• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu-nesmí ti tlačit na bříško a měl by se krotit v hloubce :grinning: jinak ok
17. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
danu takže nesmí na doraz??
17. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
danus, my jsme prave naposledy konec meli docela dooost divoky:-X:grinning: ale amalka se ani nehla, asi byla v soku co to do ni stoucha:-X
17. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
renu-to si určíš sama,když by tě to třeba píchalo nebo tlačilo...
autor
renu, my jsme byli uoppplne nadorar:grinning::-X a manzel je docela dobre vybaveny:grinning::grinning::grinning:
pipi-ty bys měla být opatrná-kvůli těm tlakům, co si popisovala
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
ale jinak se mu nemůže nic stát že ne??orgazmus mu taky nijak neublíží??
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
renu-orgasmus mu neublíží, jen se mu do krve připlaví ty endorfiny (hormony štěstí),který se při orgasmu uvolňují :wink: Ale rizikově těhotné to mají většinou zakázané,kvůli stahům dělohy
17. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
pipiii Honza je taky dobře vybavený ale já si na to už zvykla...ze začátku jsem vyvalila oči a bolelo to ale ted už si to bez toho neumím přestavit...ale kdyby náhodou to nějak vadilo...
17. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Renu - na doraz může pokud to tobě není nepříjemný, u normálně vybaveného muže je to v poho (extrém doma nemám takže v poho) :wink:
Já mám nejraději klasickou misionářskou polohu, to je tutovka na můj orgasmus. :slight_smile: Jen to teď vypadá trochu divoce, protože se mi manže nedotýká břiška :grinning: :grinning:
Prostě sranda, ale milování nás oba těší a chci si to užít, bojím se že po porodu to nebude tak horké.
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
danu takže odedneška orgasmus každej den at je malej štastnej... :grinning:
autor
renu.....:grinning: noo my jsme dost opatrny, porad si ho drzim dat od tela a rikam opatrne:grinning::grinning::grinning: ale nakonci je to vzdy proste takovy noooo...krasny:grinning:
renu-spíš se řiď svými pocity...hlavní je netlačit na bříško :wink:
renu-no jasně :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
edit-toho se taky obávám, že přece jen po porodu to už nebude ono :frowning2: že už nebudu tak pěkně úzká a pevná jako teď...
17. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
edit u nás je tutovka když jsem na něm al to je taky děsné páč si na něj nemůžu lehnout a musím se držet na rukách... :grinning: no jo je to sranda...ale jak jsem předevčírem spadla tak jsem včera vyskočit nemohla tak šel on a bylo to zajímavé..to bříško je tam na víc... :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Můj manža se hlavně těší na pár týdnů před porodem. Porodní asistentka nám v kurzu řekla, že pravidelný sex (a mužův orgasmus) zlehčuje porod - prý to máme brát jako sex pro dítě :grinning: :grinning: A v době před temínem porodu sperma vyvolává porod, ale jen v okamžiku kdy už je dítko připravené jít na svět.
17. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
renu-ta poloha na koně je fakt teď srandovní,já si připadám jako by mezi námi ještě někdo ležel :grinning: a chybí mi mrštnost,připadám si jak zpomalená-a bude hůř :unamused:
17. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
edith, take mame v planu soulozit pred porodem:slight_smile: na vyvolani:slight_smile:

danu, nektere zenske spise rikaji ze po porodu( en teda hned samozrejme:grinning:) ale potom je sex intenzivnejsi, lepe vnimam atd... jsme na to zvedava:grinning:
No právě - bude hůř :frowning2:
edit-zajímavé :slight_smile: asi si to taky naordinujeme
já někde četla že sex a penis nějak masíruje dělohu a pak se lépe otevírá...
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
pipi-to je i o věku,ale přece jen ty změny po porodu tam jsou....vnímání a psychika jsou jedna strana a fyzické změny druhá
17. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
danus, ta mrstnost mi take chybi:grinning: ja vzdy pooockej, potom se pretocim jak velryba:grinning: a bude hur:grinning: ja mam doma ve vsech knizkach o tehu nakreslene nebo nafocene polohy ktere jsou vhodne pro tehulky.
17. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
hlavně sex přispívá k celkové pohodě obou i mimča vlastně...a cítit se dobře je teď důležité....po porodu se naši chlapi musí smířit s celibátem....
17. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
jeeee, ted se mi tak krasne amalka otocila, mela jsme ruka na brisku a uplne jsem citila jak mi pod rukou jedou zadicka:grinning:
17. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
danu no jo prostě si nemůžu pořádně lehnout...a když jsem se na vteřinku položila tak to nešlo cítila jsem v břiše jako by vzduchovou bublinu na kterou se nemůžeš položit....
autor
danus, myslim ze to pochopi az bude u porodu :grinning: ten muj chce jit k porodu ale pupecnik pry neprestrihne, na to pry nema:grinning:
sice se jim dá pomoct i jinak,ale kdo by měl náladu mezi kojením,přebalováním,praním,žehlením a hysterii na orální sex že... :grinning:
17. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
renu-mě se začíná hůř spát a zase chodim častěji na wc jako v prvním trimestru :unamused:
17. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.