• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga tak to je super cena...no mě zajímá jestli pujde ta cena našeho kočíku dole nebo ne...
11. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
já se ti tam příště mrknu....viděla jsem ho minimálně ještě v jednom obchůdku...jenže si to nepamatuju kde, protože jsme jich včera obešli mooooc:grinning:....dneska jdu ještě něco nakupovat, tak když ho někde uvidím, tak mrknu:slight_smile:....ale raděj nad tím moc nepátrej, ať tě pak zbytečně nemrzí, když bude někde levnější :wink:
11. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
já se teď koukám po té matraci prckovi do pelíšku, pořád nevím jakou koupit....a pak už polštář a peřinku, abych mohla koupit povlečení....
11. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
já koupím tu kokos-molitan...
11. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
tegga někde už je to v setu že máš už i výpln..nejdřív bych asi okoukla které povlečení chceš...
11. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
jo, já asi taky koupím tu kokos- molitan.....sice tomu nerozumím, ale všude to píšou:grinning:.......povlečení si koupím asi někde v těch obchůdcích ve městě...objevila jsem asi tři takový zapadlý ve městě a mají tam docela dobrý ceny, ještě to omrknu, ale myslím, že to tam vyjde levněji, než přes net.....
11. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
to je paráda tak to omrkni a pak popovídáš kam mám jít... :wink:

můžu sýr tipu Olomoucké tvarůžky??
11. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
jé renu to nevím, ale myslím, že spíš ne :sweat_smile: ......já už je mám omrknutý, jen potřebuju, aby manža přistavil auto, abych tam mohla udělat pořádný nákup:grinning:...vyjdou tam dobře třeba vaničky, přebalovací podložky a takový věci....jenže se tam nedá nikde moc zaparkovat a tahat to někde po šalině, to se mi fakt nechce:grinning:
11. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
já jsem včera z toho kočárku měla takovou radost...a pak na mě najednou večer padla strašná deka, že tloustnu, že se sama sobě nelíbím, že mě pořád tvrdne břicho, pálí mě žáha.....nějak jsem toho měla dost :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
tegga já už jsem snědla celé balení...snad to miminu neuškodí...jsem nad tím začala přeýšlet až jak jsem to dojedla zda li to můžu...
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
to mě chytá pořát že jsem jak vyvrženej vorvan...že jsem jak měch...co semnou bude Honza pak dělat...
11. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
to já měla taky radost já mám radost za každé nové ponožečky pro mimi...mám větší radost když koupíme něco pro něj než když si koupím něco sama...
11. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
renu ony by se ty zrající sýry neměly, ale je hoodně malá pravděpodobnost, že se něco stane.....já to mám taky pořád, ale včera večer jsem toho měla nějak plný zuby....dneska už je to zase dobrý :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
taky pro sebe teď skoro nic nenakupuju.....vždycky si řeknu, že raděj koupím něco mimískovi.....právě doufám, že dneska nebude pršet, abych mohla vyrazit:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
jako že by to mohlo ohrozit mimi??? :frowning2: to snad ne...
11. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
jééé ty se máš...já bych taky šla nakupovat..ale ještě nemůžu můžu až bude tady to hotové...však víš...
11. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
no je tam riziko nákazy listeriozou......ale vem si, kolikrát jsi je za život už jedla a nikdy se nic nestalo......je to prostě jen pro jistotu, ale nemyslím si, že když je někdo sní, tak je to hned špatně......já se zezačátku bála i hermelínu, ale mám ho mooooc ráda, takže si ho občas dopřeju:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
to já taky nemůžu:grinning:....ale na to kašlu, manža má pořád na všechno čas a nechápe, že si chci sem tam udělat radost...nekupuju nic pro sebe, jen pro prcka.....prostě vyrazím a hotovo:grinning:
11. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
tegga tak když to neohrozí mimi tak je to v poho listeriozu jsem nikdy neměla tak snad v pohodě.. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
já teedka jak pojedem do Brna tak musím nakoupit něco na sebe...už mi leze pupek ven ze všeho...
11. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
no kdybyses jí nakazila, tak to mimčo může ohrozit.....ale je prostě strašně nízká pravděpodobnost.....
11. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
snad nee...ale už si to radši nedám...jistota je jistota... :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
já jedu zítra s manžou do prahy, tak se taky těším, že se po něčem podívám....tady mám prochozený všechny obchody a nikde nemůžu najít nějakou sukýnku nebo prostě něco letního a pěknýho na těhule......ale možná to dopadne tak, že raděj nakoupím zase pro prdíse a bude:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
kde dneska všichni jsou :astonished: .....
11. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
já jsem chtěla nnějaké šatky letní...a taky plavky na koupák...budu tam ležet celé léto...kamoška má mimi takže bude taky pořát na koupáku tak se těším...
11. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
tegga já chtěla nějaké kalhoty těhu nějaké letní plátáky nebo tak něco nepotkala jsi něco podobného??
11. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
šaty jsem chtěla taky....jenže ve všech, který jsem navlíkla, jsem si připadala jako v pytli:grinning:......a pěkný těhu plavky měli v CaA...než jsem se rozhoupala, že je koupím, tak tam zbyly poslední dva obr kusy:grinning:
tegga no to nevím tolika hodin a tu nikdo... :astonished:
chceš aby to bylo i přes břicho nebo klasika 2 dílné??
11. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
jj viděla, pěkný bílý v HaM...stály něco kolem tisícovky......a ještě se chci podívat do teranovi....prý tam mají normální sukně i kalhoty, akorát že na gumu...jinak jako pro těhule nikd žádný výběr......a pěkný šaty jsem viděla v newyorkeru...nejsou těhu, ale vejdeš se do nich:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.