• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
njn to je vlastně šest neděl...a pak podle jizvy...no uvidíme za jak dlouho to pujde ale holky pak to bude nářez bez břicha...
17. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj :confused: :confused: to je téma teda :grinning:
byla sem na 8 v té poradně ohledně cukru a děs a hrůza, zatím nevím nic, jen to že mám cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od 8 sem čekala u jedněch dveří jen aby mě zvážili a změřili tlak, pak sem čekala u druhých dveří až do 10 h. !!! jen na to aby se mě zeptala jestli se s něčím neléčím, nemoci v rodině, atd za dvě minuty sem vypadla a měla jít do diabetologické poradny, bylo už deset a ně dost ujížděli nervy ... když sem viděla tu plnou čekárnu seniorů tak sem to vzdala
takže na vyšetření /jestli se to dá tak nazvat/ sem byla celkově cca 5 min. a dvě hodiny čekání na chodbách
17. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
dančo přesně tak a proč by jsme jim měli pomáhat kdo pomůže nám...??
17. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
danu u mě je čůrání děs jsem na záchodě každejch 5 minut...
17. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
bude to nezvyk,nemít to břicho :grinning: Po císaři je asi sex skoro stejný a jde to dřív,ale zase je ta velká jizva,která bolí, břicho zůstává dýl větší než při normálním porodu....
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
even, hruza, des!:-X take to znam!:-X
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
evena-to je děs,těhotný snad mají přednost ne???!!!!
17. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Danu - to břicho prý zůstává ještě pár týdnů po porodu (většinou), říkají tomu klokaní kapsa. Není to tak tvrdé jak teď a vypadá to divně :frowning2: Ale pak se to smrskne.
evenko jéjej..to je otravné...nojo... :frowning2:
autor
ja tak strasne chci rodit prirozene, ale kdyz nebudu moct atk co se da delat, uz ted mam osklivou jizvu po slepaku:/-vysoko a dlohou:(
ale je fakt hrůza že takto nechají čekat těhotné a mainky s dětma v tom dusnu v čekárnách, to je na zbláznění, navíc u mě nebyl důvod čekání, u obou dveří sem byla vždy jako druhá, k jedněm dveřím trvalo než přišla sestra a u 2. sem čekala protože nebyl doktor, přišel až když už sem tam čekala asi hodinu, asi měli dlouhou přestávku na kávu :angry:
17. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
edit-jak komu,moje kámoška a i mamka měla hned po porodu břicho celé pryč.....naopak propadlé...Jiná kámoška,co rodila císařem,tak měla ještě 2 měsíce po porodu břicho jako v 5.měsíci...
17. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
pipi-fakt??Já mám taky hnusnou jizvu po slepáku,dělali mi to v 6 letech,zmrvili,co šlo,marodila jsem s tím rok!!!
17. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
já bych klidně císařem rodila, jizva by mi nevadila, jen je blbý že hned nevidíš třeba mimčo když seš pod celkouvou narkozou a to by mi vadilo dost, a veliké plus že zůstaneš úzká :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
ta holka co mi slibovala ty dupačky a poslala sem jí peníze se mi pořád neozvala, mám obavy že už ty peníze nedostanu zpátky
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
kamoška rodila císařem a má jen tenounkou jizvu..říká se tomu styl bikiny...je uplně dole ani pod nejnižšíma pltkama nejde vidět a už ji má skoro neviditelnou...ted to nejni jak dřív že bylo rozpárané celé břicho....
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
danus, jooo:grinning: jezis my jsme si fakt podobny:grinning: 3 roky me poosilali s akutnim slepakem domu, at leduju, po 3 letzech se moje mama nasrala a rekla ze si me z te nemocnice domu uz neodveze a druhy den me kuchal sam primar a rekl ze mi davala par minut aby to neprasklo, vnitrni stehy udelali srasne prasacky a vnejsi mam na 8 stehu nad kalhotkama, kamosky maji jizvu malinkou schovanou pod kalhotkama...:/! ja ji mam fakt hodne vysoko:(
17. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
evena-zrovna včera jsem četla,že císař představuje 3x větší riziko než normální porod...hlavně když máš celkovou narkózu,tak jsi 2 dny oblblá, kojení do 30 minut po porodu taky nedáš atd...
holky myslíte že se tak hrozně rozjedem??
včera sem utrácela na mmb - je to trochu chaos ale trochu to chápu :slight_smile: tak budu mít tepláčky a lacláče na 0-3 m. a asi to není konec, ta holka mi pošle ještě nějaký fotky tak třeba vyberu ještě něco
autor
even, ja se tesim na ten pocit u porodu, strasne si toim chci projit a prozit to... ja se na to fakt tesim:grinning: jsem cvok:grinning:
17. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
renu, to ma kazdy jiny.... ja bych to neresila, dokud to neni:slight_smile:
17. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
renu-jo jo,oni to teď tak dělaji,pěkně nízko,kámoška měla dokonce nějakou plastickou jizvu či co a ta je prý tenká, jak čárka fixou...(jenže to měla ze známosti..)
17. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
danu tak to je hrůza, já o tom četla trochu jinka, vypadalo to líp a jako nic ... ale byli to stránky přímo porodnice tak asi nechtěli pacientky děsit nebo co :unamused: tak snad budu rodit normálně
17. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
danu ona to taky měla jako fixou...fakt nic tam neměla...a když tak je leaser..ne??
17. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
hlavně ať to máme ve zdraví za sebou!!!!
17. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
renu-já si taky říkám,že jsou dneska možnosti...
17. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
pipii ty seš ujetá :grinning: :grinning: já se porodu bojím jak čert kříže, mám takový "krásný" informace od kamarádek co kdysi třeba vyprávěli že je mi z toho nanic
17. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
danu jj tedka nemusíme chodit s jizvou přes celé břicho...a je spousta metod jak je pak odstranit..

kmotr má kamoša on je sice až s Šumperku má leaser..je to nějakej chyrurg či co kmotr mě už uklidnoval že kdyby něco tak že mi to bezplatně udělá...
17. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
evena-to jsou husy,nemají tě co strašit...každý porod je jiný,časově, prožitkově....atd. takže ty je neposlouchej-to mi řekla moje kámoška,co má dvě děti a má rozum naštěstí....takže mě nestraší a říká mi jen všeobecné informace...jasně, že to není rozkoš,ale dá se to vydržet i bez jekotu jako ve filmech :wink:
17. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.