• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-hm tak o tom mi sestřička nic neřekla :frowning2: kašlu na to
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
máji a ty chceš někam jet na 2 dny???
10. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
maja nevím jistě, jestli to tak jde, četla jsem to tady někde na netu....
maja: jojo, to opravdu jde, sestřenka takhle jezdila na víkend domů, navíc pokud je to do 3 dnů, tak ani nemusíš chodit za doktorem, nemusí to povolovat doktor, stačí dát nějaký oznámení na sociálku, že budeš 3 dny marodit jinde... mám to tu někde v zákoně, najdu ti to...

renu: no, já se teď v noci moc nevyspím a vím naprosto jistě, že je to tím, že mě malý okopává, jak se nudí, když s ním nehýbu :grinning:
já zase teď v noci spím až nějak moc dobře...dokonce se mi dvě noci stalo, že jsem nemusela na záchod :astonished: ...to je až podezdřelý:slight_smile:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
pabli no jo ale když jsem doma a sedím třebas u koníka tak se taky nehýbu... :frowning2:
10. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
holky s tím záchodem je to v hájí...můj včera obouchal v koupelně další stěnu s obkladačkama takže ještě 2 a už se vyndá vana a ZÁCHOD a já budu v noci muset dolů k našim..to je hrozné...ty schody...se tam někde zapleštím...
10. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
maja: http://www.cssz.cz/cz/lekarska-posudkova-sluzba/cinnost/informace-pro-osetrujici-lekare-zakon-c-187-2006-sb-o-nemocenskem-pojisteni.htm

Režim dočasně práce neschopného pojištěnce a místo pobytu v době dočasné pracovní neschopnosti

Režim dočasně práce neschopného pojištěnce stanoví ošetřující lékař při rozhodnutí o vzniku DPN a může jej změnit v souladu se změnou zdravotního stavu.

Režim dočasně práce neschopného pojištěnce zahrnuje

* stanovení léčebného režimu,
* povinnost zdržovat se v době DPN v místě pobytu a dodržovat rozsah a dobu povolených vycházek,
* povolení vycházek, včetně jejich rozsahu a doby, pokud zdravotní stav pojištěnce a stanovený léčebný režim tyto vycházky nevylučuje,
* povolení změny místa pobytu v době DPN, pokud zdravotní stav pojištěnce a stanovený léčebný režim tuto změnu nevylučuje,
* provádění pracovní rehabilitace, pokud ji zabezpečuje úřad práce.

Místem pobytu dočasně práce neschopného pojištěnce je místo, které pojištěnec sdělil ošetřujícímu lékaři při vzniku DPN, nebo místo, na které změnil pobyt

O povolení vycházek nebo změny jejich rozsahu a doby a o změně místa pobytu v době DPN rozhoduje ošetřující lékař. O změně místa pobytu rozhoduje ošetřující lékař jen na základě žádosti dočasně práce neschopného pojištěnce.

Změnit místo pobytu v době DPN smí pojištěnec pouze s předchozím souhlasem ošetřujícího lékaře (nevyžaduje se již souhlas OSSZ při změně pobytu delší než 3 dny).

JO, TAKŽE SE NEMUSÍ ČEKAT NA SOUHLAS SOCIÁLKY, JSEM TO SPLETLA PŮVODNĚ :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
renu ale zase dobrý, že máš vůbec kam jít....já až budeme jednou dělat koupelnu a záchod, tak se budu muset odstěhovat:slight_smile:
10. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
renu však jooo, dělej to, co je ti příjemné :slight_smile: jsme tě chtěla jen trochu pozlobit :wink:

Já teda, když jsem doma, tak cítím prcka tak 10x za den, ale když jsem mezi lidmi, courám po nákupech apod., tak ho cítím jen tak 5x za den a je to dáno opravdu mojí aktivitou + vnímáním pohybů :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
holky já budu dělat dneska poprvé v životě sama palačinky...
10. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
tegga: my budeme pokládat dlažbu v koupelně, ale snad to chlapi stihnou za víkend :slight_smile:... zrovna jedou pryč tchánovci, tak se budeme holt jezdit mýt k nim :slight_smile:
renu: tak ti přeju, ať se povedou :slight_smile:
jenže my máme umakartový jádro, jen obložený....takže to časem budeme bourat a dělat zděný...to se tady nebude dát ani bydlet, ten borčus nechci vidět:slight_smile:
10. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
pablinka mě chce pozlobit... :grinning: já se ale nedám...Renatka musí spinkat... :grinning: :grinning: -když to řeknu mojému tak s toho chudák pomalu brečí..a řekne tak si běž lehnout... :grinning:
10. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
tegga: taky máme umakart, ani neobložený :slight_smile:... ale zatím se bude dělat jen ta podlaha, když chceme tak za 3-5 let do většího, tak asi to jádro tady předělávat nebudeme, to kdyžtak pak v tom větším :slight_smile:... ale dlažbu udělat musíme, protože po nerovné a houpací podlaze nám skáče pračka a já teď nemůžu sama prát :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
renu: už zase jdeš? :grinning:
10. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
no jo to je fajn že budeme moci jít dolů...ještě že nebudem muset k sousedům... :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
pabli nééé to já ti jen tak pííšu aby jsi to věděla.. :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
holky kukněte do alba mám tam na poslední fotce overálek co jsem včera obědnala je zlatej...
10. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
holky, co říkáte na ten kyblík, já vím, že v něm koupat nechcete, ale je to dobrej kup, že jo - za 260,- kyblík od jedné paní z MMB, nové jsou minimálně za 400,-, prodávají je i za 600,- :slight_smile: Fakt mě překvapil, jak je veliký, to by se nám tam ze začátku vešla miminka dvě :grinning:
10. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
renu: ten je moc hezoučký :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
pablinko jo je hezký...už bude Vítek na světě tak ho tam musíš šupnout a udělat fotku at vidíme jak to vipadá...ta jedna strana je vyšší...tam asi bude mima mět hlavičku že??
10. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
renu: jojo, tahle Shantala je dělaná tak, že je jedna strana vyšší... tam má mimi hlavičku a ze začátku i já ruku, kterou mu budu hlavičku podpírat, aby to bylo i pro toho koupajícího příjemnější :slight_smile: to víš, první koupání budeme fotit jak diví... ale to asi všechny, i vy, co budete mít vaničku :wink:
10. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jasně...Honza už kouká na netu na kamery budeme ji kupovat než se mimi narodí at máme dokumentaci...
10. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
taky budeme mít všechno na kameře...jestli mi s tím teda manža nepoleze moc na nervy:grinning:....renu overálek super, pabli kyblík taky, ale já si v něm to koupání fakt nedovedu představit:slight_smile:....ale je fakt větší, já jsemv obchodech viděla samý menší....
10. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
holky já chci dělat ty palačinky co když nemám moučkovej cukr??můžu tam dát kristal nebo ne??
10. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
tegga: jsem to nastudovala - Shantala patří mezi ty největší... těch kyblíků je docela dost druhů a i od jedné značky dělají větší i menší a tak... hlavně jsem nechtěla úplně ten neprůhledný, v tomhle bude mimi vidět i ze strany :slight_smile:

my kameru mít asi nebudeme, ale natočíme si mini videa vždycky na foťák nebo na mobil a stáhneme do PC :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
teď mě napadá, že až budeme s kyblíkem zapracovaní, tak ukážeme koupání v něm i našim přes skype :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
renu: já dělám palačinky vždycky z pytlíku, tak v tom ti neporadím :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.