• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
winii , my jsme take minule nemohli najit srdicko dost dlouho:grinning:
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
renu: nevím, já koupila ty hypoalergenní od DM... pak bych koupila Sebamed... ale to proto, že jsme oba alergici, takže bych nebrala ani niveu, ani hipp... jinak co jsem četla na diskuzi o kosmetice, tak holky doporučovaly Sebamed, Welledu, pak že Nivea a DM (bílá řada) nejsou špatné... o hippu jsem se toho moc nedočetla...
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
editah jj, počítá se za 12 měsíců, ale průměr vychází taky z posledního uzavřeného čtvrtletí, což se může průměr snížit nebo zvýšit...
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
taky jsem měla od mala tmavý vlasy:slight_smile:
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
ja jsem byla do dvou let svetla:slight_smile: proste jsem se vyplajchovala an slunicku:grinning: a potom tmava:/
ivasa tak to máš fakt vychytaný s tou pojistou taky musím kouknout jestli něco takového nemám taky :grinning:
holky mě srdíčko neposlouchá :confused: Zeptá se jen na pohyby - kterých je teda haba děj - a jen mě prohmatá... :fearful:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Já si myslím, že u mě také nebude špatná výplata když budu 20 dní na dovolené. Lepší než neschopenka.
autor
ivasa, kez by se nemocenska urcovala za poslednich 12 mesicu!:( ja jsem zmenila zamestnavatele a pocitalo se to tudiz za posledni 3 mesice, co jsme uz byla u nej:( -....skoda.....
holky taky vám poslední dobou brní nohy mě když třeba sedím dýl tak mě úplně mravenčí :confounded:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ivasa: tak to máš super s tou nemocenskou :slight_smile:
winii: gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile:

mně teda zatím srdíčko taky neposlouchala, jen se zeptala na pohyby a prohmatala a udělala nějaký ten stěr...
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
mě ho poslouchá pokaždý, ale zase to asi záleží na dr. ale je to krásný to slyšet :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
mě srdíčko poslouchají při každém UTZ at už u mého nebo v Brně...pokaždé mi dělá prohlídku a promačkává břicho...

winii..gartulace... :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
winii mě už to dělá dlouho, v noci ty křeče v lýtkách a přes den takový pobolívání, brnění, někdy mi mravenčí i ruce.....dala mi to magnésko, ale nevím, jestli to má nějaký zláštní efekt:slight_smile:...mě neposlouchá srdíčko vůbec, ale te´d jak už cítím pohyby, tak mi to neva.....
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
tegg ani v prenatalu neposlouchal srdíčko??
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
jj, to jo...tam jsem ale byla dvakrát.....jinak myslím na klasické kontrole u mé doktorky....
10. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
holky díky :dizzy_face:

no já právě ty křeče měla tak před měsícem chvíli, ale tohle je teď častějc samozřejmně jsem si na to dneska nevzpoměla u dr. no a občas mě chytne tak kyčel a vystřelujeto až dolů do nohy a do zad to je pěkně hnusný, mamka říkala, že pak vetšinou bývají křížový bolesti při porodu ona je měla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě kyčle pobolívají taky....ale spíš si myslím, že je to právě od zad....
v pátek jdeme tý kámošce na zpívání a vůbec nevím co jí máme koupit , budu muset něco vyšmejdit ve městě
10. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
mě bolí jen kříže jinak nic..
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
taky mi to ani nevadí, že srdíčko neposlouchá, když malou pořád cítím.. Kdyby ty pohyby nebyly tak znatelný a častý, tak bych asi chtěla, aby srdíčko poslouchala, ale takhle je to stejně asi zbytečný...

Jinak já naštěstí žádné křeče ani mravenčení ani nic takového nemám. V jednu dobu mě to trochu trápilo, ale už je to OK. Kdybych ji pořád tak silně necítila, tak ani nevím, že jsem těhotná :grinning:
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
my máme s přítelem v PO 6 let výročí, tak bych mu chtěla něco dát, ale nevím co... možná na hrneček fotka z ultrazvuku z 20.tt :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
winii na co jí jdete?
winii příště si na to zkus vzpomenout a říct jí to:slight_smile:......nebo si nakup magnesii a zkus ji popíjet......mě kdyby k tomu netvrdlo to břicho, tak mi ty tablety asi taky nedá.....jenže stejně se mi zdá, že moc nefungují, poslední 4 dny mi to tvrdne určitě víc jak 10 krát denně, řekla mi, jak to bude nad deset, ať přijdu...ale co mi udělá nic, tak ještě počkám, jestli se to neupraví
pipiii to už jsem sem dávala včera:grinning:
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
pipiii jj už to posílala tegga...
10. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
ja sjme tu vcera moc nebyla..noo:grinning: ale je to husty:grinning:
10. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
tegga příští týden tam jdu na to přeměření tlaku tak jí to řeknu

renu to se u nás tak říká když týden nebo dva před svatbou se loučíš se svoboudou tak se to mu u nás říká zpívání :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
winii tak to taky slyším poprvé.....u nás se tomu říká svíca:grinning:
10. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.