• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé, pabli, máš stejný capáčky, jako my:slight_smile:...jsou krásný:grinning:...jdu taky nafotit, co jsem dnes nakoupila a taky,c o dostal náš prcík od manželové mamky..............a jinak manžovi už jsem to taky ukázala:grinning:...já si vždycky říkám, že počkám, až bude mít co nejlepší náladu, aby se neptal, kolik to stálo, ale nikdy to nevydržím:grinning:
11. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
už jsem doma a venku je pořád pod mrakem,tak mě to láká ke spánku :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojky maminy :grinning:
11. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Koukám že se tu probírá těhu cukrovka :confounded:
11. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj zrzík:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
holky mrkněte...mám nový fotečky v albu:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
tegga pěkná výbavička zachviličku už to budeš mít pokupě, to já přád makám na baráku a tak není moc času a když tak jsem ráda že můžu odpočívat
11. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
už si taky říkám, že už toho máme docela dost:grinning:
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
ale jinak...ono se to dá stejně pak všechni pokoupit naráz, během dvou dnů...tak by o řešil manža:grinning:.....ale mě to baví a v srpnu s pupkem už se mi nebude nic chtít shánět.....
11. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
zrzik co děláte na domečku?
11. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Tak to já už mám pořádný pupík teď jsem zvědavá jak budu vypadat v devátym :confounded:
11. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
je pabli mrkej.....myslím, že je to ten tvůj kyblík a ten prcek se v něm úplně ztrácí...a mě se pořád zdálo, že jsou ty kyblíky na koupačku malý:grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2883378&vReferer=
11. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
to co tam máš, to se mi zdá skoro stejný, jako já...akorát já ho mám vyfocený v triku, tak to není tak vidět, ale taky už mám pěkný bancek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
poslední upravi před kolaudací už jen zábradlí a holkám postele do patra a zítra příjdou udělat vestavěnou skříň :confused:
11. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
no tak to už budete mít za sebou.....a zase máte krásný domek, my jsme scvrklí v bytě :grinning:
11. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
domek máme ale s prarodičema a tak tam máme byt 2:1 a to nás bude 5 :unamused:
11. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
oni někdy ani prarodiče nejsou k zahození, pohlídají, postarají se :wink: ......
11. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
tegga: jojo, to je ten kyblík, on je fakt obrovský :slight_smile: děti tam zpravidla vydrží kolem 6-8 měsíců, některé i déle :slight_smile:
jinak krásný věcičky :slight_smile: ta osuška s mašinkou je vtipná :slight_smile: a ta soupravička do oranžova taky super, pak se mi líbí to poslední body :slight_smile:
zrzik: ahojky :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
holky, udělala jsem k večeři zajímavý salát, ať máme taky něco zdravého, jdeme ochutnat: http://jinozem2007.blogspot.com/2008/05/rajatov-salt-ze-sr-lanky.html
11. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojky pabli ten salát vypadá opravdu dobře :astonished:
11. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
já jsem si myslela, že ten kyblík vydrží tak tři měsíce....ale ten tvůj určitě těch 6 měsíců....aspoň podle toho prcka, co se v něm topí:grinning:.......pabli ten salátek bych si taky klidně dala:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
holky mějte se já jdu na telku a taky musím udělat díťákum veču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
tak salát byl mooooc dobrý :slight_smile:... tegga: neeeee, to je na delší dobu ty kyblíky :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
tady dokonce ten kyblík nazývají vaničkou :grinning: http://www.babyshopdino.cz/kyblik-shantala/d-71151/ ... všude píšou, že je do toho půl roku, některé děti tam jsou i delší dobu, záleží, jak jsou velké :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

tak jsem tu dnes první :slight_smile:

Vzbudila jsem se už v 5 h a neusnula... to zas byla noc, pořád jsem se převracela z jednoho boku, na záda, na druhý bok a zpátky :slight_smile:
12. čer 2009 v 06:24  • Odpověz
nazdárek! a to jsem myslela, že tady stopro budu první já:grinning:...máme podobný režim pabli:slight_smile:...mě se zase celou noc zdálo, že mám strašný křeče v břiše a že vůbec nespím....tak teď nevím, jestli se mi to jen zdálo nebo je to fakt:slight_smile:
12. čer 2009 v 06:26  • Odpověz
tegga: nojo, to je blbý, taky mám kolikrát pocit, že mě bolí břicho, a nevím, jestli je to fakt nebo sen :slight_smile:... jsem vůbec nemohla usnout :slight_smile: Malej tam hrozně hospodařil, a to i když jsem ležela na boku.. Tak jsem byla nakonec ráda, že je ráno :slight_smile:... Dneska mi mají přijet naši z Litomyšle, tak jsem asi taky natěšená nebo co :slight_smile:

a psali mi, že odeslali jak to povlečení, tak i dekorace na zeď, celkem by měly přijít 3 balíčky, tak jsem zvědavá, co z toho přijde... jestli to nepřijde až v PO :slight_smile:
12. čer 2009 v 06:31  • Odpověz
tegga: šla jsi znova spát? :grinning: nebuď jak renu! :grinning:
12. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Já měla naopak velice klidnou noc, šla jsem si lehnout už v 9 večer a probudila jsem se až zazvoněním budíku v 6. Dokonce si moje tělo odpustilo i pravidelné noční čůrání :grinning: :grinning:
Tak dobře jsem se už dlouho nevyspala :wink:
12. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
edita: no tak to máš fajn :slight_smile: já teď teda taky nechodím čůrat v noci, a možná proto se pořád budím... ten močák je prostě plný, ale já se nevzbudím úplně, abych si došla, na to jsem asi moc líná, tak jsem v takovým blbým polospánku...
12. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.