• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: mě bolelo břicho od těhu i od té stravy... jak kdy...
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
makka-mě před 3 týdny bralo takové nadýmání,že jsem myslela,že je to moje poslední hodinka...jedla sem denně 2 espumisany...
17. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Bolení břicha naštěstěstí nemám, za to ty kyčle a pánev :frowning2: :frowning2: Přes den je to v pohodě, bolí to až si lehnu do postele a chci se otočit nebo zvednout na záchod. Podle kámošky co má 2 děti je tohle ještě v pohodě, horší je to po porodu když se tak kyčl vrací na své místo :frowning2:
17. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
tak me se porad pocitac nejak seka:-X

ja mam ted posledni dny strasne neprijemne tlaky jako na velke pysky-mivam to pri MS, je to hnus, sednu si a je to lepsi a zachvili zase:-X
17. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
edit-to mám taky,převalit se pak z jednoho boku na druhý je nadživotní úkon....auuu..Pomáhá to cvičení na balonu,ale flákám to a výsledek je tohle...
17. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
pipi-ty tlaky na spodek mívám taky,ale málo..
17. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
na to nadymani take trpim....ale starsne jim ovoce, myslim ze je to tim, za den snim celou vanicku nektarinek
17. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
mě spíš teď bolí lýtka... navzdory 5 tbl. magnézia denně... :unamused: včera jsem nemohla skoro sejít schody... jak po 2hodinovým aerobiku :grinning: ... jsem asi 3 h přerovnávala skříň a dělala místo pro prcka v bytě, tak asi tím :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
pipiii: já když mám tyhle tlaky na spodek, tak mi tak za den dva začne svědění a objeví se kvasinky :unamused:
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
DANUSCh - a pomohl ten Espumisan? Asi bude lepší přestat jíst zeleninu a víc jíst ovoce. Ty tlaky na pysky mám také občas, ale je fakt, že otočit se, třeba i na záchodě je nadlidský úkon.
17. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
pabli-to bude tím,já se po úklidu nemohla ani postavit :angry: dávej si hodně nohy nahoru a taky masáž-tu mi dělá manža :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
PABLI - a ty kvasinky léčíš nějak?
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
pabli, neee to ja to nemam kvasinkovy, vis ono je to jako tlak od cipku do velkych pysky, takovy oskivy tlak...neumim to popsat:-X proste to mam vzdy pri MS. Kvasinky si dost hlidam, zatim v tehu je prvni obdobi co je nemam tak dlouho:grinning:
17. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
makka: buď zavádím prstem jogurt nebo mastičku Vitagyn C, tu si preventivně dávám teď 1-2x týdně... radila mi obojí moje gynekoložka... a jíst hodně kyselého zelí :wink:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
danuš: to víš, snažím se, jenže ne vždy to jde mít ty nohy nahoře a to jsem doma, natož kdybych byla v práci :unamused:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
holky, ja jsem espumizan hodne uzivala pred tehu ale na me to melo velice spatny ucinek, vzala jsme si ho pri jidle treba zeli atd a bylo ten den vse ok, citila jsme se dobre, ale zato druhy den, jsme lezela v krecich a bolestech a mela jsme jeste ke vsemu zacpu:(
17. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ty tlaky jsou váhou dělohy....ke konci těhu nás to bude až bolet....i stydká kost pak prej bolí
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
makka-espumisan pomáhá, když se ovoce a zelenina zbaví slupky,tak pak nadýmá míň...
17. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
danus, ja se vzdy leknu kdyz mam ty tlaky a potom to u me vyvrcholi tak ze najednou me jakoby na tom stejnem miste ostre pichne jednou, podruhy a potreti a to se mi podlomi nohy a musim se neceho chytnout...to s emi dost stalo pri nakupovanmi s mamcou se uplne o me bala:-X
17. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
pipi-tak když to na tebe zase půjde,tak si sedni,lehni nebo se aspoň o něco opři...
17. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
danus, me to chytlo kdyz jsme byla u regaulu s kecupama, no nic moc na opreni atd:/

holky a ted jsem hooodne vytocena....!!!!!! ja nevim zda si na to vzpominate, jednou mi psal muj znamej z jablonce (ma moooc penez) jestli nechci s nim mit dite a sex atd, ze mi za to da starsne moc penez atd.... noo a dneska mi napsal ze me videl v Intersparu v jablonci(opravdu jsme tam prave byla) a prej by se mnou chtel delat to a to, ze to s tehotnou jeste nezkousel atd atd..no starsny kecy. Ja jsem mu na to napsala ze mu ten muj uz opravdu prijedu rozbit hubu(ten muj meri 190 a vazi 95) a tenhle trouba meri asi 170 a vazi tak 65kg:grinning: a on mi na to rekl ze jestli to udela, tak mi udela ze zivota peklo....boze..kokot, si mysli ze kdyz ma prachy tak ze ma vsechno
17. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
pipi-na takový úchylárny nemáš vůbec reagovat....nebo mu napsat,aby si našel nějakou svobodnou matku v nouzi,že tý peníze bodnou :wink:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
ahojky pipiii kašli na to...
17. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
danus, on to byl driv fakt docela dobrej kamos atd, nechapu co se mu stalo:-X vzdy si myslim ze mi napise na icq neo normalniho tak mu odepisu a potom tohle:-/
17. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
PIPII- tak to je nechutný, myslím, že kdyby si tohle dala třeba i na policii, tak by ho pěkně prohnaly. Nevymazávej si ty SMS, ať máš nějaké důkazy.Nebo bych si možná změnila i telefonní číslo, pokud nedá pokoj.
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
pipiiia tvuj to ví??
17. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Pipiii - zrovna včera jsem četla největší článek o tom, že spoustu chlapů strašně vzrušuje představa sexu s těhotnou :grinning: :grinning: Ale od kamaráda bych takovou "nabídku" nečekala, je to dosti nechutné.
Můj manžel taky říká, že se mu jako těhotná líbím víc no a v poslední době máme taky radostný a příjemný sexuální život (on byl teda vždycky, ale teď mi to po těchá pár týdnech v 1 trimestru kdy jsem se bála, přijde jako super úžáasný a častý :grinning:
17. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
makka, pise na icq. jak rikam je to kluk z party s kteryma jsme si hodne rozumela kolem 17-ti chodili jsme na festaky atd a on byl v pohode...asi mu ted ruplo v bedne:-X

renu ten muj o vi, pac jsme mu to sama rikala, ze je to zazobanej kokot, kterej si mysli ze me muze prefiknout za prachy kdy se mu za chce a taky mu ten muj prave chce jet rozbit hubu, ale je tam problem, ze on ma plno znamejch a myslim ze by si najmul nejaky lidi, ktery by mi manzela totalne znicili....alespon takhle mi to napsal
17. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
pipiii tak na to kašli..nestojí to za to...
17. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
edit můžu mět takovou více intimní otázku??my jsme to včera řešili s Honzou...myslíš že mu při žáddné poloze nijak neublížíš??a nevadí mu i rychlost???nebo jste zvolnili tempo??
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.