• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
kde budeš teda rodit??
15. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
já mám taky spoustu věcí letních, s krátkým rukávem....taky nevím, co s nima v zimě budu dělat:grinning:....ale to byly takový ty první nákupčí záchvaty, kdy jsme si ani neuvědomila, jak mimčo bude velký a kdy to bude oblíkat:slight_smile:.....no nesjpíš v bohunicích, ale ještě jsem tam nebyla mrknout
15. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
no já mám taky něco s krátkým rukávem...ale hodím na to mikču a je to...
15. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
koukala jsi na tech stránkách co posílala evena na tu porodnici??
15. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
já jsem teda koukala na ten muj Kyjov a teda asi půl na půl někdo max spokojený někdo zase ne...jak jsem s toho byla špatná tak mi to můj zakázal prej at tam nechodím že se s toho zblázním... :confused:
15. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
ještě ne, jdu tam mrknout.....no já jsem ti to něchtěla říkat....ale moje kamarádka tam byla, ona teda měla nějaký problémy....museli ji nakonec převážet do brna na obilňák.....hlavně to bylo v únoru a oni ji vystrčili jen v košili pod dekou na vozíku do zimy a deset minut tam čekala na sanitku...byla z toho odvázaná....
15. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
ty jo....to je v háji... :frowning2:
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
ale Uherské Hradiště je ještě horší prej....a nic jiného tu nejni... :frowning2:
15. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
tak asi si vyber ten kyjov......třeba zrovna ty budeš mít dobrou zkušenost......já jsem to jen tak prolítla a většinou to vypadá na dobrý ohlasy.....zkus se do těch porodnic jet sama podívat, ať si uděláš obrázek
15. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
tegga asi jo zajedu se kouknout a uvidím...
15. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj, taky jsem mrkla na ten odkaz na porodnice. Nevím jak v jiných městech, ale za Prostějov můžu říct, že to co tam je napsáno není zcela aktuální. No a tu diskuzi jsem jen proletěla a je to taky 50:50, prostě záleží na koho narazím. Na blbce se špatnou náladou můžu bohužel narazit i v té nejlepší porodnici.
Prostě uvidíme za pár měsíců :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
tegga dneska v 11 mám schůzku s tou kočkou v tom koupelnovém studiu...jsem zvědavá co na mě vychrlí...
15. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
edi ahojky...jojo asi tak nějak...prostě se uvidí...
15. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
já tam mám dobrý ohlasy, tak mě to těší...akorát na dětský sestry si tam častěji stěžují :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....kdyžtak si jich nebudu moc všímat a pojedu co nejdřív domů:grinning:....
15. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
renu tak pak napiš, to jsem taky zvědavá:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
pablinka je na cukrovce?
15. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Na dětské sestry si stěžují skoro v každé nemocnici :wink: Jenom teď nevím jestli jsou ty matky po porodu přecitlivělé nebo je ten personál fakt tak hroznej :grinning:
15. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
já jsem přecitlivělá už teď:grinning:.....ale zase, když je to tam ve více komentářích, tak na tom možná něco bude....necháme se překvapit:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
tegga jj pablinka jela na tu cukrovku.. :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
tak to jsem zvědavá, jaký z toho ona bude mít zážitek:slight_smile:......já mám balíček na poště, tak si ho musím jet vyzvednout a pak si chci ještě zajet někam koupit nějaký botičky.....a měla bych uklízet, ale to se mi strašně nechce:grinning:
15. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
já musím dneska vystěhovat obývák....všechny police atd...mám tu svíček a svíček...nevím kam to pak dám mám to ted černo modré...takže mi to bude pak na nic....dneska dojde elektrikář udělat jeden pokoj at tam můžem vše nastěhovat a pak už začneme předělávat všechny místnosti...se mi nechce...
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile: taky bych už snad dnes měla mít na poště tu deku a polštářek :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
renu buď ráda, potom to bude krásný :wink:
já bych rekonstruovala hned, kdybych měla za co:grinning:
tegga no jo snad bude... :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Dani ahojky... :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
už mám konečně polici nad dveřma v ložnici,navazuje na vestavěnou skříň.....vejde se tam vanička i stojan :grinning:
O víkendu jedem do Ikey, už mám napsaný seznam,mimo jiné i komodu na oblečení pro prcka
15. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
ještě nás čeká to malování kuchyně s obývákem...toho se děsím....nevím,kam ty věci dáme
15. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
ty se máš já už bych taky nakupovala ale nemůžu... :frowning2:
15. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
jé, my jsme malovila kuchyň před dvouma týdnama......bylo to strašný, byla jsem z toho zničená, jak kdybych rekonstruovala celej byt...a přitom skoro všechno dělal manža:grinning:....ale komodu v ikei máme taky vyhlídlou, akorát se nám nechce ještě tak brzy kupovat...ale už skoro nemám kam dávat věci pro prďolku, tak to budeme muset zrealizovat:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.