• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tak to já právě jak se probudím tak hned jdu (na chatě je to fakt o hubu, protože spíme v patře a na záchod musím po příkrých schodech, ale zvádám to). Když se to snažím zaspat tak to jde, ale už neusnu tvrdě a spím jak na vodě.

No, ale díky tomu, že jsem včera nešla na záchod a že už mi tak nebolí kyčle tak jsem se na 99% rozhodla, že s partou na vodu pojedu (jako řidič). Minulý víkend jsem si nebyla úplně jistá, protože mě všechno bolelo, ale teď už jsem zase OK.
12. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno holky :dizzy_face: dneska jsem spala celou noc což je u mě rekord, jelikož se vždycky kolem 3hod budím a nemužu zabrat

jinak včera mě šíleně brali záda a vystřelovalo mi to až do nohy, bylo to fakt hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska si zajdu koupit do lékárny něco na úlevu na nohy mě někdy tak bolej, používáte něco holky
12. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky...tak já musím říct že jsem byla na záchod jen 1 a spalo se mi dneska luxusně...tak dobře jsem se dlouho nevyspala... :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
winii: ahoj :slight_smile: já jsem to právě říkala v týdnu doktorce na kontrole, že mě bolí večer a někdy i přes den lýtka, jakoby namožené... tak mi dala hořčík+vápník v 1 tbl., mám brát 5 tbl. týden, pak to klidně snížit, když to pomůže...
12. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
renu: ahojky :slight_smile:... a kdy půjdeš spát teď? :grinning:
12. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
winii ahojky taky mě bolej děsně nohy...můj mi je každej večer natírá a masíruje...zaved to doma taky je to úleva...
12. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
jinak včera mě překvapil manžílek seděl u netu a pořád něco prohlížel tak jsem se šla juknout a on koukal na kočárky, polohovací lehátka a různé dětské věci, to bylo tak hezký :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
pablinko ajooj....no to jáá ještě nevíím... :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj renu no to se budu chtít taky snažit zavést snad se to povede, ale co by pro nás neuděla viď

pabli já jí to taky příště radši řeknu, teď jsem na to nějak zapoměla :confounded:
12. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
winii: tak hlavně aby ti pak řekl, pro co se rozhodl :grinning:

ono je teď to těhu velký nápor na žíly, tím nás bolí ty nohy... doktorka říkala, že mám dávat nohy co nejčastěji nahoru, že nejhorší je sedět u PC se spuštěnýma nohama... tak jsem si dala k PC ještě jednu židli a na ni si pokládám nožky :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
winii: já myslela, že je to něco zanedbatelnýho, tak jsem to jen řekla tak mimochodem sestřičce a ta hned, ať to řeknu doktorce, že mi na to něco dá :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
vypiju si tady s váma čajík, posnídám a vyrazím do města, to tam už asi bude pěknej šrumec, se to tam bude připravovat na ty rekordy
winii no to jo to můj chlap řekne "JÁ TOMU NEROZUMÍM" a je to...prej si mám vybrat sama...
renu: když ses tak dobře vyspala, tak bys mohla s námi vydržet aspoň do 11 h, co říkáš? :grinning: :grinning:
pabli no některé kousky co vybíral byli docelá pěkné, ale to ostatní hrůza :grinning: , ale on by beze mě nic neobjednal to by si netrouf :grinning: bych mu dala

já si taky když mě začnou bolet nohy tak si je dám na chvilku nahoru
12. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
renu no můj včera povídá já bych chtěl bej malej teď sou taky hezký hračky :grinning:
12. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
pabli no to doufám že do 11 by to šlo... :grinning: :grinning: možná i když se překonám tak do půl 12...co říkáš??
12. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
jinak jsem si koupila na nohy krém z DM z kolekce Babylove Mama, stojí pár korun a je takový příjemně chladivý, větrový :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
loni jsem na žíly používala Varixinal z lékárny, krém...

renu: no ty si ale věříš dneska :grinning:
12. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
holky mě se poslední dobou zdaj tak praštěný sny, že to ani není možný, teďka už se mi dva dny posobě zdá o kojení, jak kojím manžílka to byla hrůza vždycky jsme za ním přišla a říkám je čas kojit tak jsem mu hodila prso a on pil :grinning: a pak že kojím štěnátka-tchánovci maj teďka štěníky yorkšírků tak asi proto :grinning:
12. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
winiii jo jo hraček je spousta...na to se Honza těší nejvíc až bude moct vletět do hračkářství a vykoupit celej krám...
12. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
no DM tu nemáme tak skočím do lékárny a tak něco vyberu určo chci, aby to bylo chladivý aby to ty nohy osvěžilo
12. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
winii: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň, že jsi neměla s manžou při kojení problémy :grinning:
taky manžílek doufá, jestli ta naše bude aspoň trochu na auta :grinning: aby si snima mohl hrát :grinning:
dobré ránko holky,vy jste toho zase navykládaly :grinning: a to je teprv 8 :wink:
12. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
pabli :grinning: šlo nám to dobře vyždycky jedno prso a pak druhý a když jsem se ho ptala jak to chutná tak prej, že je to jako slanosladký :confounded: :grinning:
mně se hrozně líbí ty hračky od Lamaze a Fisher Price... koukali jsme na některé i v tescu tuhle s přítelem :slight_smile:... mají i různé s tlačítky, co učí barvy, čísla, obrazce (říká to třeba: čtverec, když se máčkne na čtvereček), dokonce to učí i jednotlivá slovíčka a z nich pak celé věty... no úplně super :slight_smile:... akorát nevím, jak dlouho bych to pak doma vydržela poslouchat, kdyby si to malej pouštěl kolem dokola :slight_smile:... ale jako učitelce se mi prostě tyhle didaktické hračky moooc líbí :slight_smile:
ahoj danu, no asi nějaký erupce na slunci, že nás to vyhnalo tak brzy z postýlek :grinning:
12. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Tak teda nohy mě naštěstí nebolí vůbec, za to ty kyčle, ale jen někdy. Nejvíc o víkendu :slight_smile:

Lamaze má super hračky, já jsem z nich unešená.
12. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
danuš: ahojky :slight_smile: já se včera vzbudila až v 9 h, a to jsem teprv měla X stránek na čtení! :grinning:

winii: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.