• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Holky kurýr PPL se ztratil,zajel do úplně jiný firmy :grinning: snad to do 15:30 stihne -to je gól co
18. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
danuš: no to je fakt! přítel má narozeniny 22.10., tak budu muset taky koupit něco v předstihu! a taťka má narozky 4.10. a mamka 28.11.!... nojo, ale nemám peníze :grinning:

teda to je fakt něco s tou PPLkou :grinning:
18. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
tak už mám postýlku v kanceláři, je krásná,má vyvýšené patro pro malinké mimi :slight_smile:
pabli-můj tata má narozky 13.10. :grinning:
18. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
danuš: :grinning: a ještě ségry přítel má na konci září :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
danuš: sis postýlku už vybalila? :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
pabli-to si piš,hned sem jí vybalila a složila :grinning: zítra si jí odvezu domu
18. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
a viděl tě šéf? :grinning:
18. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
pabli-přítel ségry má narozky před taťkou :grinning: no a tchýně v září....to ale tak neřešim,to jí něco koupí za nás oba manža...Hlavně chci mít dárek pro manžu :slight_smile: už mám tip-má hroznou peněženku,tak mu chci nějakou vybrat ve skejtshopu :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
šéf tu není :grinning: ale i kdyby,tak by jen něco vtipnýho utrousil :slight_smile: ale celkem se na ní přišlo podívat 5 lidí :grinning:
18. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
já už mažu domu,tak pa pa
18. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
ahoojky, jsem tady..mrtvola se doplazila domu...a dneska uz ven nevystrcim ani prsticek:grinning::grinning::grinning: bleeeeee. je to hnus velebnosti!:grinning: koupila jsem peroxid a preliv, a hned plno penez v haji....ale po par lidech se mi ten veliky peroxid vrati s penizkama:slight_smile: prelivu davam hodne, mam je radsi nez barvy:slight_smile: a te pani zitra budu davat novy preliv od welly s uzasnym leskem atd:slight_smile: ma vlasy priserne promelirovane obrovskyma pruhama a ja ji na celou hlavu dam jemny preliv svetle hnedoucky zlatavy a kde ma ted ty pruhy, tak to chytne svetlejsi, chce se vratit ke svym vlaskum postupne. ..ty strasny pruhy jsme ji nedelala ja, pac kdyz ke me minule sla, tak jsme omdlela, mozna vite...a ona si dosla nekam narychlo a dopadlo to strasne!:-X
18. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
renu tak sem jak ty :slight_smile: o půl 3 sem si šla lehnout a vstala teď
s dárkem těžko radit tak kupuju takový ty praktický dárky nebo cé si sám vybere
můj má sv. dnes a sme domluvení jak pojedeme ze zítřejší poradny že se s tavime v hračkách a koupíme takovou tu spirálu na postýlku, sám jí chtěl k svátku a prý jí Máje pak na postýlku jen pučí :grinning:
jenže mi nemáme prachy takže asi proto řekl že jí chce, protože jinak bych si tu spírálu po které toužím nejspíš nekoupila
18. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
even, ja zrovna tu spiralu vybiram na netu:grinning: apni mi napsala ze maji ted dovolenou...:/
18. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
pipii tak jestli tě něco nadchlo tak hoď odkaz - něco levné hezké a velké :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
ta s tím lvem je pěkná a ještě ta poslední, ja je taková jemná roztomilá
18. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsme včera koupili tu postýlku Radek X za 990,- :slight_smile: je moc pěkná :slight_smile:... původně jsem chtěla nějakou s tou pohyblivou bočnicí, ale pan prodavač povídal, že to je spíš přežitek z minulých let, že jsou ty postýlky akorát dražší a stejně se to dá stáhnout dolů jen o nějakých 12 čísel, což ve finále moc nepomůže... Že to bylo spíš u starších postýlek, které byly daleko vyšší. Tahle je i na mě tak akorát, že do ní v pohodě dostanu, i když bude prcek ležet v dolní poloze (asi jako všechny ty nové postýlky - jen některé tam měli vyšší, že bych s nimi měla problém)

Pak jsme koupili matraci, nakonec tu kokos-molitan-kokos za 700,- :slight_smile:

pak ještě monitor dechu Nanny už máme doma za 2300,- a taky přebalovací podložku měkkou, pěkně na náš psací stůl, za 350,- :slight_smile:

Byli jsme se zkoušet snubáky, dali jsme si tam ještě něco vyrýt, tak už budou brzy doma :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Čauvec holky!
Všechny zdravím......co je tady nového, krom nákupů pablinky:grinning::grinning:....jinak pabli super, gratuluju k nákupům:slight_smile:
19. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
já jsem myslela, že už budete pomalu ve čtverce a ono nic:slight_smile:
19. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
tegga: ahojky :slight_smile:

no kde jsi byla???? :slight_smile: jestli to není tajný??? :grinning:

zkusíme tu postýlku o víkendu sestavit, abychom měli jistotu, že je OK... a taky to musíme tady názorně vyzkoušet, jak se nám vejde do malé ložnice 9m2 (společně s 2 válendami, 2 nočními stolky, komodou a psacím stolem :grinning: )
19. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
to víš, jak tu nejsi, tak nikdo nemá chuť ani nic povídat :grinning:
19. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
no asi tím to bude:grinning:....jsem u mamky:slight_smile:.....taky ještě nemáme postýlku vyzkoušenou, vjede nám tam snad:slight_smile:tak tak
19. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
jeeeee, my zapomněli koupit odsávačku nosních hlenů na vysavač :grinning: tak si asi dnes udělám výlet :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
a jinak už budeme mít opravdu všechno - kromě kojící podprsenky :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
začala jsem prát věcičky, potřebuju vědět, jak se mi to vleze do skříněk, případně pak dořešit nějak ten prostor :slight_smile:... je to hrozně srandovní, ty mini věcičky na sušáku :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
já dostala záchvat smíchu a manža taky,když jsme se koukli v sušárně na jednu šňůru,která byla plná ponožtiček,rukaviček a čepiček...vypadalo to srandovně,jako by tam skoro nic nebylo a ty kolíky vypadaly obrovský :grinning:
19. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
ještě musím vyprat tu zelenou sadu, zimní tašku a fusak v jednom a klokanku
19. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
vyperu i tu novou deku s méďou
tegga-objednala jsi tu sadu ???
19. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
danu zatím ne, chystám se na to....ale nějak nestíhám, až budu v klidu doma, tak to pořeším:slight_smile:....ale objevila jsem u nás pár takových zastrčených obchůdků s dobrýma cenama, tak je chci ještě omrknout, jaký budou ceny tam....
19. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.