• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
rozhodla sem se že už trochu rozumněji už jíst budu, nechci něco zanedbat a zhoršovat si to
10. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
no zkus omezit to sladký....a jez raději víc často a po menších dávkách....
10. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
mají se omezit hlavně rychlý cukry.....to jsou právě ty sladkosti, já si teda taky nedovedu představit ráno, bez něčeho sladkýho...ale zase co by člověk pro mimčo neudělal....když nic jinýho nezbyde a budeš to muset dodržovat, tak to zvládneš a nakonci si řekneš, jak jsi dobrá, že jsi to vydržela.....
10. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
cukry se nesmí právě vůbec, správně si nesmíš vzít ani čtvereček čokolády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budu to nahrazovat zeleninou a je to, tu taky má hrozně ráda a na záhonech toho roste :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
to ne...sacharidy tvoje tělo samozdřejmě potřebuje taky.....ale musíš se vyvarovat rychlých cukrů...to jsou právě sladkosti, čokoláda i to ovoce.......ale sacharidy jsou např. i v chlebě a ten můžeš
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
EVENA - nedaly ti třeba nějaký dietní jídelníček nebo seznam potravin které můžeš? Tak to si také neumím představit, že bych byla bez sladkého, hlavně by byl problém vymýšlet jídla, která bych mohla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
mrkni tady na ty stránky...je tam tabulka, kolik která potrvina obsahuje sacharidů a kolik jich můžeš za den přijímat
http://www.rodina.cz/clanek6730.htm
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
hlavně evena ji nemá ještě vůec ani potvrzenou...třeba ty druhý testy dopadnou líp a nebude se dietou muset trápit vůbec :wink:
10. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
tegga: to je zajímavý článek, podle něho to nevypadá až tak strašně, ta dieta...
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
tegga jj rychlý cukry nesmím, sladkosti a sladké limonády atd.
sacharidy jo, ty sou v normálních jídlech a ty právě budu vážit, nesmím překračovat povolené dávky na jednotlivé porce
super je že maso a ryby se můžou skoro neomezeně a většina zeleniny taky
zítra budu moudřejší po tom co mě dr. řekne, včera sem ještě doufala ale dnes sem se právě dozvěděla že i mírné zvýčení jako sem měla při testech já značí 100% těhu cukrovku, takže sem doufat přestala
přečetla sem si teď super článek a není to tak zlé jak to vypadá, zvládnout se to určitě dá
10. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
hm...jenže azse jsou tam pod ním dole reakce a jedna holka tam píše, že v tom článku je ta dieta trošku podceněná....mě šlo hlavně o tu tabulku, že je tam obsah sacharidů v jednotlivých potravinách....pak si každý musí sestavit jídelníček sám sobě na tělo, zjistit na co jeho organismus reaguje....
10. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
tak mam chvilicku:slight_smile: holky ja jsme zjistila ze se v tehitenstvi zatim vubec neomezuje ve strave:frowning2: jim vsechno, smazene, majonezy, fast foody, ovoce, sladky...ale jogurty a zeleninu minimalne:/
10. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
evena určitě ti zvládneš....budeme tě aspoň psychicky podporovat :wink: ....a až se mimčo narodí a ty hladiny cukru se ti upraví, tak se pořádně nadlábneš :wink:
10. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
evena: jojo, určo se to zvládnout dá :slight_smile: aspoň nebudeš mít problémy s postavou, když už :slight_smile:... akorát prý né všem se vrací ten cukr do normálu po porodu... to mi přijde nejhorší, pak držet dietu třeba do konce života... ale co, hlavně že bude mimi OK :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
pipiii mě spíš přijde, že ty toho moc nepojíš:grinning:.....že se najíš tak dvakrát denně a tím to hasne:slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
nevýhodu vidít teď jen v tom, že se prostě musí něco dodržet, neexistuje že tě honí mlsná a vezmeš si oplatek, ráno si nesmíš vzít na co máš chuť, sem zvyklá snídat jogurty, neexistuje, jíst hodně pečiva, neexistuje, ovoce na kila ... tohle bude děs, ale zvyknout se na to určitě dá, přítel už mi řekl že bude jíst to samé co já, že ji nebude kupovat nic co by mohlo můj žaludek podráždit a bude mě max. podporovat
dokonce řek že to má spíš pro nás výhodu, sme spíš takový otesánci a že se naučíme jíst zdravěji a rozumněji a hlavně se nepřežírat
a taky je výhoda že už bych neměla v těhu tolik přibrat :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
pipiii: já jím taky blbě - zeleninu skoro vůbec, max. v nějakém hlavním jídle, ovoce tak 1x za 2-3 dny a jinak furt sladký, pečivo, jogurty, kefíry... :unamused: a nejradši mám KFC :grinning:
právěže se to ve většině případů po porodu zase srovná ty hodnoty....akorát je větší pravděpodobnost, že během několika let se ti cukrovka objeví znovu a to rovnou diabetes druhýho typu
autor
tegga, joo 2 krat denne:grinning: to je malo?!:grinning: ted uz mam docela zravou nez predtim:slight_smile: takze mi to hlad nedovoli-nejist:grinning: jim tak dopoledne ovoce, obed, ovoce a veceri, nekdy treba mezi tim parek v rohliku:grinning:
10. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
tegga jj porodím a pořádně se něčeho dobrýho přežeru :grinning:
no, ony ty holky většinou ještě zhubly...kvůli té dietě....
autor
pabli, ja jsem na ovoci zavisla, dneska jsme uz snedla 4 broskve:grinning: a koupim si zase meloun, k tomu jim tresne atd..:-d
pipiii zrovna dneska jsem četla článek, že když maminy málo jí, tak ohrožují mimčo nejen tím, že bude mít nízkou porodní hmotnost, ale hlavně se u těch dětí častěji objevují vážné choroby.......
10. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
ja nevim kolik ted vazim:grinning: pockam si n akontrolu, ale ani nevim kdy ji mam:/ dohodnu se ted v patek na 3D.
10. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
tegga, ale me neprijde ze jim malo!:-X
10. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
já taky nejím tolik ovoce a zeleniny, kolik bych měla......když už něco sním, tak proto, že musím, jinak na to nemám vůbec chuť
prý se má ta dieta držet ještě v šestinedělí?... jsem slyšela... ale nic o tom nevím... jen jsem myslela, že vždycky ta cukrovka po porodu zmizí, ale někomu že nezmizela, že ji má furt... ale ono si člověk zvykne na všechno... já jak nemůžu ty ořechy, tak mi nedělá dobře ani čokoláda, kolikrát na ni mám hroznou chuť, ale prostě nesmim, tak nesmim... horší je, když mám na něco chuť a přesvědčuju se, že nesmím kvůli štíhlé linii, to jsem pak vždycky trpěla daleko víc...
autor
dneska jsem mela bramobovy placky, 4 broskve:slight_smile: a dam si jeste nesquik s mlekem(jediny prijem mleka) ve meste si dam zapecenou bagetu nebo tak neco a k veceri jeste pecivo s necim:slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
aspoň, že to prokládáš tím ovocem pipiii :wink:
10. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
jdu se zvazit:slight_smile: :sunglasses:
10. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.