• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipiii ahojky ...já mám samoopalovák krém..a je taky super...ale ted se nemažu...
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
pipiii přesně tak ale poslat domů je nemůžeš...
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
pipii jééé ty ndeska uvidíš Amálku..ty se máš... :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
renu, tenhle sprej je super, mam to za 2 minuty na celem tele, je to vsude zaschle(strika to suchy rozrasovac:grinning:)ten krem jsme si nekokazala nikdy vsude rozetrit a nebavilo me to...

http://www.kasa.cz/parfemy-hodinky/koupit/880369/samoopalovaci-pripravky/garnier-samoopalovaci-sprej-s-mikrodifuzerem-150-ml/

jenom me teda stal o stovku mene:grinning:
12. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Já všem tvrdím, že bílá je moderní :grinning: :grinning: :grinning: Modelky se taky neopalujou tak co.
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
pipiii a jak si to aplikuješ na tvář??
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
renu, tak at prijdou navstevy to jo...ale tak doufam ze budou rozumni a tak nachvilku a kazdopadne zadnou hostinu tady mit nebudu:grinning: muzu jim nabidnout odstrikane mleko...

a ten sprej mam mensi baleni, proto jsme ho mela levnejsi:grinning:
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
no jo ale já jsem jao stěna... :frowning2: musím taky něco koupit...
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
pipiii: ahojky :slight_smile:

edita: mě ta moje bílá pleť taky nijak netrápí :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
renu, ja uz nejsem jako stena...mela jsme z toho prave depku, tak jsme si to koupila a hned je mi psychicky lepe:slight_smile:

a dneska uvidim amalku na 3D:slight_smile: nj uz se mooocinky tesim:slight_smile: to bude parada:slight_smile:
pipiii tak to jo...to mlíko ale asi chtít nebudou...ale třeba překvapí...
autor
renu videla jsme husty voideo..je to asi rok nazpatky-skryta kamera v kavarne..lidi se posadili dali si kafe, servirka jim to prinesla, vyndala prso a nastrikala jim mleko:grinning: a nekolik chlapu to i ochutnalo:grinning: jedna pritelknye mu dala facku:grinning:
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
pipiii já už s toho taky šílím...zajdu taky na něco....mám ten krém no uvidím jak to skloubím..

ani nevíš jak ti závidím my jedem příští pátek...to je ještě doba... :frowning2:
12. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
pipiii: no, my teda se chodili koukat na mimi, až byla mamina po šestinedělí, dřív ne, leda na výslovné pozvání...tak to tak nějak očekávám od ostatních taky... případně s nějakými kamarády můžeme třeba vyrazit společně na procházku s kočárkem, nebo se sejít v nekuřácké kavárně, to jo...
12. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
edith, to joo, ja kdybych mela bilou, cistou plet tak jsme na ni hrda..ale mam strasne jizev a bolaku na tech zadech a v obliceji jsme mela asi 4 barvy( popraskany zilky, rozsireny pory atd..) a ted se mi to alespon trochu sjednotilo, hned se proste citim lepe:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
pipiii fakt???to snad ne...to muselo byt husté... :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme byla na navsetve vetsinou hned po navratu z porodnice a jeste i v porodnici...asi zalezi co si sama dovolis a jak se s nimi domluvis:slight_smile:

a koupim amalce k vanocum ten santovskej oblecek:slight_smile: poprve budeme s jakubem slavit stedry vecer u nas v byte jako rodina, to bude krasny!:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
renu, skoda ze to video uz nemam:grinning: bylo husty..:grinning:
12. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
no tojsem zvědavá jestli naše rodina-která by mě tak nevadila spíše Honzova bude semnou mět nějakou ohleduplnost a dojdou až měsíc a půl po porodu to určitě ne...
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Bílá pleť, neupravné obočí, učesaná-neučesaná, nenamalovaná tak to jsem teď já :grinning: :grinning: A je mi to šumák, manžel mi ráno říkal jak jsem krásná :wink: Prostě jsem včera nestihla kosmetiku a ráno se mi nechtělo z postele takže jsem nic nestihla.
Ale za to jím zdravě, cvičím, poctivě dýchám do bříška atd. prostě vše pro mimčo. :grinning:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
pipiii my budeme taky sami tady nahoře v pospravovaném bytě taky jako rodina...děsně se těším...
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
ja jsme na kosmetice nikdy v zivote nebyla:grinning:
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
renu koukni se na to video!!!!:grinning::grinning:
12. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
pipiii MAZÉÉÉC..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
jojo, taky budeme na Štědrý den společně doma :slight_smile:

jako nejbližší rodina - tj. rodiče, prarodiče a sourozenci, ti samozřejmě přijdou na návštěvu dřív, i do porodky třebas, ale ostatní až později... max. moje nej kamarádka bude moci za mnou do porodky :slight_smile:... taky uvidím, jak se budu cítit :slight_smile:

edita: jak "dýcháš do bříška" a proč? :confused:
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
EDITAH....dýcháš do břicha??
12. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
ja taky dycham do bricha, uci nas to na cviceni:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
No dýchám do břicha :grinning: :grinning: PA říkala, že je dobrý když aspoň 10 minut denně myslím na to, že mám dýchat do břicha a ne do prsou. Je to prý dobrý pro mimise.
Většina bab, totiž dýchá prsama :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
to dychani do bricha je velice zdrave pro mimi, hodi se to potom u kontrakci ..:slight_smile: a mezi nimi, uvolnuje to atd.:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.