• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojík holky! hlásím návrat z prahy, mám parádně nakoupeno:grinning:....dočítat vás nebudu, ale jen co jsem zkoukla...evena žvýkačku jsi neměla určitě, mě ji při tom odběru vyloženě zakázali :wink:
12. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
tegga: tak copak jsi nakoupila? :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
pabli jj zákeřná :grinning:
tegga mě nic nezakázali, vycházela sem z toho že v ní není cukr, ale nějaký sacharidy asi jo co :unamused: teď si dávám ještě naději že jí třeba nemám :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
evena: rozhodně to řekni, myslím, že takhle test není objektivní... :wink:
12. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
mně řekla doktorka - nic nejíst, nepít 10 h předem, jediný povolený ráno je vyčistit si zuby pastou :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
http://www.aperio.cz/porodnictvi/pruvodce-porodnicemi/porodnice.shtml
tu si můžete zjistit co vás čeká a nemine :grinning:

budou mi dělat ještě jakýsi test, tak uvidím jak dopadne, asi bych byla za pořádnou blbku kdybych to někomu řekla, raději to dr. říkat nebudu, ještě mi někdo vynadá, jenže mi to nikdo neřekl, ani na gyndě, ani když sem se objednávala :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
mě řekli nic nepít, nejíst, ani nežvýkat žvýkajdu :wink: ...za blbku bys určitě nebyla, měli tě na to upozornit.......koupila jsem si nějaký hadříky na sebe, pro mimíse ani ň:slight_smile:
12. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
tegga ty seš ale zlá, tak šetřit na mimísovi :slight_smile:
renu poslala sem z toho odkazu Nivea příteli pohlednici a sou to pěkný šmejdi, místo pohlednice s medvíckem a vzkazem mu přišel odkaz na jejich stránky a po pohlednici není ani památka :angry:
12. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
no teda, taky je naprosto mrtvo :confused: :confused:
tak sme byli v tom Zlíně a kočárek co chcii tam dokonce měli i v té samé barvě co se mi líbí, naprosto mě nadchl, je hezčí než na obrázcích z internetu, takže je objednaný :grinning: :grinning: akorát sme udělali drobnou změnu a nebudu mít trojkolku ale čtyřkolku, s tou se jezdí o dost líp, ty tříkolky se trochu zasekávají díky těm kolečkám u sebe
byli sme i v Hulíně na návštěvě, pak v Lešné v zoo, tak sem nachozená jak blázen, ale naprosto úžasnej den :slight_smile: :
13. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky holky....

jdu jen na skok..

na tu niveu se holky musíte registrovat..není to špatné,je tam mimi když kope...ty hlasy a tak tak po registraci vám to pujde....
Jinak mám nějaké nové věci pro miminko tak nafotím...

Evena dost dobrej odkaz na ty porodnice...dííík... :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahojik, byla jsme na 3D, ale jsme trochu zklamana, vlastne uplne to same jako jsme mela pri kontrole jenom me to stalo 500:/ a mam DVD, ale byla k nam zadeckem a nehodlala se pohnout, podle UTZ se mi opet posunul TP az na 21.10:grinning: vazime 400g a mame 25cm. Uz bych na to 3D ale nesla:grinning: pac jak mam znamou doktorku tak mi tohle dela pokazde a bez poplatku, ted mi to delala jine lekarka a takze nic moc. a na tom videu mam 90% nahrany klasicky UTZ, zbytek 3D:/...noo vyhozeny prachy:/

tak a ted k cukrovce:grinning::grinning::grinning:a ted mi vsichni zavidet:grinning::grinning::grinning:

a ted mi vsichni zavidet:grinning::grinning::grinning:

tak na cukrovku jdu, ale rekla mi sestricka ze jdu k nim normalne do ordninace a mam uplne jine pokyny:grinning: rano si dat sladoucky caj, zakusecek a neco sladkeho:grinning: a jit na krev:grinning: super, ne?:grinning:

a srdicko podle kardiologozky je naprosto v poradku-byla jsme v Liberci( z duvodu dedicnosti) takze jsme rada:slight_smile: a holky nase amalka ma strasne veliky nohy:grinning: uz ted ma jedno chodidlo 3,7cm:grinning: vypada to vtipne:grinning:
13. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
kde ste kdo :grinning: :grinning:
na normální utz chodím každý měsíc a někdy je to fakt super, de to krásně vidět, takže pipii nemám litovat toho že sem na 3D nikdy nebyla?
a testy na cukr máš teda víc než zvláštní, každý gynekolog to teda řeší po svém, ta má to prý dokonce neschvaluje nebo co, to nechápu, přece když se cukrovka podchytí tak se dá ledacos zachránit
a na srdíčku sem nikdy nebyla, pouštěli mi ho jen jednou na pohotovosti někdy okolo 12 tt, třeba na to nikdy nepudu ...
amalka bude asi pořádná cvalice :grinning: s takovou nohou se jí budou špatně pozdějc shánět lodičky :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem měla super sobotu, byla jsem s našima na Lipně, máme tam příbuzné... :slight_smile: byli jsme se podívat i u vody, měla jsem bramborové placky, počasí bylo taky supr, dokonce jsem si i opálila obličej :grinning: Taťka s přítelem udělali dlažbu v koupelně, tak už můžeme vesele prát, pračka už při ždímání drží na místě, to, že poskakovala, bylo tedy skutečně zapříčiněno nerovnou a "houpací" podlahou :slight_smile:

dnes jsme byli na nákupu, tam mi taky pěkně ztvrdlo bříško, teda myslím, že je to ono... no, od té doby mám po náladě... :confounded: nějaký těhotenský výkyv nebo co... :unamused:

zítra ráno si zajedu na ten test na cukrovku, ať to mám z krku :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak to dopadne... :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj Pabli :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
my včera byli na zahradě+ v manžově práci...bylo to trochu drsný,protože jedna fena u nich je špatná matka a 2 štěňata jsme našli u ní studený,mrtvý-tahá je pryč z vyhřívané podložky :confounded: :cry: až jsem z toho i brečela...jinak ale super den, pochutnala jsem si na třešních,zahráli jsme si chvilku badminton a u známých jsme chvilku poseděli u grilu a dali si klobásky :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
danuš, ahojky :slight_smile: jeee, to bych brečela taky... :unamused:

já měla dneska trochu špatný svědomí, protože u těch příbuzných běhají 4 kočky (jejich), já s nimi tedy moc do styku nepřišla, ale snědla jsem několik neumytých lesních jahůdek, co si na té zahradě pěstují... tak teď doufám, že jsem se nenakazila tou toxo... člověk si furt dává pozor a pak udělá takovouhle hloupost, ale tak snad OK...

no, teď jsem si dala poslední jídlo a pití a vzala inhalátor, tak snad to do zítřka vydržím přes ten cukr-test :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
budu držet palce,ať je cuk ok.Já jdu 18.6.
14. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
děkuji, taky ti je budu držet :grinning: jdu pověsit prádlo a koukat na telku, paaaaaaa :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojky holky...tak jsem tu...dneska prvnííí :slight_smile: Hodila jsem do alba nějaké nové věci tak kukněte...
15. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
pipiii no nechápu co jsi od toho čekala když víš že ti 3D dělá pokaždé Tvá doktorka...ti mohlo být jasné že je to to stejné..Mě třeba 3D ještě nedělali tak uvidíme ve 3D Matyase poprvé tak to bude zážitek...A když jsem to vyděla u kamošky tak bych neřekla že jsou to vyhozené peníze...
15. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
holky no kde jste??
15. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
ahoj holky! krásný povíkendový ráno, doufám, že jste si víkend pořádně užili, tady bylo nádherně, takže super......renu moc pěkný věci:slight_smile:......pro mě je teda zážitek každej ultrazvuk, ani nemusí být 3D:grinning:
15. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
tegga ahojky... :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
tegga jak to je mám si vzít své CD na to 3D nebo mě ho dají??
15. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
mě cd dali....ale pro jistotu jsem měla i svoje:grinning:
15. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
no asi to taky tak vyřeším...vemu si svoje... :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
tegga jak mám v albu ty lacláčky...tak jak jsem došla domů a koukala na to tak jsem zjistlila že to jsou letní tříčtvrtáky... :frowning2: no šlak by mě trefil...
15. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
ono to fakt není moc poznat...tak to prckovi zkusíš oblíct a uvidíš, jak v tom bude vypadat, jako v kalhotech :wink:
15. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
asi pod to dám punčochy a je to...
15. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
fakt jsem si to neuvědomila...
15. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.