• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ale aby to nebylo tak zlé tak mi přišli věci z MMB kukněte ta mikča holky je zlatá...už se těším až ji bude Matyas nosit...
18. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj, mám náladu to je děs :frowning2:
včera sem tu diabetickou poranud vzdala když sem viděla tu frontu ...
ordinačky mají od 7 h. tak sem tam dnes šla znovu a byla sem první, těšila sem se že mě vezmou a hned vypadneme
to byl omyl, v 9.05 sem se naštvala a šla se sestry zeptat proč na mě kašle a to co mi řekla mi opravdu vyrazilo dech, bylo mi dobreku, řekla mi že těhotné považují za něco NAVÍC !! že nejsem objednaná a neví kdy mě vezmou, já že kdybych přišla v pondělí jestli by mě nevzali dřív a ona jen krčila rameny, těhotný sou prostě navíc ...
tak sem si vzala on ní zátky papíry že tam nebude čekat buhví do kdy a teď nevím co mám dělat
18. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
i sem se ptala jestli sou ještě takové pracoviště v olmiku, prý 4, ale že mě nejspíš nevezmou /nechápu teda proč si je tak jistá/ ... vylezla sem z té nemocnice a normálně sem se rozbulela jak malá holka, ani sem té krávě nemohla nadat protože nevím jestli mě vezmou jinde a jestli náhodou se k nim nebudu muset vrátit :frowning2:
zítra du do poradny na gyndu tak jí požádám jestli by mě nenapsala doporučení jinam, štve mě že na testu sem byla 28. minulý měsíc a pořát se to protahuje, může se mi to zhoršovat a úplně zbytečně, přitom už sem mohla dávno dodržovat nějaký režim a stravovat se podle tabulek, ani nevím pořádně co jíst a kolik, sem z toho už fakt na prášky
18. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
večer sem psala té holce co mi visí ty prachy za dupačky, stále se mi neozvala :angry:
18. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
evena: jeee, to je mi líto, to je blbý s těmi doktory... :confounded: tak uvidíš, co ti zítra řeknou na gyndě... ale třeba jde o tu první návštěvu, pak už, jak se tam dostaneš, tak tě budou objednávat, ne?

renu: mikča je pěkňounká :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
EVENA - tak to teda nechápu od čeho ty testy na cukrovku jsou, když se pak nikdo nezajímá, co se bude dít dál. Zkus začít sama,omez sladké. Jinak bych řekla na gyndě, že chceš jít jinam,kde k tobě budou slušní a začnou se ti věnovat.
18. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
tak sem vás teď dočetla a překvapilo mě že ste skoro nic nenaplkali :astonished:
renu kam ty na ty super věci chodíš, ty dinosauří dupky sou náááádherný :grinning:

tak sem se odhodlala zavolat do té dia poradny a výsledek super :grinning:
nejdřív mě nechtěla objednat a řekla že ať příjdu na 8 v pondělí a až se dostane na mě řada že mě vezmou .. mě málem omyli když sem to slyšela, to by zas dopadlo jak dnes :angry:
takže sem si vymyslela že mám i jiný potíže, nebývá mě dobře anevydržím dlouho sedět, tak dlouho sem to do ní hustila že mi slíbila že mě vězmou hned jak přídu, tak sem zvědavá :grinning: :grinning:

a jinak sem stejně moc nelhala, jen sem si to přibarvila, bývá mi fakt nějak divně asi za poslední týden, mám takový jakoby z ničeho nic závratě nebo co a to nic nedělám a jen třeba sedím u pc, mám pocit že mě klesá hlava a někdy necítím třeba ruce nebo nohy tak to musím říct zítra na gyndě, netuším co to je, tlak asi ne, vždy když mi ho měří tak ho mám ukázkovej a měřili mi ho i včera a taky dobrý
jenže ty závratě mám třeba několikrát denně a mám strach abych se ještě někde nevyvrátila

máte to taky??
18. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
makka omezit sladké bohužel nestačí :frowning2: musí se dodržovat jakýsi režim a jíst podle rozpisu, já do sebe v určitou dobu potřebuju dostat určité množství sacharidů a nejsem schopná si sama vymyslet jídelníček
tak mě napdaá jestli ty závratě spíš nejsou ty cukrovka že nemám ten správný přísun těch sacharidů, zeptám se na to zítra a uvidím
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
proboha snad to nějak neohrožuje mimčo :frowning2:
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
pabli něco pro tebe :grinning: vyber si šikovnějšího svědka :grinning:
http://www.zvraceny.cz/video/11414-dement
18. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky,tak mám za sebou tu glykemickou křívku(cukr)...před chvílí jsem konečně zbouchala 2 kousky štrůdlu...v 7:30 nám dali vypít tu slaďárnu,chutnalo to jako neředěný ovocný sirup,cca 2dcl, no na ten prázdnej žaludek nic moc,ale zase tak strašný to nebylo..horší bylo to čekání 2 hodiny....
Rovnou jsem se zašla zeptat na předporodní kurz, vybrala jsem si zkrácenou verzi- 1,5 hodiny,je to jen 1 den.Mám přijít s manžou.Rovnou se mnou sepsali i porodopis
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj danu jenom 2 dcl, každý to teda dělá dost jinak ...
co to je porodopis?
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
a jinak na těch zvrácených koukejte jen do "srandiček" ty sou super :slight_smile: ne nikam jinam, sou tam kolikrát dost hnusný věci už jen podle názvu ...
tak dnes si tu povídám sama se sebou :slight_smile: du vařit zapíkaný brambory s masem, šlehačkou a sýrem :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
danuš: to já pila půl litru :slight_smile:... jsi rovnou čekala 2 h nebo ti taky odebírali krev i mezi - po hodině?
evena: :grinning:
my budeme chodit na kurz za 14 dní, je to 4x 1 h :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
EVENA - raději se poptej na gyndě. Myslím si, že to může být i z cukrovky. Fakt jsem naštvaná, jak tu cukrovku v těhotenství berou doktoři na lehkou váhu. Jsem zvědavá, jak se ti budou věnovat v ordinaci. A pokud si objednaná, měl by tě vzít v tu hodinu a těhotný přednostně. Fakt to nechápu.
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
DANUŠ - tak to tě nějak ošidily? Já také pila 1/2 litrů? Třeba to opravdu takhle stačí.
18. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
asi je důležitá koncentrace glukozy v tom roztoku,ne množství...
pabli-na začátku jsem odevzdala ranní moč a vzali mi krev, pak jsem pila to sladký a po dvou hodinách opět moč+krev...
18. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
evena-porodopis je takový formulář k porodu,sepisuje se v porodnici,ve které budeš rodit
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
danuš: aha, tak to měla i ta druhá holčina, co tam taky seděla, taky těhule, ale vypadala spíš tak na 1. trimestru... prostě netěhotensky :slight_smile:... mně dělali tu klasickou třífázovou křivku... tak by mě zajímalo, podle čeho rozhodují jestli 2fázovou nebo 3fázovou...
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
už mi ráno psali sms z PPL,že mají pro mě zásilku,takže cestovní postýlka dorazí už dnes :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
pabli-ta moje byla teda 2fázová??? Oni nám prvně všem vzali tu krev,čekali na výsledky a podle nich se pak myslím rozhodovali
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
už se těšim na oběd,máme drůbeží sekanou s bramborem a salát
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
danuš: já nevím, jak se tomu odborně říká, jsem si to tak pojmenovala :grinning: ... každopádně to všude dělají jinak... správně se má krev odebírat 3x, moč prý se vůbec nemusí, přičemž po prvním odběru se má zkontrolovat, jestli tam ta cukrovka není, když je, tak se v dalších odběrech nepokračuje... Tobě brali krev 2x, ale zas kontrolovali tu 1. krev, u mě brali krev 3x, ale zas tu první nekontrolovali, nemají tam tu možnost, je to odběrová místnost, krev se pak přenáší zas do jiné místnosti do laborky... a taky mi brali 3x moč...
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
já teď měla cmundu po kaplicku - bramborák - uzené - kyselé zelí - bramborák :grinning:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
tak hlavně tu postýlku ať ti vynesou do bytu! :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
já přemýšlím, jestli nekoupit dražší postýlku, s tou stahovací bočnicí... poněvadž jak jsem malá, tak až bude prcek větší, tak nevím, jak dosáhnu do postýlky, až bude ležet v té spodní části a ne nahoře... :unamused:
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
pabli-já mám tu bez stahovací bočnice,ale ta stahovací je určitě lepší,kor při tvé výšce se ti to šikne
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
danuš: my se dnes zajdeme na postýlky podívat, tak to vyzkouším, jak se přes ni nahnu :grinning:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
já bramboráky nějak nemusím...ale mám ráda bramborové placky :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.