• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja-taky mi nebylo zrovna dvakrát dobře,když jsem byla u kastrace vlastní kočky...je to jiný....Tak aspoň,že tam půjde s tebou a ne sama, to je mnohem lepší
15. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
noo neeee, konecne to funguje!!:slight_smile: ahoojky:slight_smile:
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
JUPÍIIIII, už jste mi holky chyběly. Já mám od rána bolení zad a podbřišku. Snad to není močák? Neměla jste to některá?
15. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
no nemuzu tomu uverit...zase to chvili funguje:grinning:
15. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky huráááááááá už to fakčíííííííí :grinning:

holky normálně sedím teďka u tv a něco mě studí tak se kouknu na tričko a mám ho úplně mokrý-z bradavky mi vytékátá taková voda :fearful: taky se vám to stalo :fearful:
15. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
WINNII - ještě neteklo, ale je to normální
15. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj makka já sem na to koukala jak blázen :confused: asi si už budu muset koupit ty vložky do podprdy :grinning:
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
jinak v sobotu jsem byla nakupovat na mimi a nechala jsem v obchodě přes 1000,-kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bylo to potřeba pak by se to nakupilo a to by teprv byla pálka

tuhle sobotu vezeme ségru do brna na casting na superstar tak to bude taky zajímavý :grinning:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
WINNI - já myslím, že to bude jen jednorázový, ale asi nic příjemného to není.
15. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
no uvidíme, teď je to v pohodě, ale zůstali pěkný fleky na tričku potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

volala jsi na tu cukrovku jak si dopadla
15. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
winii, tvoje segra jde do superstar?:grinning: moje sestrenka taky:grinning: je strasne dobra, vyhrala starsne soutezi atd, byla uz v x-faktoru ale tam ji rekli at se prihlasi do superstar. jsem na ni zvedava, jenom chudak bude mit cerstve rovnatka:(
15. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
pipii jj ona je strašnej blázen, říkala, že za zkoušku nic nedá i kdyby se dostala do hvězdný pěchoty prostě blázen :grinning:
15. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
jinak z tech prsou je to normalni, nekdo to ma nekdo ne, na kurzech nam rekli at si z toho nic nedelame a koupime si vlozky do podprdy.
15. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
WINII - jak naschvál mají rozbitý počítač, takže mám zavolat zítra. Fakt mě klepne, takhle mě napínat.
15. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
no já jsem o tom právě četla tady někde diskuzy o víkendu a dneska mi teče z prsou, jsem si to asi přivolala :grinning:

vyfotím a hodím do albíčka fotečky, jsem nakupovala o víkendu
15. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
jinak dvd s malakou jsme nechala v jablonci:( a jsme objednana na 4D tady v praze nejak jsem z toho dneska byla zklamana, ze to vlastne vubec nevyslo a bylo to 3D a ne 4D-nebylo to to plasticky...
15. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
holky tady vam posilam odkaz na moje brisko(foceno fotografem) zatim jenom cast fotecek, fotili jsme vcera, zbytek mi bude postupne posilat, tak vam vse ukazu:slight_smile:

http://pipiii.rajce.idnes.cz/moje_brisko_23tt/#album
15. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
15. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
mišo to jsou moc krásný fotky, bříško máš už pěkný na to focení :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
PIPII - moc ti to na fotkách sluší, jsi hodně fotogenická :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
holky, diky moc:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
WINNI - hezounké věcičky
15. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
pipiii - moooooooooc nádherné fotečky :wink:
15. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
MAJA - tak jsem si dnes volala na cukrovku a už mají výsledky. Jen jim nešel počítač, takže budu volat zítra.
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jsem holky přišla na to, proč mě bolel podbřišek a záda. Prostě močák. Asi jsem o víkendu málo pila, nato jaké bylo teplo. Jo, jo, moje blbost.
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
holky ja jsme se prave ptala antu cukrovku, jestli mam mit dietu,nejist atd..a ona na me s tim at si dam sladoucky cajicek, kolacek, zakusecek:grinning:
15. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
PIPII - Tak to máš luxusní.
15. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
makka:grinning: jj jsme rada:slight_smile:
15. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem dnes byla na tom testu na cukrovku, bylo to fajn... fakt ňamka... ten můj ovocný čajík s tou jejich glukózou, sestřička mě obdivovala, že jsem to tak rychle vypila, že jiné ženské se tam nad tím ofrňují... normálně čaj nesladím, tohle mi přišlo jak čaj se 3 kostkami cukru, takže nic hroznýho :slight_smile:... odebírali mi krev z prstu, vypila jsem to sladký, čekala hoďku, pak zase odběr krve + jsem musela načůrat do kalíšku (do té klasické odlivky nemocniční ve tvaru trychtýře), pak zas hoďku čekat, zas odběr krve + moč... a šla jsem :slight_smile: Výsledky budou posílat mé doktorce, ale kdy, to jsem se nějak nezeptala :slight_smile:.

Taky mi sestra dneska udělala státnice, takže už je taky Mgr. jako já :slight_smile:.

No a dnes máme s přítelem 6 let výročí, tak půjdeme večer do kina na romantickou komedii Kámoš k pohledání :slight_smile: už se těším :slight_smile:.

Jo a přišly mi 2 balíčky - metr s opičkami a pak Pú a Nemo - dekorace na stěnu :slight_smile:

Tak já se jdu věnovat příteli, přihlásím se zítra ráno :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
pipiii: a ty fotky jsou super!!!!!!! :wink:
15. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.