• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo jako dýchat břichem, tak to jo...
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
to jo to slýším poprvé...tak jo taky začnu...
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
nam to rikala i cvicitelka na brisnich tancich, takze mi to nedela problem, nekomu to vylozene nejde.
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
ono při normálním dýchání se zapojuje břicho i prsa (hrudník) naráz... je to takové kombinované dýchání... akorát když je ženská udýchaná, tak začne dýchat tím hořejškem...
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
na cviceni lezime na zadech a pani cvicitelka chodi kolem nas a drzi nas za briska zda se nam nafukuji a zda nam hrudnik stoji.. a uz jsme prodychavali i kontrakce..je to sila, ja to neudejcham:grinning: vzdy s emi zamota palice a jdu k zemi:grinning: je to vtipny vsechny se opreme o zed a dejchame na hlas a hekame:grinning: pekne na hlas.-D a cvicitelka nam pocita delku kontrakce a potom povoli:grinning:
12. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
uz jsme probirali odtok plodove vody, hlenove zatky, frekvence kontrakci pri odjezdu do porodnice, holeni, klystyr(doporuceny Yall si udelat doma) :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
pipiii to je mazec...měla bych už taky začít chodit...to máš už ten předporodní kurz??
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
pipiii tak povídej at jsme chytřejší,...
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
renu, ja chodim na tehotenske cviceni ale soucasti je i predporodni kurz... mame vzdy pul hodiny a pul hodiny plus relaxace. cvici nas specializovane duly, zdravotni sestry a cvicitelky na tehu cviceni:slight_smile: jsou strasne mily:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
tak ja se jdu pripravovat atd.:slight_smile: papa jetse se tady mozna ukazu:slight_smile:
12. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
docela přemýšlím o té dule u porodu... ale nevím, cena 4-6 tis. za péči před porodem, při porodu a po něm mě docela odrazuje... :unamused:
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
pipiii: tak si užij kontrolu! :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
pablinko manžel je ta nejlepší dula... :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
12. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
PIPII - taky jsem hodně často používala samoopalovací krém, ale vždy se mi udělaly mapy. Na obličej jsem to ještě nikdy nepoužívala. Aspoň jsi snědší a nemusíš si dávat make-up.
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
pipiii to je mazec...kéž byt o bylo tak honem... :slight_smile: snad tam nebudeme 12 hodin...
12. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Mě docela odrazuje ta cena toho samoopalováku. Ženský od nás hodně chodí do solárka, ale mě to nikdy moc nelákalo. To samé je kosmetika. Byla jsem na ní jen 1x, před svatbou. Ležela jsem tam hodinu, promrzlá a málem jsem ani nevstala. Byla jsem pěkně zatvrdlá. Výsledek výborný, ale neláká mě to. Kadeřnictví miluji, takže aspoň 1x za 2 měsíce si zajdu. Škoda, že nemáme v rodině kadeřnici? Mý bráchové se neumí oženit :wink: Ještě zbývá ten poslední, takže máme nějakou naději.
12. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
KDEPAK JE MAJASISI? Hodně dlouho se tu neukázala?
12. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Jé holky, já mám už delší dobu chuť na nějakou omáčku s rýži. Měla by být trošku papriková. Neznám žádný recept, nevíte o něčem? Nebo nějakou jinou dobrou omáčku
12. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
makka, ja si musim dat kazdy den tunu make-upu:grinning: to nezachranim samoopalovakem:grinning: ja jsem na make-upu zavisla od 15-ti let:grinning:
12. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
makka: ty se taky neumíš provdat, když sis nevzala za muže kadeřníka :grinning:

No nic proti holkám, ale když už se objevil mezi kadeřnicemi nějaký kluk-kadeřník, tak mu to šlo většinou hoooodně dobře... aspoň co jsem mohla odpozorovat u nás na škole... že ti kluci, když už se na to dají, jsou potom úžasní a rychle si udělají jméno... a nemusí být vždycky teplí... i když teda často jsou :grinning:
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
pipiii: já dřív byla závislačka na make-upu taky, ale tak po 25 letech jsem zlenivěla... většinou mi stačí pudr a růž, případně si dávám ten tónovací krém od Nivey... jiné krémy ani neužívám... http://www.nivea.cz/products/show/T%C3%B3novac%C3%AD%20matuj%C3%ADc%C3%AD%20emulze%20Be%20Beautiful!
12. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
makka: netuším, omáčky nedělám... a když, tak jen takové šťávy k masu...
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
pabli, u nas ve tride to bylo naopak:grinning: a co aj vim z my zklusenosti tak je to tak 50:50:grinning: pracovala jsme mezi 15 buzikama a praci mel ten kdo spal a paril se sefem:grinning: ten dostal moznost uspechu, prosadit se atd... treba u nas na ucnaku jsme meli 3 kluky ve tride. Maxx byl uplne nesikovny, nic neumel a ni ho to nebavilo, tak delal alespon break dance, potom machra, ktery si myslel jak je dobrej -syn kadernice, sel po skole do prahy a majitel ho hned vyrazil, pac machroval a nic neumel:grinning: a ten treti byl strasne snazivy, chtel se vsechno ucit atd, ale moc mu to neslo... kluci u nas v kadernictvi (15 buziku) jsou strasne sikovny, ale je to tim ze jsou to chlapi, ktery maji chlapi a maji kotel penez-skoleni v NEW YORKU, japonsku atd. jinak me narovinu rekli ze umim to same co oni, jen si udelali zazobanou image a na to zakaznice leti...
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
jo a navic nekterym 40-ti, 50-tiletym zenskym dela strasne dobre, kdyz jim myji hlavu mlady upraveny kluci:grinning: proste jsem to tak videla a je to tak...:slight_smile: kamos si s nimi povidal o DIORU atd a jim to delalo dobre...
12. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
pipiii: je to možný, každý má jinou zkušenost... já jen, co znám tady ze školy a z ČB... prostě tady platí, když je chlap kadeřník, je fakt dobrej... a je to vidět na výsledcích - bohatej teda není, to tady v ČB asi ani nejde :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
tady je to spíš tak, že když chodí ženská ke kadeřníkovi, tak má takový odvážnější, kreativnější účesy... kadeřnice se dost často neumějí odvázat... ale asi to bude taky typem ženských, co chodí ke kadeřníkovi a typem ženských, co chodí ke kadeřnicím...
12. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
pipiii: nojo, to je takovej šampóňák :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
pipiii: ale je fakt, že tady na jihu Čech těch kadeřníků - chlapů moc není, dělá to fakt jen ten, komu to jde a koho to baví... rozhodně to není běžný povolání pro chlapy tady... takže to mají ti kluci těžký, když na ně nejdřív každý kouká divně, prostě se musí umět prosadit...
12. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.