• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tak u nás je docela hezky. Ségra je dnes v Praze na příjmačkách na vysokou a počasí je ji asi šumák :grinning:
Začalo se už v 8,15 a ještě není konec :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
makka taky sem tu sladkou vodu vypaila s chutí, sem zvyklá po ránu si něčeho zobnout a napít se tak sem to i uvítala, žahla sem to skoro naráz jakou sem měla žízeň a holka vedle mě se nadavovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak z toho mi pak bylo šoufl ...
edit, makka cukrovkářská spolubojovnice by se mi hodila :sweat_smile: :sweat_smile:
né, teď vážně, hlavně nedopadněte jako já :slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky holky jsem tu...
11. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Eveno - ty potvoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty nám teda přeješ :wink:
Ale na druhou stranu všechno zlé je k něčemu dobré - aspoň bych při té dietě nepřibrala :grinning: Jenom si prostě neumím představit, že bych si celé léto nedala koláček. Uvidíme, na test jdu až za 3 týdny takže teď si ještě budu užívat.
11. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
holky já na žádný test nejdu tak se nebudu stresovat vůbec...
11. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
EVENa - je fakt, že mi sladké dost chutná, klidně mi stačí i ovoce. Dnes jsem si koupila košík broskví a snad než dojdu domů, tak ho sežeru! Koukala jsem se i na příznaky těhotenské cukrovky, ale to bysme ji snad měly všechyny (únava, velká žízeň, hlad, časté močení..). Evena - cítíš se nějak jinak?
11. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Evena - našla jsem super stránku www.tehotenskacukrovka.cz je tam všechno výborně popsáno.

Renu - to máš štěstí. My "starší" tam bohužel musíme všechny. :frowning2:
11. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
njn ještě že tak... :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
renu, jsi tu?
11. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
11. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
renu,tak to povleceni atd je uplne super:slight_smile: takze si objednej to co ja, to maly:slight_smile: jde to krasne na tu nasi postylku:slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
copak pipiii?
11. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
nafot to..
11. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
renu: myslíš, že opravdu nepůjdeš? Ještě má doktor čas tě tam poslat :slight_smile:... na těch stránkách od edity (mimochodem, super stránky:slight_smile: jsem se dočetla, že "Od roku 2009 platí nové doporučení vyšetřovat všechny těhotné na přítomnost gestačního diabetu."... a to je přesně to, co mi říkala včera doktorka, že je nové nařízení posílat na tenhle test všechny těhule bez rozdílu...
autor
tak ja jdu zase neco delat:slight_smile: pa
autor
renu, nenafotim:grinning: nafotim to az budou poveseny i zavesy ve stejne barve a az udelame policky:slight_smile: proste az to bude cele dodelane:slight_smile: budu vas napinat:slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
ale hned ta 40 let stara postylka vypada krasne:slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
pablinko on mi ted říkal že ne prej od 24 let...kde to je já to vytisknu a vemu mu to...
11. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Pabli - u nás jsou doktoři, kteří svoje pacientky neposílají. A jednou takovou je moje kolegyně z kurzu, která tam šla sama a dobrovolně (její manžel je doktor tak ji tam spiš poslala) a ona má zrovna těhu cukrovku, a to dost silnou. Takže jsem vlastně i ráda, že tam jdu. pokud ji nahodou budu mít tak budu pod lékařským dohledem. Prostě co doktor to názor. :unamused:
11. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
prej se za to platí...když pujdu sama...
11. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
dneska mám ulítaný den...teď se to uklidnilo a na mě jde spaní :pensive:
11. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Renu - tak to nevím, to bych kecala. ALe je fakt, že o nějakem věkovém omezení jsem slyšela až od tebe, resp. od tvého doktora. Pipiii je taky mladice a na ten test myslím jde, nebo se pletu? Už v tom mám chaos. Ale třeba má tvůj doktor pravdu a není to třeba, nechci tě zbytečně stresovat. :wink:
11. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
11. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
renu: tam píšou, že je to "doporučení pro lékaře" od r. 2009 - takže se tím ti lékaři řídit nemusí, a jak vidíš, tak někteří neřídí... moje doktorka to bere jako "nařízení" a posílá tam všechny těhule :slight_smile: - mám tam jít v rozmezí 26. a 28. týdne
11. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
edita: tak to má ta kolegyně z kurzu fakt štěstí, že tam šla!
11. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
renu: a tady to máš ještě jednou: http://www.tehotenskacukrovka.cz/node/30
11. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
jj holky, na testy na těhu cukrovku by měli doktoři posílat už úplně všechny těhule...k některým se to asi ještě nedoneslo.....
11. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
já jsem si teď udělala radost...nakoupila jsem pro prďolku osušku, bodyčka, dupajdy, prostě mám spoustu věcí...jdu to schovat, než přijde manža:grinning:
11. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
tegga: koupili jsme podobné capáčky, jako máš Ty :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2883225&vReferer=
11. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
snad neva! :slight_smile:... jeee, chudáčku, to je blbý, že musíš schovávat před manžou věci :frowning2: ... já se vždycky hrozně těším, až příteli ukážu, co jsem nakoupila... ale asi to bude tou společnou kasou - mamka to dělala taky a babička taky, schovávali před manželem, co nakoupily :grinning: ... já, pokud to platím ze svého, nebo z peněz od našich, tak se s tím chlubit můžu :grinning:
11. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.