• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
do toho bych nevlezla:(
11. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
staci aby tam vlzel kokot s bradavici a ja jich mam hned pet :(
11. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
pipiii tak to ale nemůžeš nikdy do žádnýho bazénu:grinning:....to ti teda nezávidím
11. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
tegga, neee:( ja palvu jenom v mori:( a loni jak rikam jsem byla na podoli a na petynce-uzasny koupaky a....mykoza:(
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
já jsem si zánět několikrát přivezla i od moře.......
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
a když si představím, kdo všechno se v moři čvachtá:grinning:....to bych fakt nemohla vlézt nikam....
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
tegga, me ta sul vzdycky vsechno vypalila:grinning:
11. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
jo a vcera jsme byla totalne nastvana, jela jsme za kamoskou-ma 19-ti mesicni dcerusku a jela jsme v metru, tramvaji a vsichni mi cumeli na bricho a nikdo me nepustil si sednout...uz em to fakt nebavi:(
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já teda taky trpím na záněty... teď mám pořád nějaké svědění, ale doktorka říkala, že stěry dopadly minule na jedničku, že to může být prostě tím těhotenstvím, ty svědění a výtoky, že zas příště nabereme kultivaci...

jinak tampón bych si v těhu nedávala, dřív mi třeba doktorka říkala, ať si dám na tampon bílý jogurt a zavedu (při kvasinkách), teď v těhu říká, ať si ho tam vtírám prstem, stejně tak i mastičky, v těhu se nemají používat aplikátory, takže by se tam nic zavádět nemělo... někde jsem to četla i na porodnice.cz od toho Dr. Kouckého

radši si ta koupaliště odřeknu... a na sluníčku by se být s odhaleným pupkem taky nemělo...
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
pipiii: já měla včera zas jiný zážitek... jedu v MHD, vedle sedí mladej kluk (u okýnka), přes uličku paní a před námi paní s kočárkem... ta se rozhodla vystupovat, jenže kluk se nezvednul, ta paní sedící po mně tak koukala, tak jí říkám, že já fakt nemůžu, že jsem těhotná... no a ten řidič, když se nic nedělo, tak jel normálně dál, tak pak jsme řekly tomu klukovi, jestli by teda pomohl... no, ale ta matka nás pěkně seřvala, že jí nepomůžem... :confounded:
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
já nevím, ale až budu jezdit s kočárkem, tak si budu vybírat ty nízkopodlažní trolejbusy a autobusy, kam v pohodě vyjedu s kočárkem sama...
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
pabli, ja si taky davala bily jogurt na tamponech:grinning: a mrzi me ze si ted nemuzu delat vyplachy s Rosalginem, hodne mi to pomohlo a hlavne hned, ja si ted porad mazu Fungicidin, hned mi to pomuze a mam doporuceno ho namazat i na penis:grinning: pri sexu te vlastnme potom leci zevnitr a krasne se to tam aplkuje, ale pri nasem soulozeni 1 krat za mesic:grinning:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
pipiii to mě zase naštve, když mě někdo pouští....že už to na mě poznají:grinning:
11. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
pabli, tady v praze a mhd je to nechutny:( lidi neohleduplny atd) navic kdyz chci jet do mesta tak je to starsna mela a to je bez kocarku, takze vezmu klokanku a pojedu se podivat do mesta...s tim kocarek je to o hubu:(
11. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
pipiii: včera mi doktorka řekla, ať se dál mažu mastičkou Vitagyn C, tu už mám v těhu několikerý balení, v těhu se může, a podle doktorky i dlouhodobě... a jinak mi řekla, že klidně jednou za čas výplach Rosalginem... ale to jsem nikdy nedělala, tak nevím...
11. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
pabli já budu jezdit s autem a bude klid:grinning:...tady v těch narvaných tramvají si to ani s kočárkem neumím představit...nízkopodlažní trolejbusy k nám jezdí všechny, ale stejně pak musím přestupovat na šalinu a to se mi s kočárem určitě chtít nebude:slight_smile:
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
tegga, kez by me nekdo pustil si sednou v nechutne narvany tramvaji, vsichni kolem smrdi, je vedro a me je zle:(
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
pipiii: já se tady v ČB naštěstí za půl hodiny svižné chůze dostanu do centra, tak budu asi drandit s kočárkem pěšky, pokud nebude vysloveně pršet... :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
tak já si raděj vystoupím a vždycky zastávku jdu pěcha a pak zase do něčeho nastoupím:slight_smile:.....ale když je ti blbě, tak se s tím nemazej a řekni, ať tě pustí sednout a hotovo
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
tuhle jsem pustila sednout jednu babču.... ale už to dělat nebudu, zrovna byl konec měsíce a mě taaak bolelo břicho... :unamused: mám na to teď stejné právo jako ti důchodci... :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
pabli ten vyplach je super, ale musis byt hodne jemna:grinning: pac to ma cca 10cm dlouho trubicku, kterou si nasadis na aplikator kd emas pripraveny roztok, potom jdes do vany a zasunes si to do pochvy, ale nesmis moc hluboko a musis to mackat opatrne, aj jsem pred par lety starsne pospichala a vnitrne jsme se tam nejak osklive rejpla do cipku....potom me to bolelo a palilo:(
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
já teda nepouštím teď nikoho, prdím na ně :grinning:
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
holky jenze me je to tak blby si rict.... prost kdyz je to narvany ...tady v praze musim do centra metrem.... navic kdyz mam s nejak sraz tak je to take daleko, sice bydli take v praze ale treba 45 min ode me:-X

holky pa, jdu se priptavit na rehabilitaci
11. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
pipiii: tak to si radši asi vystačím teď v těhu s tou mastičkou Vitagyn C a s bílým jogurtem :grinning:
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
pipiii: papa
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
ale neee, tady prsi:(
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
tegga: už tě doháním, všimla sis, už mám 5 kg nahoře... nebo jsem tě už předehnala? :grinning:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
jj, všimla, děláš mi radost:grinning:.....rozhodně nepředehnala, to se tady asi jen tak nikomu nepodaří:grinning:...pabli už máte vybranou nebo dokonce koupenou tu matraci?
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
a hlavně jdeš taky na test na cukrovku :sunglasses:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
tak to u mě naštěstí nehrozí když se budu hodně loudat tak město mám celý projítí za hodinku jsme malinky městečko takže mhd ani nevyužiju to se radši projdu já už ani nepamatuju jízdu busem naposledy když jsem před 5lety jezdila od nás z vesnice do školy :grinning:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.