• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
holky ja nemam zadny plavky na sebe:( zkousela jsem si tankini ale byly mi stejne kratke bres brisko:( tak nevim, nebudu si jine kupovat:( na ty 2 mesice to nejak vydrzim...
11. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
tegga to jo to můžu...někdy to dohodneme...
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
já možná nakonec taky žádný nekoupím, se budu tak dlouho rozmýšlet, až bude po létě a bude klid:grinning:
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
já musím neobleču žádné...a na koupák chci jít...
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
no já jsem si říkala, že spodek od starých taky oblíknu, tak k tomu dám nějaký triko na ramínka a vyjde to nastejno:grinning:
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
renu, ja take neoblecu zadne:grinning: ale myslela jsme tim ze se ani opalovat nepujdu, ja na slunicku byt nemuzu, je mi hned na omdleni..takze si vezmu jenom tilku a mini kratasky:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
tegga:grinning:
11. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
renu, ja bych se na koupaku stejne nemohla koupat ve vode:( mam to zakazane s nekolika vykricnikama..pry at me to ani nenapadne...lezt do spolecnych bazenu v tehotenstvi...
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

tak mi dneska zase přišel balíček tak jsem hodila do albíčka

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=343433
pipii já taky nemůžu byt na slunku bud musím mět zadělanou hlavu...světlou kšiltkou nebo ji musím mět mokrou..jinak nevydržím...
winiii ahojky..no to bude kočka... :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
renu, aj nemuzu byt na slunicku vubec.... hlavne s brischem...musim byt jenom ve stinu:(
11. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
pipiii a to jako proč??
autor
winii, pekne:slight_smile:
já si plánuju, že budu vždycky ležet někde pod stromem, u sebe aspoň tři litry vody a do vody vlezu jen s tím tamponem a to si ještě rozmyslím:slight_smile:....ale určitě nebudu celý léto sedět doma na zadku....winii moc pěkný věci :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
co proc? jako s tim bazenem? zeptej se s ve gynekolozky, me to rekla hned na zacatku, ze je pripustna jenom slana voda a specialni bazeny pro tehotne..nic vic! ze mi to za zanet urcite nestoji.
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
pipiii to není pravda....s tím tamponem to dovolují.....ta voda se přes něj vůbec nedostane
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
tegga, k tomu tamponu mi rekla take neco..je to velice nebezpecne, pac to vysusuje sliznici a v tehu to je jeste horsi nez pri bezne menstruaci, i kdyz to jsou ty specialni tampony, to mi rekla hned v 1.poradne i s tim koupanim.
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
holky díky já už se táááááááák těším až jí v tom budu mít to fakt budu kočka k poňufání :grinning:

koukám plánujete kde budete trávit léto, tak to já se rozplácnu u nás na zahradě, protože tady bázen s venkovním předělávaj takže na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
tegga, ja rikam to co mi rekla gynekolozka...ja nemuzu pouzivat ani normalni tampony, na podzim mi je zakazala.
11. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
samozdřejmě, že ho tam nesmíš mít celý den.....než půjdeš do bazénu tak ho tam strčíš a až vylezeš, tak zase hned vyndáš....za těch dvacet minut, co vydržím ve vodě se mi sliznice určitě nevysuší :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
jj winii rozjela jsi to:grinning:...kde jsi kupovala to povlečení, přes net? holky a jaký máte matrace do postýlek?
11. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
tegga, u me je to asi jine, ja mam s timhle strasny problemy, aj do tech spolecnych bazenu nechodila ani se skolou, vsechno jsme mela zakazane od 15-ti let. byla jsem tam teprve loni a hned jsem opet chytla mykozu, stejne tak nemuzu do rybniku, nadrzi, atd........:( trpela jsme na silne zanety, mykozy, cysty.... trpela jsme na to cele leto
11. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
já jsem viděla kotel maminek na koupáku...
11. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
a navíc oni doporučují bazén v těhu...nadnáší to bříško...
11. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
já ti to věřím pipiii, je to možný.....já na ty záněty taky celkem trpěla, ale myslím si, že když dám ten tampon, tak to bude v pohodě...když ne, tak vždycky jen ošplouchnu nohy a budu se tam aspoň někde válet:slight_smile:....určitě nechci být zavřená celý léto v paneláku
11. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
renu, jj ja jsme mela chodit tady do bazenu v praze, ale jsou to specialni tehu bazeny, nechodi tam verejnost, ale nakonec jsem od toho opustila.
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
tegg jj brozdala jsme na MMB a co se mi zalíbilo tak jsem objednávala :dizzy_face:

tak já zase musím jít něco dělat poklidit nádobí, dát pračku :confounded: a pak budu hlídat neteř dneska jí trhaly zoubek tak doufám, že bude v pohodě
11. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
u nás teda bazén jen pro těhule neexistuje:grinning:.....jsou tady těhu cvičení a plavání pro těhotný, ale v normálních bazénech, kde mají třeba těhule vyčleněný dny nebo hodiny, ale jinak jsou přístupný pro školy, plavce i širokou veřejnost
11. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
tegga u nás je to taky tak... :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.