• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ja tohle neumim soudit, pac jsem byla lepsi nez ty kluci:grinning: nechci se vytahovat ale kluci v mym okoli si mysleli ze neco umi, ale neumeli:slight_smile: plno kadernic od nas z rocniku byly priserny kopyta ale ja jsme se prave nikdy niceho nebala:grinning: nemyslim ze a ucnaku je to o penezich ale potom:slight_smile:
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
však já neříkám, že některý kadeřnice nejsou taky dobrý... jsou, samozřejmě... některý jsou výborný :grinning:
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
pipiii: já když to v některých třídách viděla, co za holky se vyučí kadeřnicí... to aby se pak člověk bál k nějaký neznámý kadeřnici jít :grinning:
12. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
tady je uplna tma..kurna, v cem mam jet:(
12. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ale to je ve všech oborech - dobří/špatní kuchaři, kadeřníci, učitelé, lékaři... :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
jdu umýt nádobí :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
hele kdyz jsme delala na Smichove tak jednomu kamosovi prisla secna ze chce asymetrii a on ke me prisel a rika: ty vole ja to nedam... ale sel strihat, oskubal ji jak kure, vypadala priserne... tohle nechapu...
12. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
nojo, měly by se ty závěrečky dávat jen tomu, kdo je fakt na to řemeslo šikovný... vždyť o to jde hlavně...
12. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jo... v praze hlasim opet konec sveta, blesky, privalovy deste:-X
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
u nás ve městě jsou asi 3 kadeřníci-chlapi-stříhal mě 1 z nich a byl precizní a výsledek super....ty ostatní nevim...
12. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
u nás je aprílové počasí-chvíli sluníčko,pak leje,zataženo....teď zase vykukuje sluníčko :unamused:
12. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
holky tady je taky chvilku tak a pak zase jinak....večer máme jít na křest cd čka...se mi nechce...a když bude pršet tak nepojedem páč by to bylo vevnitř a tam se kouří...tak at klído sprchne... :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
renu: :grinning:

tady teď zrovna svítí sluníčko... chci jít nakoupit, ale musím počkat na pošťačku, jestli náhodou nepřinese ještě 2 balíčky... pak můžu teprva jít, tak uvidím, taky je tu každou chvíli jinak
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
u nás před chvílí padaly kroupy,asi 5 minut....ale jen malinký
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
pabli tak ne do půl 12 nevydržím...už jdu na kutě... :sweat_smile:
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
pabli-já čekám tu deku a polštářek :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
renu-taky bych si po obědě šla zdřímnout,ale v kanceláři by to vypadalo blbě :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
dneska máme čevapčiči s bramborem,cibulí a hořčicí :slight_smile: trochu nezdravé,ale mňam :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
danu no to jo to by vypadalo...ale stejně tě obdivuju...já jsem jak spící pana...nevydržela bych to v práci...
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
nic holky jdu...páá..
12. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
renu-mě to první 3 měsíce taky drželo,to spaní, teď už tolik ne......tak dobrou :wink:
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak už mám v ruce výsledny na cukrovku, nevyšli mi nějak drasticky, myslím že to nebude nijak hrozný, četla sem ale že jak je první odběr nad limit, zbytek odběrů se dělat nemusí a můžeš jít domů, protože si jasnej ...
proto mě tak trochu vrtá hlavou že první je zvýšený a další skoro v normě, jestli to náhodou nemohla ovlivnit ta žvýkačka co sem měla půl hodiny před 1. odběrem :confounded:
1. odběr mám 6,0, limit je 5,5
2. mám 9,0 a limit je 8,8
3. mám 7,6 a limit je 7,6

a jinak sem se po ránu pělkně naštvala, v sobotu slavíme přítelův svátek, měla sem pro něj dárek ty dupačky co mám objednaný od holky co mi je pomaluje, pořát sem jí zdůrazňovala že je potřebuju do pátku a ona se furt dušovala, prý je času dost, pořát to odkládala, v pondělí už sem byla nervozní tak sem jí napsala, prá se nemám bát, stihne to ... dnes mi napsala že to bude posílat až příští týden, vymlouvala se na nemoc v rodině akulhajícího psa, to je ubohý ... přece když někomu něco slíbím, tak to dodržím, tak sem jí napsala co si o tom myslím, mlra jedna, tak sem mu mohla koupit něco jinýho, chudák dostane jen čokoládu, to bude trapný
12. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
renu: dobrou :grinning:

evena: tak uvidíš, co ti na to řekne doktor, ale tu žvýkačku jsi fakt asi neměla... :unamused:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
s tím dárkem je to blbý, aspoň víš, od koho už nic neobjednávat... :unamused:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
evena-buď ráda,že ti nevyšly nějak drastické hodnoty,vypadá to, že tě pak po těhu cukrovka opustí....
s tím dárkem by mě to taky vytočilo,asi bych tu objednávku zrušila.... :angry:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
EVENA - asi bych taky objednávku zrušila, nesplnila dohodu a ty si to potřebovala. Šla bych mu koupit úplně něco jiného a uvidíš, že seženeš lepší dárek
12. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
jenže já už jí poslala peníze někdy před 14 ti dny :angry: myslíte že to zrušit jde?
s tou žvákačkou mě to napdlo brzo co :grinning: jenže to mi jikdo neřekl, prý nejíst nepít, o žvýkání nebyla ani řeč :grinning:
12. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
evena: a měla jsi ji bez cukru, i když i tak tam jsou umělý sladidla... hm, tak nevím, možná to zkus říct gynekologovi, jestli to na to nemohlo mít vliv, nebo jestli půjdeš do nějaký tý dia poradny...
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
já právě přemýšlím, že si tam budu muset skočit co nejdříve v týdnu, než budou ta horka, pak se mi zas bude hůř dýchat, a to si potřebuju ráno dýchnout Seretide... a to bych asi nemohla, píšou tam, že může zvyšovat hladinu cukru v krvi... :unamused:
12. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
tyjo, jestli mi najdou cukrovku, tak snad mi ten Seretide povolí... přeci mě nenechají zadusit, když jsem konečně našla něco, co mi na to astma jakžtakž pomáhá :unamused:
12. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.