rodice odstehovali do obyvaku a ja mela svuj pokoj. a to mi prislo ze mame jeste veliky byt:grinning: kamosky vyrustaly ve 2plus1 a mely take sourozence:slight_smile:
pipiii to nevadí hlavně že to nejni třeba třešen... :grinning:
jo, výhody to určitě má, já třeba se setrou byla o 4,5 let od sebe, byla dost uzavřená, já lítala po venku, vlastně sme spolu nikdy moc nekomunikovali, každá měla svůj svět, takže já bych se bez sourozence určitě taky obešla
ale sama abych měla jen jedno dítě to se mi nelíbí, přála sem si vždy velkou rodinu a připadala bych si asi o něco ochuzená
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
holky muj plan ve 23 letech 1. dite(nyni) kolem 28-29 2. druhe dite a potom mozna jeste v 35-ti 3 dite:grinning:
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
pipiii já měla 3 pokojíčky... :grinning: celé patro bylo už od malinka moje... :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
renu:grinning: mame postel dub a satni skrin mame orech:/ v obchode se nam to stalo stejne, potom tady mame cosi hodne svetleho:grinning: ale postalku celou zadelam nebesama atd, takze az to dodelam cele to nafotim:slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
já bych chtěla druhé tak do 26 později už ne...
9. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
edit pěkně to těm dětem plánujete :grinning:
autor
renu, nj, tim jsme chtela rict, ze kdybys mela treba 4 sourozence klidne byste se tam jeste vesli:grinning:
autor
ja chci 2 deti urcite:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.