• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
chtela jsme kupovat celou radu od Nivei, ale byla modra a nam by se nehodila do loznice:grinning:
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
pipiii: :grinning: takže Nivea je klučičí, jo? :grinning:
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
tegga já tyky myslím že to je lepší myslím že ty plásky jsou ještě jemnoučké chmíříčko které pak stejně vypadne a naroste stálej vlas....šampon na něj dávat určo nebudu...
Tegga - já jezdím nejradějí do centra CHodov - pro nás je to nejlíp (když jedeme po dálnici z Brna) a obchody jsou skoro všude stejné. Ale jak říká moje kámoška pražanda, nejvíc hadříků pro mimča mají v C and A a H and M.
ahoj tegga :slight_smile:
téééda, téma koupání, z toho mám taky trochu strach, abych malou ze začátku neutopila :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Do palačinek klidně krystalový cukr, není problém.
MAJA - tak já to mám vyřešený. Včera jsem se dozvěděla, že mám nárok na celou dovolenou tzn. 20 dní. Takže nastupuji na dovolenou 1. 7. a pak ten týden před mateřskou budu na neschopence. Prostě se nedá nic dělat. Aspoň nemusím řešit vycházky. Na neschopence holt nebudu mít nic moc peníze, lepší jak drátek do oka. Prostě Jihlava nemůže mít vyjímky a musí ty vycházky prostě dodržovat. Doktor za to nemůže. Sociálka by mohla být trošku chápavější.
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky, mě včera prcek kopal hodně. Je to jako, kdyby mi kručelo v břiše nebo trávila. Manžel byl z toho pěkně vyvalený :slight_smile: ale nadšený
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
renu, ja jsme se narodila se starsnym harema uz mi to nevypadalo:grinning: byla jsme cernej kokosak:grinning: a na roce jsem mela vlasy na ramena:slight_smile: noo uz jsme tady mela svoji fotku:grinning:
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
jééé, makka, teď jak tu u tebe čtu o těch penězích na PN, tak jsem byla teď překvapená, když mi přišel výpis ze spořky, holky já beru o 5000 víc, než kdybych chodila do práce, to je dobrý, co? :grinning:
10. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
renu: jojo, ale už kosmetiku mám :slight_smile: já jen narážela na to, že pipii musí kupovat vše v růžové barvě :grinning:
10. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Ivasa - to není možný :slight_smile: Nedostala jsi PN za víc jak jeden měsíc?
Jo, pabli, do tabulky mi můžeš dát další kontrolu 3.7., komerční utz 22.6. :slight_smile: Jinak výsledky cukru byly prý ukázkové, naprosto vzorové - a to žeru sladký po kilech :grinning:
edit právě tam skončím vždycyky:grinning:...tak jsem myslela, že mi pipiii něco poradí:slight_smile:
taky jsem měla víc, ale proto, že jednu nemocenskou jsem dostala za měsíc a půl naráz:grinning:
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
holky, ja bych vam zase doporucila nepouzivat hermanek-hermankovy sampon, hermankovy myci gel, hermanek starsne vysusuje...:/ ale doporucila bych ho pouzivat po 1 roce ditete u deticek, ktere maji svetle vlasky-hermankovy sampon krasne udrzuje svetly odstin. Pred 100lety se detem na hlavy lil hermanek aby byli krasne blondaty:grinning:
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
my jsme oba tmavý, takže asi nepomůžou ani kila heřmánku:grinning:
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
tegga, danuš: kdy máte další kontroly???
10. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
editah néééé :grinning: Já měla štěstí v tom, že jsem na PN nastoupila po období Vánoc, čili se vypočítávala z posledního čtvrtletí roku 2008, což jsme měli ve dvou ze tří měsíců prémie, který mi průměr na nemoc ohromně zvedly, to udělalo to, že beru jen asi o 500,- míň, než kdybych chodila do práce :grinning: čili jsem vlastně na svých :wink: No a těch 5000,- navíc mi jde z pojistky, kterou mám uzavřenou pro případ dlouhodobý neschopnosti, těch 5000,- mi budou vyplácet celkem půl roku - měsíčně, no a tak jsem na tom o těch 5000 líp, než kdybych chodila do roboty :grinning:
10. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
pablinko a co si myslíš že je lepší nivea nebo hipp??
10. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tegga, joo pomuze to:slight_smile: vestíinou na roce maji deticky jeste svetly vlasky:slight_smile: takze muzes udelat takovy ten nadech:grinning: cerny jsou tak az kolem 3 let:slight_smile: manzel ma svetle hnedy a ja jsem tmavsi hneda.
jé počkej já nevím, myslím 26.6...jdu se mrknout
pipiii: já vybírala, aby v kosmetice nebyl ani heřmánek, ani měsíček... obojí hojivé, ale taky silné alergeny...
autor
renu, ja bych rekla ze nivea nebo hipp, je to stejne:grinning: i cenove:slight_smile: nivea je take neparfemovana
10. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
jo, tak 26.....
autor
tak holky ja se loucim:slight_smile: papa jdu si delat tu hlavu, prat pradlo atd a potom jedu za kamoskou:slight_smile: paaaa :dizzy_face:
Ivasa - tak to máš dobrý. Já si tu pojistku chtěla taky uzavřít, ale bylo mi řečeno, že se nevztahuje na nemoc související s těhu :wink:

No a neschopenka se nepočítá za čtvrtletí, ale za 12 kalendářních měsíců, před onemocněním. Ale pokud ti to tak vyšlo tak se jen raduj :slight_smile:
Ahoj holky jsem zpátky z kontroly :dizzy_face:

dneska tam nebyla moje dr. ale zaskakovala za ní jiná taky v pohodě, takže vše OK přibrali jsme 1Kg takže doteď máme nahoře 3kila, jen mi naměřila vyšší tlak tak musím jít příští týden na přeměření a to se domluvíme už se svojí co dál, jo jinak sme jako dobu nemohli najít srdíčko takový tím přístrojem jak jezdí po břiše tak už jsem byla kapku nervózní, ale pak se našlo a stálo to zato bušilo o sto šest :dizzy_face:

u nás je šíleně dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No mě teď přišly peníze najednou za březen, duben a květen, čili mi přišel krásně velký ranec :grinning: Takhle kdyby to bylo každý měsíc :grinning: Ale co, já budu spokojená i za tu částku měsíční :slight_smile: čekala jsem, že budu brát tak 8000 - 10 000,- ale to jsem se teda pěkně spletla :wink:
pipiii to nejni pravda já jsem měla černé vlasy jak uhel už v 1 roku...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.