• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky, ale v tom kině mě kopal jak blázen!!!!!!! to jsem se o něj až bála... asi se mu ten hlasitý zvuk nelíbil... dobrou hodinu a takový kopance, to jsem nezažila ještě... tak asi ta kina omezíme na minimum radši... ono v tom mulťáku je to fakt hodně nahlas... třeba se mu to líbilo - ale třeba taky ne...
19. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
na čepičky,ponožky a rukavičky si pořídim košíček nebo plastový boxík v Ikee...
19. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
holky, ja mam jenom velikosti 56, 62 :grinning: nebo 0-3:grinning: takze ja se vejdu na dve policky:grinning: mam malinko veci vetsi velikosti ale to budu kupovat az bude mimi na svete:slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
pabli-náš prcek na tom koncertě Ládi Hrona spal a nezlobil, a to jsme byli až u pódia a to byl fakt rámus :grinning:
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
pipiii: já mám i 2-3 bodyčka ze sekáče velikost 50, pak taky hodně 56-62, ale něco mám i 68 a 3-6 měsíců...
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ja mam bodycek jeste malo, skoro nic jsem nekupovala...nechavam si take neco na pozdejsi chvile:grinning:
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
taky chci sehnat pár body s dlouhým vel.50 na úplný začátek...na vrchu už může mít větší....budu to mít právě od jedné známé-má chlapečka,co se narodil o měsíc dřív,takže tyhle malé věci má :slight_smile: od ní se nebojim,vím že to bude jako nové
19. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
já mám radši věci co nejdřív vyřízené, proto nakupuju všechno teď... a nejlépe hned :grinning: ... poněvadž jinak to dopadne jako s peřinkami do postýlky - řekla jsem si, že je koupím až později, až budeme tu postýlku mít, ale výsledek je ten, že každý den dumám, jaký vzor povlečení teda bude nejlepší... :grinning: tak je asi budu muset taky koupit, abych měla klid :grinning:
19. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
danu v té 50 ten malej taky moc nepobude...my jebudeme sice kupovat taky al je to tak na max měsíc si myslím...
19. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
pabli, ja jsme chtela uz ted toho plno nakoupit, ale mam stav STOP od manzela:-/
19. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
druhá věc je taky ta, že na to všechno máme penízky od našich... takže pořád čerpám ten obnos :grinning: ... kdybych musela ze svého a z přítelovo, tak musíme počkat vždycky na každou výplatu, a pak něco málo pokoupit...
19. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
pabli-taky to chci mít z krku,hlavně dokud chodím do práce a mám energii a peníze na nákupy... :wink: Po návštěvě kámošky v Belgii se mi výbavička slušně doplní a budu zase o něco moudřejší,co ještě koupit atd..Možná si tam pořídím kojící polštář,tady mě v kamenných krámech žádný nezaujal a byly kolem 500-600 Kč.
19. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
pabli přesně tak,...já jsem pořád chodila okolo kočárku...dneska dojde a mám pokoj... :slight_smile:
danuš: já mám 50 s krátkým, že na to pak dám s dlouhým něco většího, ale asi si taky koupím jedno body s dlouhým rukávem a možná i jedny dupačky 50... nebo overalek :slight_smile:... sice z toho do pár týdnů vyroste, ale aby nechodil jak hastroš, že? :grinning:
renu-já chci jen pár kousků vel. 50, spíš počkám,jak bude prcek velkej....ale já měla 2,5 kg a 45 cm,takže asi nebude žádný obr :grinning:
19. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
my mame ted plno penez ze stavebka( teeda pekne to mizi, kdyz ja nemam ani orunu od unora) ale manzel mi ted zakazal cokoliv na malou kupovat, ze jsme prej jak blazen:-X
holky mě se právě nelíbí jak je to tomu miminku velké...tak koupím i menší..
pabli-jo jo,to měla kámoška,vše až od 56 a malej v tom plaval pěkně :grinning:
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
tchanovci nam postylku daji pry az nekdy v srpnu, at pry neblaznime:/ takze i to povleceni budu moct koupit az potom
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
pipiii: my máme vyčleněno 30 tis. jen na mimi a z nich prostě čerpáme, z nich taky nekupujeme nic jiného... já vždycky přijdu za přítelem, ukážu, co chci objednat nebo koupit, vysvětlím, proč to mimi potřebuje a zdůvodním, že levněji to neseženu :grinning:
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
takže si pořídím sestavu v 50 (body,dupky,overal) :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
jdu papkat :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
pabli, noo a ten muj mi na to rekne..nemyslis ze nakupujes trochu moc dopredu???? kupuj jenom to co je oparbdu dulezite a neee vetsi velikosti a ted mi rekl tak a uz mas vsechno tak ted si dej chvili pauzu vzdyt mas pred sebou jeste 5 mesicu. a mam smulu:grinning:
19. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
pipiii: mi koš přivezou naši taky až v září... ale už jsem volala mamce, ať mi přesně zjistí, jaká tam je matrace a z čeho (je nová, ale nic o ní nevím), jak je ten koš široký a jaká je tam podložka pod matrací (kvůli monitoru)... taky chci znát přesné rozměry toho lůžka... Tak si dej tu postýlku taky oměřit, pak víš, jaké povlečení objednat...

jojo, právě si myslím, že ta nejmenší miminka se hodně často fotí... budeme posílat fotky příbuzným a taaak, tak aby se mimi v těch velkých věcech na fotkách neztratilo :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
holky proč se nesmějí pít bublinky??
19. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
pipiii: na to bych mu řekla, že nikdy neví, jak ti potom bude... bude léto, vedra... kamarádka musela poslední 3 měsíce ležet s nohama nahoře, mimi jí tlačilo na porodní cesty... tenhle 2. trimestr je na nákupy ideál... cítíme se dobře :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
renu: nadýmá to
19. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
pabli a miminku to nějak škodí nebo ne??
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
pabli, jaa to manzelovi nevymluvim, pac do nej husti jeho rodice, co blbnu, proc vsechno uz kupuju!!:-X
19. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky, já už budu v PÁ v 6. měsíci :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.