• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu tak o tom sní snad každé děcko, tys teda byla hýčkaná :slight_smile:
pipii taky máte takovou všehochuť, až budou peníze tak plánujeme vyměnit u všech skříní nové dvířka ať sou stejné a vypadají nově :grinning:
9. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
pipiii nafot jsem teda zvědavá... :slight_smile: já chci ložnici v barvě wenge a postýlka co se mi líbí je jen olše takže to bude taky mix...co už.. :grinning:
9. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
even, my tu satni skrin kterou jsme si ted koupili chceme urcite jednou do baracku, je krasna a tu mensi dame potom do detskyho:slight_smile: nejak to vyuzjeme(kupovali jsme ji na podzim:slight_smile: prebalovak v jine barve nemeli ale ted se zase hodi tady k plovouci podlaze:grinning:

holky rano jsem nalepila pua, iacka a prasatko na supliky od komody u prebalovaku, vypada to krasne:slight_smile:
Tak já jsem vyrůstala ještě se 3 bráchy ve 3+1, samozřejmě i s rodičema. Naši se nakonec odstěhovali do obýváků a my měli 2 pokojíčky. Ještě, že se brácha brzy odstěhoval a oženil. Dá se to, nedá se nic jiného dělat.
PIPII - FOTO , FOTO , FOTO tvého umění
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
postýlku máme stejěn jen krátce, ve dvou třech letech má děcko už vlastní postel tak si myslím že to nevadí
mi budeme postýlky znovu přetírat, ten lak co je tam teď je příšerně oprýskaný a asi dáme bílou sytou barvu
autor
renu, celpu loznici nafotim az ji celou dodelame, to jeste chvili potrva:grinning: plno policek atd:grinning: a poprve se nam krasne podarilo namichat barvu na zed:slight_smile: mame bananovou na 2 stenach:slight_smile: vsechno mame tak do zluto-kremove:slight_smile:
autor
makka, psala jsme tady ze to mam nafocene( plus plno veci od kamosky) ale bohuzel nemam kabel od fotaku, takze to vlozim asi zitra dopoledne:slight_smile: ...dockate se:grinning:
9. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
even, detske postylky se nesmi natirat!!!! je to vsude jako varovani, deti okusuji rantliky a jedi tu barvu, je to velice nebezpecne!
9. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
evena jo byla ale naši chtěli víc dětí mamka chtěla alespon tři..2 roky se snažili pak ji dr poslal do lázní pak lítala po nemocnici...nakonec jí dělali umělé oplodnění které se jí neudrželo...pak měla jít na jakousi operaci měla srostlé vaječníky ale dr řekl že by to nemuseli vydržet játra tak otec řekl že neexistuje a tak jsem teda sama...nebylo to plánované jen se jim prostě nepřálo štěstí...

a jakej jsem měla jstrach já když jsem to od mamky všechno věděla že na tom budu taky tak...děkuju bohu za Matyase...
9. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Pipii - natírat se můžou, ale jen bezpečno barvou. A takové už se taky dají koupit.
9. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
renu, moji rodice si chteli jedno ditko adoptovat, jak mamca pracuje v televizi, v novinach, tak se casti s detma s detskeho domova stykala a porad o tom mluvila:slight_smile: ale potom od toho upustili..:( mrzelo me to... ale nebyly penizky:(
9. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
editah, nam rekli ze se natirat nesmi vubec:( ptala jsme se na to v obchode s lakama a barvama....ze za to neruci atd... takze my ji mame jenom obrousenou a netrenou jakymsi bezpecnym berbarvym cimsi:grinning:...od barvy jsme opustili uplne
9. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
pipiii naši adoptovat nechtěli chtěli svoje...když se ale nepodařilo tak se nedá nic dělat..proto se mamka děsně těší na Matyase..říká že si to neužila jako maminka tak si to užije jako babička..vím že se na ni můžu spolehnout když budu potřebovt se o Matyase postarat...
9. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
tak my jsme 2 sestry a přítel zase jsou 2 bráchové... tak nějak nemám s těmi 3 dětmi zkušenost :grinning: já jsem se ségrou o 4 a půl roku od sebe (ona je mladší) a přítel je s bráchou taky tak od sebe a jeho brácha je taky mladší :slight_smile:... oba si se svými sourozenci báječně rozumíme... u nás to trochu kolabovalo akorát kolem mých tak 13-15 let, kdy už jsem si se ségrou nechtěla hrát... jinak pohoda :slight_smile:... ale možná je to tím, že naši mladší sourozenci jsou tak nějak rozumní, dá se s nimi v pohodě mluvit, rozumíme si :slight_smile: taky nám půjdou za svědky na svatbu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
pipiii možná by to šlo namořit a nalakovat víc ych taky nedávala barvu už vůbec ne...smrdí a když do toho mimi kousne...no nevím...
9. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
PIPII - myslím, že by se to dalo natřít tou barvou na dřevěné hračky. To musí být atestovaný. Chystali jsem se také natírat. Mě teda tohle radili. Nic není zaručený.
9. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky mě zase vykládala Honzova matka že u by děti nechtěla věkově daleko od sebe..Honza má o 5 let mladšího brášku...prej si sním Honza nechtěl hrát páč už měl jiné hračky Martin mu prej všechno rozbyl prej doma byl jen řev o hračky...Honza je nechtěl Martinovi dát páč věděl že mu je rozbyje a Martin děsně brečel že je chce...komedia říkala že kdyby to věděla tak max 3 roky..
9. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
renu: asi taky záleží na charakteru těch dětí... my byly se ségrou v poho a přítel se svým bráchou taky :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
prej se pořát tloukli...Honza prej mlátil Martina páč věděl že je slabší a neubrání se...je to těžko kdyby to byla třeba holka tak je to zase jiné..
autor
renu, neco jineho je treba kdyz ma nekdo doma parecek, myslim ze chlapecka moc barbiny lakat nebudou:grinning: ja jsme vzdycky snad uz od puberty rikala ze chci druhe dite nejdriv, az si to prvni samo zavaze taknicky:grinning:
autor
treba ja a bracha jsme spolu tak od 12-ti let do 20 let spolu nemluvili, nesnaseli se, ponizovali,proste na nic...az ted kdyz si rozumi s tim mym tak je to v pohode. a ja si konecne s mym brachou taky pokecam.
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
renu teď už je medicína tak daleko, že málokdo zůstane opravdu bez dětí, akorát je tak strašná nevýhoda finance, pokud na to nemáš, si stejně v háji ...
prodávají se barvy které sou vhodné na dětské hračky, je jich docela výběr, jsou po požití nezávadné, vím to, protože tím natíráme voliéry, tam taky nesmí přijít nic jedovatého, ptáci taky vše okusují
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
even. a kdyz se ta barva ktera je bezpecna odloupne, dite to spolkne, to se nic jako stat nemuze jo?!:-O my jsme meli palandu uplne okousanou.... a neumim si predstavit jak by to vypadalo, mylsim ze i esteticky nic moc:/
9. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky když jsme třeba vyklízeli ty moje 2 pokojíky tak jsme třídili hromady hraček tak jsme se o tom bavili s Honzou kde on má nějaké hračky že sem žádné neviděla a on že nemá ani jednu že mu je Martin rozbil...a viděla jsem jak je mu to líto...já jsem mu popisovala každou hračku od koho je k čemu jsem ji dostala a on nemá nic...jak to budete řešit když 2 dítko bude taky kluk??budou mět každý svoje hračky???
9. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
pipiii: však prodávají i postýlky natřené, tak přeci ty barvy musí být nezávadné...
9. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
evena jj to jsem nevěděla já budu kupovat novou páč moje kolovala po všech sestřenkách a známích...naštěstí teda nic natírat nemusím takže o tom nic nevím...
9. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
to sou takový zvláštní barvy, nevím jak to poprat, ale jakoby vodové, vpijou se do dřeva, teda aspoň takové mi kupujeme, takže ta barva se vsáhne a je ve dřevě, navíc mi to budeme i lakovat, takže to tu barvu podrží
koukala sem detailně na ty postýlky co budeme mít, jedna 30 let stará, druhá 40 a žádná není okousaná, mám dojem že asi bude záležet i na dřevě, pokud máš něco měkého tak se do toho dá rýha udělat snadno, ale zkus udělat rýhu do nějakýho dubu, asi to tak snadno nepujde, podle mě sou ty postýlky dělan s tvrdýho dřeva, musí něco vydržet
teda ty levné v obchodech asi těžko
9. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
renu, tak si ty hracky rozbijou a nic mit nebudou...jejich blbost:grinning: ja jsme mela hracek tak akorat, amm oblibeneho plysaka- plinkace:grinning: je to jezek:grinning: dostaaljsme ho na pouti jako mala :grinning: a po jakubovi ted mame plysaka na spani, bude u amalky v poslylce:slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.