• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no jo ale tohle at si na mě malej neskouší takové bejkárny nebo až vyleze dostane na zadek... :grinning:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
tak si vždycky vezmu espumisan a do půl hodky je to lepší
renu myslím, že si ještě užijem, že to bude horší a horší :grinning:
jdu si udělat snídaňu hned jsem zpátky
19. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
RENU - tak já s prdíkama mám problémy skoro pořád. Trpím na zácpu, tak jsem si pořídila glycerinové čípky a přijde mi, že mě břicho bolí ještě víc. V těhu je zažívání pěkně rozházený, asi podle toho co se ten den sní
19. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
winii nestraš... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
MAJA - opravdu zavolej, nic za to nedáš, kdyžtak ti řeknou, že máš zavolat jindy.
19. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
makka, ja jsme takhle cekala na vysledky z Liberce, rekli ze mi zavolaji ten a ten den, tak jsme to neurgovala a za 14dni jsme tam volala a oni mi rekli ze se omlouvaji ze na me zapomneli:-/
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
maja: já bych to zase ale nechala a na výsledky prostě počkala... pokud nezavolají, tak zavoláš zítra ráno... však řekli, že včera nebo dnes...
19. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
pabli - tááááááák, přesně tak :wink:
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
tak jsem to tam přidala můžete mrknout

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=343433
19. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
tak jsem se nasídala a přemýšlím co bych dělala- uklízet se mi teda vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj winni :slight_smile:
Byla jsem si ve městě něco zařídit a koupila jsem i rovnou i další vitamínky pro prcka Elevit pronatal :slight_smile: Jo normálně včera večer si položil manža dlaň na moje bříško a ucítil 3x kopaneček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: úplně poprvé.
19. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
winni-hezká soupravička, taky chci jít do nějaké do zelena....
19. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj danuska jé to muselo být hezkýýýý já už se taky těším až to manža ucítí a co to je za vitamínky ten Elevit
19. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
no já chci takovýhle věci neutrální aby sme to mohli použít až bude někdy druhý :grinning:
19. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
winiii: krásné povlečení, koukala jsem na něj na netu... ale přítel ho zatrhl s tím, že je "málo zelené" :grinning:

jinak jsem koukala na ty monitory dechu... asi pořád nejlépe vycházejí ty klasické podložky pod matraci (Babysense a Nanny...)... u nich taky varují, že musí být na pevné desce (pokud je jen rošt u postýlky a na něm matrace, tak dát na rošt ještě nějakou desku a na ni tu snímací podložku, pak matraci... a hlavně jsem se dočetla, že nedoporučují (u obou výše zmíněných typů) tvrdou matraci typu pěnový polystyren apod., protože ta prý zaznává nějaké rušivé podněty a může způsobovat ty falešné poplachy... taky nemá být postýlka úplně naražená k posteli dospělého, to taky zkresluje snímání monitoru...

Koukala jsem na ten Respisense (jak se přikládá rovnou k dítěti, připevňuje k plínce), tak na ten byly dost negativní ohlasy v tom, že ta pamperska se trošku uvolňuje, přístroj tak nepřilne a hned hvízdá... navíc prý hvízdá potichu, nedá se tam regulovat jeho hlasitost... ženské si na něj šily nějaké kapsičky, které pak připnuly k pupíku dítěte... každopádně nejvíc kladných ohlasů jsem našla na Nanny...
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
winni-pro těhotné a kojící od Bayer
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
danuš: to je potřeba si zaznamenat :slight_smile: ten můj už ty kopanečky taky cítí :slight_smile:... a třeba se mimi zrovna nehýbe, ale jak tam dá ruku a chvilku počká, tak ho za chvilku taky kopne :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
pabli-já ten monitor zatím neřeším...až podle situace....
19. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
no já právě přemýšlím jestli si taky nekoupit nějaké vitamínky, beru jen jód na štítku a pak listovku hodně žeru ovoce a zeleninu na to sem hrozně úchylná teďka :grinning:

pabli super příspěvěk zase sem o něco chytřejší
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
winii, ra soupravicka do postylky je moc pekna!!!
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
tak 25. v pondeli se jdu podivat na ten byt:slight_smile: jsme na nej pekne zvedava:slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
holky já jsem tak strašně zvědavá co to bude já bych to do porodu teda nevydržela :grinning: dneska bude noc ani neusnu
pipii díky a ten byt to je ten jak si psala po nějaké známý, že byste platili míň
danuš, jojo, já jen, kdyby to někoho zajímalo... ale zas - pokud si teď koupíš tvrdou matračku a pak budeš ten monitor potřebovat, tak bys kvůli tomu tu matračku musela vyhodit...
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
no tak já asi vyrazím do města dokaď neprší chci se taky zajít podívat do lékárny a na nějaký trička, čekám každým dnem by mi měli příjít další těhu kalhoty jsme si objednávala na léto tak se těším
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
winii, jj to je on, ale v jedne mistnosti nenei okno:grinning:
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
winii parádní soupava do postýlky,.. :wink:
19. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak mě čeká 4. července svatba přátel, opravdu netuším co si obléknu. Budu to muset začít řešit a něco koupit. Chtělo by to něco, co užiju i normálně.
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.