• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak zatím páá a hezký zbytek dne
17. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: dnes jsem byla s kamarádkou na obídku, měla jsem grilovanou zeleninu (rajčata, cuketky, lilek, květák, okurky...) na másle a opečený toust, pak jsem si dala zákusek a nakoupila taky nějaké věcičky pro prcka zase :slight_smile: jsem neodolala, bude mít i zimní boty :grinning:
17. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj pabli zse si utrácela :grinning: a dokonce i za zimní botky :slight_smile:
včera sem se koukalal na bazaru na obnošený že bych koupila nějakou nejmenší velikost ale sem si říkala že jestli to není zbytečný, do té kombinézy botky dávat nebudu a na doma asi taky ne, tak koupím až na jaro
přítel mi donesl z práce dvě nektarinky a kousek melounku mňam :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
teď čekám až se vytrůní na záchodě a jdem na kávičku ven :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
ja si ted davam housku s nakladanym syrem:slight_smile: a za hodku mi prijde manzilek a prinese mi jidlo :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2906224&vReferer=

tady můj dnešní nákup :grinning:

evena: nojo, utrácela, ale fakt, botky za 150,-, punčošky za 85,-, bodyčko za 39,- a mikča za 120,- :wink:
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
evena: taky jsem boty v plánu neměla, ale když jsou tak rozkošný... to nešlo odolat :grinning:

pipiii: čekám na přítele, je v tescu, se tam stavil po práci, tak mi taky něco přiveze :slight_smile:

evena: to jsem právě přemýšlela, co si budu dávat s kámoškama na kávičce, pokud mi zjistí cukrovku... :unamused:
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
pabli, hezounky:slight_smile: ja uz nemam co nakupovat:grinning:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
pipiii: ta mikča je na 3-6 měsíců, těch mám sice dost, ale to užijeme, navíc mi přijde dost velká, že bude i po půl roce, uvidíme... ty punčocháčky zas vel 56, tak malé nemám, a bodyčko je na 6-9 měsíců, takže až na jaro/léto snad :wink:
17. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Tak já většinu hadříčků kupuji ve velikostech 62 a 68, protože malinkých věcí mám už dost a ty větší se přece dají ohrnout a nevyroste z toho tak rychle. Hlavně by mi bylo líto, kdyby mi rychle vyrostl z konbinéz, protože to není levná záležitost. Dnes mi známá nabídla (to je ta, co od ní kupuji kočárek), že má po chlapečkovi spoustu oblečení a že by mi je prodala. Malý se narodil v srpnu 2008. Takže uvidíme.
17. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
hmm, babovka vypada luxusne:grinning: jeste aby tak chutnala:grinning:
17. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
jé pipii pošli mi kousek :slight_smile:
pabli no jo, rozšoupla teda :grinning: ty botky sou fakt rozkošný, taky mám obavu že až narazím na nějaký v růžové že je vezmu bezohledu na to že sou vlastně zbytečný :slight_smile: :sweat_smile:
no a k té kávě moc na výběr nemáš teda pokud máš cukrovku
za takovou lahůdku s touhle diagnozou se dá považovat podle toho co sem četla tak možná zakys. smetana s jahodama, štrůdl s jabkama ale bez cukru - a to jen kousek, no a to je tak všechno co sem z těch "dobrot" našla co můžu, a už vidím když mě chytne mlsná v 11 večer jak si půjdu dělat štrůdl :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
ta čuza co mi dluží peníze za ty dupačky mi ani nenapíše :angry: vidím to dost bledě, moc se mi s těma 260 kč rozloučit nechce :angry: na co všechno mají ty lidi žaludek to je hrůza :angry:
17. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
evena: to je fakt děs!!!!!!!! z koníka nebudu nic objednávat, když to vidím, koukala jsi na ten MMB? ono to chvilku trvá, než se člověk zorientuje, ale pak tam najde spoustu pěkných věciček :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
jj pabli koukala :grinning: včera večer jen chvíli a objednala sem si lacláčky v růžové barvě naprosto úžasný a tepláčky :grinning: no musela sem to přece vyzkoušet jestli mi to objednávání vůbec půjde :grinning: :grinning: :grinning:
sice trochu zmatek, ale už se v tom lehce orientuju :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Dobré ráno holky.. :slight_smile:
18. čer 2009 v 05:59  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

no renu, co tak brzo? :grinning: to už půjdeš spát tak v 9 h dopol., ne? :grinning:
18. čer 2009 v 07:00  • Odpověz
a já dneska začínám 27. týden :grinning:
18. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Renča šla zase spinkat? :grinning: :grinning: :grinning: A to ještě není ani těch 9 :wink:
18. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
edita: taky bych řekla, že zase chrní :grinning:
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Dneska bych taky zalezla do postele, včera jsem čučela na TV skoro do půlnoci a na to už nejsem zvyklá :wink:
18. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
mně je od včerejška nějak divně, takový pocit na zvracení... půjdu teď něco porovnat v domácnosti a pak zalehnu k telce... ven nepůjdu, když bude takový hic, odpoledne se zajedeme podívat s přítelem na postýlku, matraci a monitor dechu :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko holčinky, tak mě by dnes měla dojít z MMB zimní bundička.
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
PABLI - tak to může být i střevní chřipka, nebo ti holt nesedlo nějaké jídlo. Nebo že by se dostavila těhotenská nevolnost?
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
makka: já byla včera na návštěvě u kamarádky, seděli jsme sice venku, ale holky tam kouřily, tak se mi z toho dělalo nevolno, navíc jsem měla hlad, tak asi tím... teď jsem se pořádně najedla a je to zas ok :wink:
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
makka: jakou sis objednala? :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
ahojik, zdravim vas, akorat odchazim na rehabililatci a na ekg,jeste do mesta koupit nejake barvy atd...noo mam toho kotel:grinning: tak paaaa, budu ti odpoledne a vecer, manzel jde dneska do hospody s byvalyma kolegama...paap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
18. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
makka: no moc hezká :slight_smile: a dobrá cena :wink:
18. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojky holky...máte pravdu...šla jsem chrnět.. :wink: Dneska mě probudila hrozná bolest oka..tak jsem utíkala do lékárny a ta kočka že mám zánět spojivek...tak jsem nadšená..zitra jedem do toho Brna...pojedu jak šereda... :frowning2: :frowning2:
18. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.