• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ale teď mám problém se přes břuch nahýbat do pračky, to je děs vždycky, včera jsem prala první mini věcičky, a na dně pračky zůstaly ponožtičky, no vylovit je, to byl nadlidský výkon, už musím k pračce přistupovat bokem :grinning: (máme horní plnění)
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
bramborové placky s máslíčkem jsem měla o víkendu u babičky, mňaaaaaaam :grinning: já bramboráky taky moc ne, tak jednou do roka... ale kyselý zelí a uzený mi chutná :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
já jsem přece jen o něco vyšší než ty,tak se do pračky v pohodě nahnu,ale oholit si spodek už je nadlidský výkon :grinning: ,prostě si tam nevidím :sunglasses: příště si musím vzít zrcátko...Jo a ráno jsem si lakovala nehty u nohou-místo snídaně, a taky už to šlo blbě
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
jeee, to by mi bylo blbě z toho smradu z laku... to mi teď děsně vadí, a ještě k tomu na lačno :grinning:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
já příteli říkala, že někteří partneři tady holek z MK své holky tam dole holí, ale to se mu nechce věřit, říkal, že pěkně kecají, že to není možný a že to v životě od chlapa naslyšel, že by ženskou holil :grinning:
18. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
PABLI - chlapi si to mezi sebou neřeknou, ale mě manžel také holí a dokonce ho to i baví. Teď mi začal holit i nohy. Jen jsem si včera koupila ten depilační sprej VEET a osypala jsem se, ale je fakt dobrý. Jen to hrozně smrdí.
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
makka: taky si myslím... stejně tak si chlapi mezi sebou neříkají, že doma myjou nádobí, vaří a celkově v domácnosti pomáhají :grinning: to mi taky přítel říkal, že nikdo z jeho kamarádů nádobí nemyje... tak jsem mu na to taky řekla, že myjou, ale jen o tom nemluví... jako by to bylo něco podřadného :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
ahojik berusky, byla jsme na rehabilitaci, na ekg, na popisu ekg, na pojistovne a mela jsme jet jeste do mesta ale skoncila jsem doma, s tim ze dole v baraku se zasekly dvere a ja se nemela jak dostat do baraku:/ tak jsem sla do lahudek a zevnitr to majitel vypacil.... to je fakt husty jestli to budu takhle mit celou dobu. Ted doma funim...venku je priserne! a za hodku vyrazim do mesta na druhou puli meho zarizovani:/
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
pipiii: ty máš dneska ale náročný den! já teď koukla na teploměr, je tu 31 stupňů (venku), takže nikam nejdu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
pabli, ja musim pro barvy do mesta:/ zitra mi rano v 9h prijde pani
18. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
to ti teda nezávidím :unamused:
18. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jdu se chvilku natáhnout k telce :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
pabli, ty se mas..... me je na chcipnuti i ted doma....
18. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
pabli-mě už žádné smrady nevadí,teda ne tolik, jako v prvním trimestru :grinning: lak na nehty v pohodě,víc mi teda smrdí upocený lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych se natáhla....Jo jinak u nás je teda 2x pokoj nadstandard, 400/den, je tam lednice,tv,neomezené návštěvy...nezamlouvá se předem,prostě až přijdu rodit,tak bude nebo nebude volný...
18. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
danus, ja na nadstandart nepujdu, pokoje jsou v jabloinecke hezci nez v praze na nadstandartu:grinning: a smrady mi nevadi, jenom neco hnijiciho, spoceny lidi taky!! a hovna:grinning: z toho je mi hooodne hnusne, ale laky, barvy nic:grinning: to bych ted jinak uz asi nemohla delat vlasky:grinning:
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
naše kanceláře jsou ve staré budově,kde se drží chládek..ale venku je na padnutí
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
pipi-u nás to není žádný zázrak a obyč. pokoje jsou po 3, takže když bude zrovna volno,tak budu šťastná :wink:
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
nas byt je take ve starem baraku, ale kdyz otevru okno tak je to hnus...:(
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
danus, aha muj pokoj:

http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/gynekologicko-porodnicke-oddeleni/fotogalerie.html

s lednici, televizi, vlastni socialky, room in system, vaha a metr na pokoji :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
pipii ty pokoje krása ... v olomoucké porodnici je to dost malé, lůžka sou po dvou na pokoji naproti sobě u zdi a mezi něma je asi metr na projití a miminka mají maminky u nohou protože by se nikam nevlazli, a hned už sou dveře, prostě naše koupelna doma je větší jak tady tohle, a nadstandart je jen jeden a buď máš štěstí že je volný nebo ne ..
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
evena-koukala si na tu naší porodnici?? Ten nadstandard je pěkný viď...v těch obyč.pokojích je taky málo místa..
18. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
danu taky hezký
koukala sem na tom tvým odkazu na olomouckou a nejsou tam skoro žádný fotky nebo jen kousky pokojů, ale asi nechtějí aby viděli pacientky jak to tam vypadá, nemají se čím chlubit no
18. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
mě by ani nevadily ty 3 maminy na pokoji,ale že je sociálka na chodbě,to je blbý...20.8. jdu na ten předporodní kurz,tak si prohlídnem i pokoje,sály atd....
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
mě hlavně vadí ten stísněný prostor a dvě maminky + dvě děti na pidipokoji, prostě seš furt na očích a nemáš soukromí, bylo by mě i blbý třeba asi i kojit když metr od tebe někdo cizí leží na posteli, je to divný
18. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
evena-kojit,když je vedle druhá mamina,to je v pohodě,ale když se nahrne návštěva do pokoje,to je mnohem horší (třeba romská famílie!!!)to se stalo kámošce...přitom se na pokoje nesmí a návštěvy mají zázemí na chodbě!!
18. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
18. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky, jsem si našla svoji porodnici a taky to není taková hrůza, je fakt, že pokojíky maličký, ale to neva... http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/ceske-budejovice/fotoreportaz/14.html

danuš: taky půjdu na prohlídku sálu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
pipi-to je super hodnocení :wink: my máme taky dobré hodnocení...a zrovna dneska ty obě sestřičky,co jsem s nima psala porodopis byly hodné a příjemné...všeobecně my tam přijde personál fajn, 2 doktoři-porodníci,co jsem už měla tu čest je poznat, jsou ve věku manži a moooc příjemní...tak snad nevyfásnu senilního dědka :grinning:
18. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
danus, tak to je take super, ja porodopis pujudu sepsat az kolem 28tt:slight_smile: pisou to na svch strankach:slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.