• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii pošli mi taky odkaz na to album, nedávno sem na to asi narazila tak vím o co zhruba se jedná
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
já z něj mám fakt šílenou radost - pořád se na něj musím dívat - je fakt úžasnej :grinning: :grinning: :grinning: Už aby v něm hajala Barunka :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
maji podle toho jak malá bude dlouhá...je fakt že ty kolíbky jsou fakt menší...ten koš je velkej...
16. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
no já ti závidím my když přivezli ten kočík tak jsem taky kolem jen chodila abyla strašně štastná... :grinning:
16. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
naobědvala jsem se, teď si dávám melouna jako osvěžení a budu muset pokračovat v žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: na balkóně už mi zas visí vyprané plínky,je to nekonečné :grinning:
16. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
ja jsem prckovy veci jeste neprala...budu to part az tak kolem srpna.a jdu si dat jeste nektarinku nebo melouna:slight_smile: kdyz jsme se s tim tahla z obchodu:grinning:
16. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
plínky??budeš dávat látkové máji??
16. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
maji ty už pereš? já to mám naplánováno tak na půlku srpna a už teď se na ty hory rádla netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
renu - nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, hraň bůh že někdo vynalezl ty jednorázovky :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
evena - já bych to už pak těžko zvládala a do konce července chci mít komplet všechno připravené :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
aha máji já myslela že když ti vysí pleny že už pereš a žehlíš třeba 40 plenuší... :grinning:
16. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
ono je asi lepší to dělat postupně než pak valit jednu pračku za druhou tak jak to mám vplánu já :unamused:
ale měla bych strach že se to ještě zašpiní, tak proto to budu nechávat až na poslední chvíli a pak se budu modlit abych to stihla :grinning:
16. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
du si poumývat aspoň nádobí ať vyvíjím nějakou činost, od rána sem se dokázala jen najíst :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
renu - jenom 14 plínek a dvě plínkový osušky - to mám vše od přítelový mamky :wink:
16. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
já asi taky pomalu s praním začnu... dneska si teda dělám místo ve skříních, abych pak ty věcičky měla kam dávat :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
já ještě nemám skřín na věci... :frowning2: a ložnici za chvilku vystěhuju...
16. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
jinak mám zas depky z přítelový babky - ta co jsme u ní bydleli - ona ta čúza bude furt rejpat :angry: byla si stěžovat u přítelový mamky , že se s ní vůbec nebavím - přitom já sem to samé řekla mamce už o čtyři dny dříve!!!Pak si také stěžovala že jsme už půl roku přesěhovaní a ani ji nepozveme,přitom jsme ji zvali už loni hned jak jsme měli zařízenej obývák s jídelnou,tak sem jí říkala, ža už máme stůl i židle takže může přijít na kafe - mám jí fakt plný zuby :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
maja-já zase furt nemůžu vydejchat tchýni, jak byl zklamaná,že čekám kluka a ne holku... :angry:
16. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
maja snadno se říká kašli na to ... sama vím jaký to je když ti někdo z rodiny hází klacky pod nohy a cítíš se jak největší nevděčná blbka na světě
na rejpalové už jiní nebudou, ale vyrovnat se s tím aspoň trochu dá, nic jinýho ti stejně nezbývá :unamused:
přítelova mamka si myslí, že s ní mám zas začít znova, ale já na to seru nikomu podlézat nebudu,já ji k životu nepotřebuji a už před rokem sem se zařekla,že až jednou budem mít mimčo,tak jí ho nikdy v životě nepůjčím!!!
danu :grinning: :grinning: tak že bysme si ty prcky vyměnili? :sweat_smile:
tchýně by zas ráda kluka :grinning: :grinning: a umí to dát pěkně najevo ... nase.. to co?
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
tuto sobotu ji uvidím na narozeninách přítelový neteře a už teď z toho mám hrůzu,museli by jste ji znát,je to čúza která má ráda jen sama sebe a dělala dřív naschvály i přítelový mamce ale ta je rázná a nenechala si to líbit,já si ani nedovedu představit že si bude mít pochavat naši Barunku :angry: :frowning2: :angry:
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
a moje tchýně řekla: "no to snad ne"!
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
chápete to, my s manžou úplně na měkko,že nám ten kluk fakt vyšel a ona reaguje takhle !!!
16. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak moje skoro-tchýně neřekla nic, ale nějak znatelně opadl zájem o mimi... poněvadž předtím pořád říkala, že to určo bude holčička a jak si ji moc přeje :grinning:
16. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
maja-zase tak hrozný to nemám,to ne, není zlá,je jen nemastná neslaná...a úplně "mimo můj šálek kávy"...jak vkusem,tak názory,vším...
16. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
danuš: tak to máme podobně - ta moje je taková - prostě úplně, ale úplně jiná než já
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
danu :grinning: :grinning: já vím, k smíchu to moc není ...
po utz sem se ptala tchýně co typuje že to je
řekla kluka
když sem řekla že je to holka tak řekla něco ve smyslu co se dá dělat, hlavně ať je to zdraví
a to jak se u toho tvářila :angry:
mám takové obavy že malou si taky v kočárku nevyveze :angry:
16. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
pabli ty tchýně sou mrchy :angry: u nás taky zájem po zjištění pohlaví kapánek ochabl /teda on už předtím byl dost chabý .../
ta moje je hrozně zlá ženská :angry:
16. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
je to jen babka a po tý mi může být prd tu k životu fakt nepotřebuji, ale vadí mi že chodí za mamkou,protože to je tchýně k nezaplacení a ta pak má jako povinnost udržovat rodinný vztahy a je pak taky protivná
16. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.