• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
to jo, ony ty mimnka voní tak nějak sebou:grinning:...taky toho na prcka nebudu nijak moc patlat...uvidíme, co jemu samotnýmu bude vyhovovat.....
10. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
pipiii: koukám, že tam taky nemáš olejík... co si myslíš o olejích? Já četla názor, že oleje prostě nemohou hydratovat pokožku, že je to proti zákonům fyziky, když olej vodu odpuzuje... Já to vidím i na pupíku, pokožka byla po oleji sice taková olejová, ale když jsem se vytřela do sucha, tak prostě nic, úplná suchost, kdežto když si teď masíruju bříško pleťovým mlíkem, tak je pokožka krásně vláčná...
10. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
to jsem zvědavá....musím vletět do drogerky a omrknout to...Mojeho sestřenka ji používá na malou a říkalaže je super proto jsem ti psala at ji koupíš ale sama jsem to ještě moc neokoukávala ale taky si ji koupím...co všechno sis koupila??
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
pipiii: tak abys z toho trička zatím nevyrostla :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
pabli já s tím olejem na břichu mám stejnej názor jako ty....to bříško bylo spíše jemné jak vláčné...
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
renu, koupila jsme to co mam v albicku:-d

pabli ja mam olejicek na brisko- EUCERIN, je to velice kvalitni, urcite bych rekla ze lepsi nez mleko co jsme tady doma mela od Dermacolu. Ale na mimi chci urcite telove mleko ja mam telove mleko s pridavkem makadamovyho oleje, coz je podle me idealni. Starala jsme se o malou holciku a nesnesla ty oleje (od Johnsons) dava se to primo na vlhkou pokozku ale je to humus....takovy husty gelovyti olej...takze to nepouzivaly....
10. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
pabli, presne tak... stim trikem je to naprd:/
10. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
pěnu do koupele kupovatasi nebudu někde jsem četla že to nejni dobrý...
10. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
pipiii jaké triko jsi si obědnala??
10. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
renu:grinning: ja jsme zase cetla ze je to dobry na myti, budu mit tak ob den sprchovym gelem a jednou kapnu prave do vody a jenom tim ji umyji, vlasky budu mit tak jednou za 3 dny.
10. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
já ze začátku budu umývat bez mýdla, čistou vodou, a tak jednou, dvykrát týdně použiju mýdlo......na břicho mám taky ten olej, co pipiii a rozhodně mi víc vyhovoval ten krém, co jsem měla před tím....z toho oleje se mi akorát dělají pupínky na břiše
10. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
10. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
pipii tak nevím každej říká něco jiného....v tom se ani kůn nevyzná.... :frowning2:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
renu, kazdy rika neco jinyho, pac kazdymu vyhovuje neco jineho:slight_smile: ty si najdes svoji cestu a potom to budes nekomu doporucovat:slight_smile: kazdy miminko je hlavne uplne jiny:slight_smile:
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
tegga, jak rikam kazdymu proste vyhovuje neco jineho, ja mam doma mleko od toho Dermacolu, ale hned se vpije a ani nevim ze tam je...ten olejicek je super na bradavky a na brisku mi vydrzi 24h urcite. mam jeste porad 1.baleni od zacatku tehu, toho kremu byla mnohem vetsi spotreba.
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
já mám v knize napsáno koupat 1-3x týdně... z toho 1x týdně použít nějaké to mýdlo nebo mycí gel, a to i na hlavičku, šampony nepoužívat vůbec ze začátku... takže nejprve budu koupat jen ve vodě a opravdu tak jednou týdně použiju ten mycí gel :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
jé renu to je pěkný video:slight_smile:
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
tegga je taky se mi líbí a tam právě říkají že pěnu nee...ani jsem nikde pěnu neviděla na vijku když jsem viděla koupat miminka...
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
mně se právě po olejíku začaly dělat pupínky, teď jsem přešla na mléko a pupínky se ztrácí...
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
renu, hezke video...ale kdyz tam rekli, nepouzivejte penu-prilis vysusuje, tak by si meli uvedomit, ze tam myji miminko mydlem a ne sprchovym kremem(gelem) a to nechutne vysusuje..to bych nikdy nekoupila ja:grinning:
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
renu: ona se nemá pěna používat ani u dospělých, zvlášť u žen... mně se teda po ní hned vyrojily kvasinky v pochvě...
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
pabli, ja pocitam s tim ze budu mit vlasatou holcicku:grinning: i kdyz u manzela jsou zase plesaty deti:grinning: ale ja jsme mela strasne vlasu:slight_smile: takze bych samponek vyuzila.
10. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Nějaký čas jsem tu nebyla, pořád jsem měla nějaký zařizování nebo tak, hrůza... Tak co, něco nového? :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
nooo, uvidíme - každá bude beztak nakonec používat něco jiného, podle toho, co jejímu prckovi zrovna bude vyhovovat :slight_smile:
četla jsem to už na více místech, že pěna vůbec....a šampon ze začátku taky ne, že stačí to mýdlo....
ahoj ivasa
pabli mě taky...pěnu prostě nepoužívám a na mimi taky dávat nebudu...

pipiii to je speciální mídlo s neutrálním ph na dětskou pokožku...když pak napřeš mlékem tam myslím že to tak hrozné nebude...
autor
pabli, my nemame vanu:grinning: nekoupala jsme se tak cca 5 let ve vane s penou:grinning: ta detska pena jak jsme kupovala je prave vhodne na myti, ze se potom uz nemusi pouzivat mydlo. a ten sprchovy gel je i na vlasky,a le ja na vlasky chci pouzivat jenom sampon:grinning: holky, ja sjem na to vsechno zvedava:grinning:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
renu, jj ja vim jake je to mydlo, ale samo o sobe dost vysusuje...urcite bych rekal ze vice nez ta detska pena:slight_smile:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.