• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no jen se pěkně nafoť, vychtlino :grinning:

já už musím kombinovat a vrstvit oblečení, aby to opticky trochu zeštíhlovalo... když už něco volného, tak tmavší barvy, jinak jsem byla jak paňmáma ze statku :grinning: ... jsem si zkoušela v Takku takové tuniky, zelinkavou a lososovou, dost volný střih - jsem si připadala jak bábuška v pyžamu - a přítel mi na to řekl: "No, lepší už to nebude." :grinning: ... ale jde fakt o to, co mám na sobě, v něčem mi to sluší :grinning:
10. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj danuš:slight_smile:
10. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
já v těch hodně volných tunikách vypadám jaksi nepatřičně :grinning: takže nosim prodlouženou délku triček,opnutých na tělo a k tomu třeba krátký svetřík pod prsa zavazovací ("bolerko")
10. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
takže už si 100% každej musí všimnout "bubínku" :grinning: a docela se ke mě začínají chovat ohleduplněji i cizí lidi...
10. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj danu......já v těch volných tunikách asi taky vypadám divně:grinning:...ale zase v obtaženým se necítím, tak je nosím....a včera jsem měla nejvolnější triko, co mám a paní v trolejbuse mě chtěla pustit sednout, tak jsem koukala, že to poznala:grinning:
10. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
a kdyby mi ještě manža řekl, že lepší už to nebude, tak se asi rozbrečím:grinning:.....ale v obchodech mi taky ne všechno sedí....vždycky jich prolezu strašně moc, než si něco koupím.....a nejlíp se cítím v černé:grinning:
10. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
tegga-ke konci po těch tuníkách taky sáhnu,to je jasný :grinning:
pabli-to přibírání 0,5 kg týdně je spíš orientační...myslím,že při tvé výšce by si za chvíli byla jak meloun!!! :grinning:
10. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
já tomu i věřím, vždycky do další kontroly tak kilo a půl přiberu....mám je zatím po třech týdnech......
10. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
tegga-mě manža naštěstí nic takového neříká,já si něco navlíknu a konstatuju-vypadám jako prase(moje oblíbená hláška poslední dobou) a on mě za to div nepraští :grinning: pořád mě přesvědčuje,že jsem pořád kočka :grinning: :grinning: :grinning: mňau
10. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
jo, to mě manža taky...jenže já mu to stejně nežeru:slight_smile:....pořád mě vykládá, jak jsem pěkná a že to na mě není skoro poznat :grinning: :grinning: :grinning: ....tak to už se mu ani věřit nedá:slight_smile:
10. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
tegga-ale to teda vychází na těch 20 kg za těhu...
danuš: no, ono na tom možná něco bude - kdybych takhle přibírala ještě těch cca 15 týdnů, tak přiberu odteď 7,5 kg, plus ty 3 kg, co už mám nahoře, a jsme na 10,5 kg za těhotenství... :unamused:
to mě taky rozesměje,ty jeho hlášky :grinning: už si na ní ani pořádně nevidím,tak to asi bude jinak :grinning:
10. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
ale jooo, přiteli se taky moc líbím, to mu jen tak vyklouzlo, takový konstatování... a taky pravdivý :grinning:
10. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
já si myslím, že takových 13 kilo budu mít stoprocentně.....no přesně danu:grinning:
10. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
pabli-to jo,těch 10 kg za těhu je optimální,ale když vemu každý týden 0,5 kg, tak je to 20 kg za těhu...
10. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
ale to je až od teď 0,5 kila za týden...v této fázi těhotenství....
10. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
danuš: jojo, v mailu mi přišlo, že odteď máme přibírat už půl kila za týden, předtím ne :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
mám před sebou ještě 3,5 měsíce (to to uteklo co???!!!!),tak jsem zvědavá,kolik ještě naberu....těch 4-5kg bych ráda...aby prcek nebyl chcípáček jako já :wink:
10. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
jo,jasně, já to četla zase až v 8. a 9.m těch 0,5 kg týdně...zdroje se liší..tohle bylo v knížce
10. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
já jsem zrovna dneska ráno někde četla, že když těhule málo jí, tak nejen, že se jí narodí malý mimčo, ale mají ty děti větší sklony k různým, i docela vážným onemocněním...musím to říct pipiii, protože s tou její životosprávou.....
10. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
danuš: uteklo to nepředstavitelně rychle - hlavně tenhle 2. trimestr dost utíká!
10. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
mě to zatím utíká hrozně...ale myslím si, že ten poslední měsíc se mi potáhne.....už budu nervozní, nedočkavá...:slight_smile:
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
danu moje mamka za poslední dva měsíce přibrala už asi jen dvě kilča......každá jsme jiná, ty knížky jsou spíš orientační....
danuš: tohle byla asi nějaká "hranice", poněvadž tam bylo upozornění, že by bylo hlavně nesmyslné přibírat víc než 0,5 kg týdně :slight_smile:
ahojky holky...já už jsem teda stala za váma... :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
tegga: já jsem nervózní někdy i teď - mě napadají takový myšlenky typu: budu mít to dítko ráda, jak se k němu budu chovat, nebudu mít ten poporodní blues, budu mít problémy s kojením, když bude mimi plakat, poznám, co mu chybí, co když bude nemocné, bude mít horečku... jak zvládnu porod, co když budou komplikace, co když budou předpokládat, že něco vím, a já to prostě nevím.... chjooooooooo :unamused:
10. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
renu: no - jsem zvědavá, jak dlouho tu pobudeš :grinning:
10. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
a teď zas něco pozitivního - přišel mi koupací kyblík :grinning: je krásný a hrozně veliký, jsem myslela, že je to menší, na fotkách to prostě vypadá menší :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.