• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
winii přesně tak...já si dneska uděělala na snídani pousty z celého toho pytlu chlea že nechám mojému..má to rád studený..a už tu jsou jen 4 :sweat_smile: hups...
12. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
holky mi měli ráno skoro manželské povinosti a pak jak to skončilo tak jak jsem se zvedla tak mě tam taky nějak pychlo...snad to nic nebude... :frowning2:
12. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
renu :grinning: jej tak to já včera, sme měli půlku melounu tak že si kousek dám a no a jím a jím až tam nic není, sem si pak připadala hrozně ani kousíček jsem mu nenechala tak mu dneska musím koupit :grinning:
12. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Já se snažím každý den cvičit na balonu, abych měla pevnější záda a na prohýbání kyčlí, ale zatím to moc nepomáhá. :frowning2:

Já jsem si původně chtěla půpečníkovou krev nechat pro moje miminko, ale ta cena je úděsná a ta krev se dá pak použít (ty buňky) na strašně málo nemocí.
12. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
winii jako celou půlku?? :grinning: ale to je meloun...jen to tebou proteče ale u mě je to horší... :frowning2:
12. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
takhle se zachrání alespon dítko s leukémií...já neváhám..je to moc hezké gesto které nás nic nestojí..navíc když se to nedaruje tak je to jen odpad tak proč to neudělat??
12. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
winii kdyby jsi napsala celej bochník chleba tak to chápu... :grinning:
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
danuš: dík za info :slight_smile:
makka: já ani nevěděla, co to je, ani po tom nepátrala, a rovnou to vynechala :grinning:

my si na tom salátu tak pochutnali, že dneska mažu do Alberta pro další rajčata, mají tam teď taková pěkná větší cherry, mňamka :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
pabli jakej salát??
12. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
renu: rajčatový - dávala jsem sem link včera večer, asi tak cca 4 str. zpět
12. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
PABLI - Tak fajn, vypadá to, že to tam vůbec nechybělo :slight_smile: Určitě si ho udělám. Včera mi kolegyně posílala recept na bezový med, včera jsem ho začala dělat a dnes dokončím.
12. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
tak mi přišly 2 balíčky, jdu rozbalovat :grinning:
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jsem zvědavá na sebe při zítřejším výletu, asi hodinová pěší trasa, jde se i zpět pěšky. Snad mě nebudou honit a půjde se pomaly. Musím mít taky nějaký pohyb, i když je to někdy utrpení. Někdy mi přijde, že mi mimís v břiše tak řádí, že mám pocit jakobych pořád trávila. Snad tohle jsou ty pohyby.
12. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
MED Z BEZU
30 bezových květů
¾ l vody
1 citron včetně kůry
vše povaříme 10 minut

24 hodin necháme louhovat, scedíme
přidáme 1,5 kg cukru, 2 vanilkové cukry
vaříme do zhoustnutí.

(je výborné na přislazení bylinných čajů, výborné při přislazení zeleného čaje)
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Já dělám výborný pampeliškový med. Recept sem dávat nebudu, protože pampelišku už nevidět :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Můj manža dělá z bezu výborné víno, ale letos mu nedošlo, že já to nemůžu a tak musel celou dávku vypít sám. Byl jak jalůvka :grinning: Ještě, že tam je minimum alkoholu.
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
já bez vůbec nemůžu, mi nechutná :unamused:
12. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
pabli hezký ale tobě tam jdou tak blbě vidět ty barvy..nemáš na fotáku blbé rozlišení??jakou máš tu zavinovačku???máš tam v tom všitou tu pevnou vložku pro mimi na zádička??
12. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
renu: tahle je bez pevné vložky, tu mám u druhé zavindy - renu já to fotím přes mobil, tak tím je to :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
renu: tuhle zavindu budu používat i jako peřinku třeba do postýlky nebo do kočárku, když bude hooodně velká zima :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
PABLi - moc hezké. Taky mám koupenou tu rychlozavinovačku a mamka říkala, že je jak prkno. Takže je to ta pevná vložka na zádíčka?
12. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
aha pablinko...já si říkám že ty barvyčky jsou takové mdlé...já jsem si taky říkala že 1 koupím s vložkou a jednu bez...Kamoška mi říkala at si koupím pořádnou zavindu páč když jí chodila rodina,kamarádi a všichni do kouta tak jí stáli vlasy na hlavě když ji neuměli držet...ona měla právě tu obyčejnou a malá tam byla pokroucená...takže si říkám pro návštěvi pořádnou at mi malého nepohmoždí a jednu pro sebe...
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
makka pokud ji nemůžeš skrčit jako deku tak má tu vložku...
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
renu: no, mý 2 kámošky používali zavinovačku jen měsíc, a to ještě jen na spaní... svá dítka nosí jen v rukách... co znamená u vás to "chodit do kouta"? :grinning:

makka: jednu zavinovačku mám takovou hodně tvrdou, má navíc vložku na zádíčka (to je tam opravdu poznat na pohmat)... jiné zavinovačky jsou takové tvrdé a pevné i jen tak... tahle moje nová je měkkoučká, prostě jako peřinka :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
renu: jo, tamtu tvrdou mám taky hlavně pro návštěvy a na ty začátky, má i mašli, takže se dá stáhnout, aby se mimi neodkopalo :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

za 2 h odjizdim smer liberes:slight_smile: tak vas chci pozdravit:slight_smile:

vite co me uzasneho napdalo?!?!:grinning::grinning::grinning: koupila jsme si samoopalovaci sprej ( neroztira se) kdyz si predstavite deodorant ve spreji tak se to rozprasuje uplne stejne..noo a tak jsem se cela nastrikala a jsme spokojena, ted jsme si dala rano druhou vrstvu, samozrejme ze fleky mam ale ne tak starsny....jsem s tim spokojena, hlvane v obliceji vypadam jak clovek a ne jako zoombie:grinning:
12. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
pablinko že se prostě rodina a kamarádi a kolegové..prostě že dojdou k tobě donesou ti dárky a jdou se mrknout na miminko...a všichni si ho chtělí pochovat...já budu taky mimi nosit normálně ale kdyby mi Matyase někdo chytl jak nemá tak mu ruce utrhnu...
12. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
holky my jsme take delavali med z pampelisek:grinning:
12. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
renu, no na ty navstevy jsem zvedava, uprimne na to asi nebude moc nalada:grinning:
12. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.