• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tady nenakupuju, protože tady není hodnocení prodejců :frowning2:
Chodím na mimibazar nebo na aukro nebo na e-bay.
9. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
A musíš být zaregistrovaná?
9. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
taky nakupuju jedině přes mimibazar... :slight_smile:
danšu: papa :slight_smile:

makka: zaregistrovaná být nemusíš, ale je to lepší, máš tam pak uložené, co jsi všechno objednala, prodejci ti můžou psát hodnocení, že jsi jako nakupující OK a tak :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Platí se něco za zaregistrování?
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
a jako zaregistrovaná máš taky jednu výhodu - můžeš si závazně objednat (pokud má ten prodejce třeba to zboží jen 1 ks, aby ti ho někdo mezitím nevyfouknul, než se spolu domluvíte)
9. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
DANČO - páčko
9. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Registrace je tedy zdarma?
9. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
makka: jojo, nic neplatíš :grinning:
9. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
PABLI díky za rady, jdu se zaregistrovat.
9. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
jé holky mrkejte:slight_smile:......http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-je-tehotensky-test-kterym-si-zeny-mohou-samy-zjistit-pohlavi-ditete.html
9. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
tegga tak to je mazéééc.... :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
konečně mám výsledky testů na cukrovku, bohužel vyšly blbě :frowning2:
ve čtvrtek du ke své dr. pro papíry a posílá mě do fakultky na nějaké další testy, jestli se těh. cukrovka teda potvrdí nebo ne
9. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
evena: tak to mě mrzí, tak uvidíš, třeba to byl jen jednorázový výkyv... :unamused:
9. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
evena nic si z toho nedělej a vůbec to neber tragicky.....mojí mamce udělala její doktorka to stejný, řekla jí, že jí to vyšlo vysoký a poslala ji na ty testy znovu...tak jí je udělaly, vyšly dobře a ještě mamku skoro proprcali, proč tam chodila znovu, že už ty první měla v pořádku....takže hlavně v klídku, pohoda, bude to dobrý....
9. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
dr. mi řekla že je to mírně zvýšený, takže stále doufám ... uvidím co mi řeknou ve fakultce, měla bych jít ještě na jeden kontrolní test, říkám si že nemůžu mít takovou smůlu, něco málo sem o tom četla, píchání inzulínu v pohodě, injekce sem si píchala sama i dřív, ale to neustálý kontrolování a dodržování diety, já bez sladkostí teda žít neumím :unamused: :unamused: a v komečné fázi naplánovaný císařský řez, takto sem teda rodit nechtěla :frowning2:

ale něco pozitivního :slight_smile: přítel mi dnes zaplatil ty objednané věci takže budu během deseti dní očekávat PPLku jupííí mám tak tolik věcí to bude mít půlku auta naloženou jenom pro mě :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ráno,

mě čekají testy na cukrovku za cca 2-3 týdny a taky se jich docela bojím. Teda nebojím se testů jako spíš výsledku. Teď máme na cvičení 2 těhule s těhu cukrovkou a obě jsou hubené jak lunt, co potom já :frowning2:
Ale ani jedna si inzulin nepíchá, jen drží dietu a rodit budou na 90% normálně.
10. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
ahojík holky! evena ale to není hned o píchání inzulinu...pokud bys to měla mírně zvýšené, tak bys právě musela dodržovat jen tu dietu...a ten porod, asi záleží na tom, jak by bylo mimčo velké, rodila bys možná normálně, akorát by se to snažili vyvolat dřív, před termínem.........ale neboj, určitě to dobře dopadne....
10. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Holky, tak já jsem si volala kvůli objednání na cukrovku dnes a jdu už zítra. Jak dlouho trvají výsledky? Budu to vědět hned ten den?
10. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
EVENA - cukrovka není podle toho, jestli je ženská tlustá nebo ne. Také se bojím, protože sladkého sním také dost.
10. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zvědavá, jestli mi dnes doktorka něco o testu na cukrovku řekne :grinning:
10. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
jinak mi dnes přišlo do mailu z rodina.cz, že bych v tomto období měla přibírat 0,5 kg každý týden :grinning:
10. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
PABLI - ježíš, tak to já se zachvíli ani nehnu.
10. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
pabli nestraaaaaaš :grinning:
10. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
0,5kg týdně? Super, tak to jdu dnes 2x na oběd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
makka já věděla výsledky odpoledne, protože jsem na tom byla v nemocnici....pokud jde někdo třeba ke své doktorce, která to někam posílá, tak to může trvat dýl......a někde prý dokonce neberou ani krev z žíly, ale jen píchnout do prstu, což se tak nemá dělat, ale výsledek bys věděla hned....
10. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
no já mám právě pocit, že jsem teď za 14 dní to kilo nabrala, tak uvidím dneska na vážení u doktorky :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
pabli ty můžeš...ale já už nechci:slight_smile:
10. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
tegga: no - můžu nemůžu - ono je to dost subjektivní - nechci vypadat jako malý hrošík za chvíli :grinning: - zase Ty sice přibíráš, ale jsi pořád hrozně hubená, prostě to na tobě není znát - aspoň podle fotek :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
joooo, to jsi mě neviděla teď.....se dneska vyfotím.....já už si jako hroch připadám skoro od třetího měsíce:grinning:
10. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
ale zase, jak už jsem psala včera...o víkendu jsem viděla vyzáblou mamču s 8-mi měsíční prďolkou...takže něco nabrat musíme, až nás ti prďouši začnou vysávat, tak aby měli z čeho:slight_smile:
10. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.