• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já nemyslím záměrně pipiii....ale to mimčo tě tak vysaje.....ale jsou různý tipy holek....moje setřenka je po půl roce kojení úplně vyzáblá...jsme si hodně podobný, takže čekám, že to tak bude působit i na mě:slight_smile:....je vychrtlá, zhoršila se jí kvalita nehtů, i vlasů....
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
pipi-když po porodu sama kmitáš kolem mimča,nemáš na sebe čas, plně kojíš a vyhýbáš se nadýmavým potravinám,tak prostě hubneš.....
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
danus, to nechapu, kdyby mi mimi bralo vahu pod 50 tak prestanu logicky kojit:grinning: nenecham si zjicit kosti, menstruaci atd:grinning: ja doufam ze budu kojit max. 6 mesicu:slight_smile: manzel i ja jsme pro plastiku prsou, takze kdyby moje prsa vypadaly jak usi od kokorspanela tak si je necham upravit:grinning:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
danu to je dobrý...takže, když já jsem měla malý prsa, tak mě po kojení nezůstane už vůbec nic:grinning:....
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
taky nebudu kojit dlouho, maximálně půl roku, možná ani to ne....uvidím, jaký to na mě bude mít vliv:slight_smile:...ono zase každá mamča chce pro to mimčo to nej,ta asi proto pipiii :wink:
10. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
danus, ja nevim jak tu dietu zvladnu pri kojeni:/ noo uvidim:(
10. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
pipiii budeš muset:grinning:....ale zase, co třeba bude vadit našemu prckovi, vůbec nemusí rozhodit vaši malou :wink:
10. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipi-když plně kojíš,tak menstruaci většinou nemáš....Bylo to myšleno spíš tak, že se člověk nemusí bát,že mu nadváha po porodu zůstane....já budu po porodu brát dál ty vitamíny,tak snad to taky pomůže...
10. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
danus, me nejak vaha netrapi:grinning: u nas v rodine jsou vsichni hubeny:grinning:

vetsinou nemas:-X ale omyl je ze nemuzes otehotnet!:-X to je totiz pekny kdyz nekdo , dokud kojis, neotehotnis...ale.....to neni vuuubec pravda:grinning: a potom jsou deti rok po sobe:grinning:
10. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
já to taky dýl jak 6 měsíců nevidím...pak se začne s příkrmama,určitě ne 2 roky,jako moje kámoška.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale určitě jsem připravená kvůli našemu zlatíčku držet i dietu!!!už teď jim zdravě,tak se holt ještě víc omezím
10. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
mě dokonce tchýně řekla, ať o vydržím tři měsíce a pak už pomalu odstavuju....to se mi ale zase zdá nějak brzy :sweat_smile: ...uvidíme, jak nám to půjde:slight_smile:.....ale třeba kamoška kojila do tří let, což už mi přijde hodně divný :grinning:
10. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
danuš: zase znám dost kojících maminek, co tu váhu těžko dostávaly dolů, dieta nedieta, pořád X kilo navíc...
pokud to půjde tak bych chtěla kojit tak rok, usetří se tak co bych nekojila když to půjde :slight_smile:
pipi- neřekla jsem, že nemůžeš otěhotnět :grinning: to je mýtus,který se už hodně lidem nevyplatil :grinning:
10. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
pabli to jo, taky znám takový holky......prostě jako vždy, každá jsem jiná :grinning:
10. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak já myslím, že to, že kojení je jistá forma antikoncepce, si už dnes myslí opravdu jen málo lidí:grinning:
10. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
pabli-to taky zavisí na dědičných dispozicích...já znám jen ty,co hubly
10. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
danu ty máš na tom bříšku tu čárku, já ji tam zatím vůbec nemám....nebo aspoň ji nevidím:grinning:
10. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
tegga-a jakou máš svojí přírodní barvu vlasů??? Já ji tam mám už 2 měsíce :grinning:
10. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
hnědou...to s tím jako souvisí :astonished: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
tegga-blondýnky často tu čáru nemají.....já měla náznak čáry po opálení i před těhu :grinning:
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak to já vůbec....ať koukám, jak koukám, prostě tam není:grinning:....jo a dneska jsem se dozvěděla, že mamka ani u jednoho z nás neměla stire...to je taky pozitivní :grinning:
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
tegga-to je fajn zjištění :slight_smile: já jsem zatim taky bez strií,naopak mám kůži hezčí :grinning: i ty beďary v dekoltu jsou na ústupu a na zádech tak jednou za čas jeden,dva
10. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
já jsem od přírody špinavý blond a čárku mám už od narození, teď teda ještě trochu víc tmavne :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
mě se spíš dělají pupínky na břiše....ale to je právě asi z toho oleje......jen jak ho dopatlu, tak koupím něco jinýho.....
Evena - je mi líto, že máš těhu cukrovku, ale určitě to není taková katastrofa jak to vypadá a navíc budeš,s největší pravděpodobností, po porodu zase v pořádku.

jak váš tak čtu tak tady jím zdravě snad jen já :grinning: :grinning: Zeleninu 4x za den a 1x za den ovoce + hodně sýru typu cottage (kvůli vápníků), ryby (jod), kuřecí maso (bílkoviny). Snažím se málo solit a nejíst sladkosti a tak.
A nakonec budu mít taky určitě těhu cukrovku :wink:
to nemůžeme posoudit pabli, nemáš žádnej nahatej pupík:grinning:....a já už si taky budu fotit jen oblečený, už je moc velkej:grinning:
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
edita: no to koukám... takhle zdravě jsem nejedla nikdy :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
edit já se taky snažím, jíst zdravě :sunglasses: ....ale ne vždycky se zadaří :grinning: ....ale KFC a podobný podniky teda nenavštěvuju vůbec, ale na to jsem nebyla nikdy.......jím taky dost sýrů....jen to ovoce a zelenina, tam je to prostě slabší:slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
tegga: já ho mám hlavně hrozně chlupatej a ještě s pozůstatky těch pupínků po oleji :grinning:
10. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.