• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena možná jen rořidlo to jde do dřeva ne??
9. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
EVENA - jsem stejného názoru, také jsem o takových barvách slyšela. Mamka s nimi natírá táci, na kterých nosí potraviny.
9. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
even, ja jsme rozkousala palandu:grinning: bavilo me do ni vrazet zuby:grinning: to bylo asi mekke drevo, tahle postylka 40let stara je take prave ok:slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
pipiii já mám teda nejvzácnější kousek panenku jako miminko měla jsem k ní spousta dupaček a tak něco jak je ted šušu je pořát krásná a dostala jsem ji když mi byl 1 rok od mamčiné nej kamošky která před asi 3 rokama umřela při porodu...té si teda vážím nejvíc...
9. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
pipii to bude fakt asi tím dřevem holt máme kvalitní 40ti leté postýlky :grinning: :grinning: :grinning:
taky sem měli palandu, já spala nahoře a ně bavilo do ní vtláčet tužkou tečky, nahoře to nikdo neviděl :grinning:
9. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Já si budu sama natírat novou dřevěnou postýlku (tak jak mám v albu), takže jsem si zjišťovala, že to barvama na hračky jde a je to zdravotně nezávadné. Vždyť výrobce těch origoš postýlek to taky natírá :wink:

Já jsem teda dřevo nekousala, ale skleničky a hrny z tenkého porcelánu jo :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
renu, aj mela i karolinu- takova ta NANA ktera kdyz se naklonila tak zabrecela:grinning: a ta je husta v jedne veci, mela diru v puse na dudak a mela jsme ji ja a moje setrenka a chodily s nami jist a ja jsme do te NANY nasunula tolik nudli z polivky, spagety:grinning: myslim ze kdyby se ted otevrela. byl by to prisernej hnus:grinning:
9. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
even, taky jsme spala nahore:grinning:
9. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
já ani ségra sme moc hraček neměli a dost mě to vždycky mrzelo, nebylo pomalus čím si hrát, měla sem tak 3 panenky, nějaké knížky, autíčko a vláček, proto bych chtěla aby moje mimčo na tom bylo líp a snad budou prachy abysme jí těma hračkama mohli zavalit :grinning:
pipiii: a nezapáchá trochu? :grinning:
autor
pabli, to nevim:grinning: ale myslim ze ne:grinning: je u babicky na pude:grinning: teda jestli jeste vubec nekde Karolina je:grinning:
9. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
U nás byla vždycky hromada hraček a nikdo si s nima nehrál. Já jsem si vystačila se zrcadlem a rohlíkem jako mikrofénem, prostřední ségra milovala hrnce a pokličky v kuchyni a ta nejmladší otravovala nás :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
pipii tak já naštěstí panu s otvory neměla :grinning: ale vylepšovala sem panenkám vlásky nůžkama :slight_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Já jsem taky vždycky toužila po panence s dlouhýma vlasama, dostala jsem ji asi v 8 k vánocům a hned druhý den jsem ji ostříhala :grinning: :grinning: Babička šílela, ale já měla radost.
9. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
my si dost hrály s barbínami (s těmi nepravými), naši nám pro ně udělali i takový velký dřevěný domeček, vyrobili i nábytek...pak jsme si taky hrály na školu - to jsem si hrála klidně i sama - byla jsem učitelka a vyplňovala různé formuláře, jakože žákovské, a psala do nich známky :slight_smile:... ségra si zas nejradši hrála jeden čas s autíčkama, těch měla dost po taťkovi :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
edith me kdyz bylo asi 12 tak jsme vsechny barbiny ostrihala a mezi nohy jim namalovala chlupy- nevim proc?!?!:grinning::grinning::grinning:

holky, loucim se zachvili jdu na tehu cviceni:slight_smile: papa
edit :grinning: to bylo hrozný nutkání, prostě sem to musela udělat každé panence, z obchodu nebyli ostříhané nicmoc, bylo potřeba je vylepšit :grinning:
holky, vy jste rebelky :grinning:
9. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
ja vim ze jsme se setrenkou mela jakysi skrety, kouzelny a ty vyluzovaly zvuky a s tema jsme usporadaly divadlo atd:grinning:
pipii :sweat_smile: :sweat_smile:
... seš víc zvrácená než já s edit :grinning:
9. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
pabli na školu sme si hráli taky se spolužačkama, ale já učitelka teda snad nikdy nebyla
9. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
even, presne tak:grinning: ja jsme navic vzdycky touzila po barbie, ktery se strikali nejaky obrazce na vlasy(barevnmy) ale ja vzdycky dostala barbiny nepravy) rozdelovala jsme je na vice druhu..nepavy punkac- barbina s neohebnyma nohama a na hlave mela vlasy pridelane jenom uprostred:grinning: potom neprave, ale dali se jim ohybat nohy a ruce a potom prave- zpivali, mely barvy na vlasy(spreje se sablonkami-ty jsem nikdy nemela:grinning:
9. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
bratránek měl ty popelnice a v každé byl ten smadoch byl to ozón když jsme to otevely všechno najednou....jako malý jsme s toho byli mrtví smíchy...
9. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
já po pravé taky toužila a nikdy sme jí nedostala, měla sem ty přesně jak píšeš - vlasy jen uprostřed hlavy a neohebný nohy :grinning: právě proto potřebovali vylepšovat, kdybych měla ty dokonalý tak sem byla třeba normální :grinning:
9. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
renu :grinning: vím že to frčelo mezi děckama měkdy před 7mi lety tak zhruba, kupovali sme to pro jedno dítko, byl to puch jak od ropuch :grinning:
9. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
já jsem ji dostala...měla jsem havajskou barbie od Matella...
9. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
taky jsem měla ty nepravé :slight_smile: pravou mi naši koupili v Itálii na dovolené, to už mi bylo 12 :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
9. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
danu máš ho tam...
9. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.