• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-my máme ložnici 12 m2 a stejně to bude boj o místo, noční stolek mám jen já,ale ten musí pryč, aby se vedle postýlky vešla úzká komodka na oblečení pro prcka...po menších úpravách se tam vejde i komoda s přebalovákem...
19. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
danuš: když my máme úžasný noční stolečky z masivu a ty se mi hrozně líbí, tak se jich nechci vzdát :grinning:
19. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
pabli-tak to chápu :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
pabli-tak to jsi dobrá,že už máš všechno.....já mám to podstatné,ale pořád ještě dost chybí...
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
danuš: jojo, teď budeme kombinovat, co kam v bytě poskládat :slight_smile: ale včera, když jsme jeli večer v tom vedru, tak jsem byla ráda, že už to budu všechno mít a nebudu muset lítat po nákupech někdy v létě, to se budu jen válet a jíst ovoce a zmrzku a taaaaaaaak (pokud nebude cukrovka :grinning: )
19. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
já mám z tý cukrovky pěknej vítr,snad to bude v pořádku :cry:
19. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
já mám těch 11 dní dovči,tak si je po kouskách vyberu v červenci...jeden den si chci dát konečně sraz s mamčou v Praze...asi si vyberu pátky :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
teď jsem snědla misku třešní :slight_smile: mňam, z naší zahrádky,takže bio :wink:
19. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
ale aspoň hodinu nesmím pít jinak to špatně skončí :grinning:
19. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
nikdo tu není,tak jdu pracovat...
19. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
danuš: jojo, taky se bojím... včera večer jsem měla horké maliny :grinning:
19. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se včera byla kouknout k té mé známé na ten kočárek a jednoznačně ho bereme. Dnes jsem jí poslala peníze, tak až jí dojdou, kočárek je náš. Na netu jsem se lekla těch barev ale ve skutečnosti je o moc hezčí a hlavně má super výbavu. Ještě jsem si od ní koupila pár kousků oblečení a dokonce i obleček na malýho na Vánoce :slight_smile: Ten bude sladký. Takže,až ho dovezu domů, tak ho určitě nafotím
19. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás jenom pozdravit, teď dva dny nedělám nic jinýho než ležím v posteli, jsem úplně vyřízená skolila mě nějaká střevní chřipka, ale dneska už je to mnohem lepší( ještě jsem nebyla na záchodě a to je co říct :grinning: ) když to bude do večera dobrý, tak zítra vezem tu ségru na casting do Brna na tu superstar tak to bude fičák :grinning:

jinak včera jsem byla u dr. kvůli tomu tlaku tak je to už OK, jinak jsem jí řekla o těch bolestech tak mi taky předepsala magnézko a vitamín b, tak snad to bude pomáhat

jo ještě jsem se chtěla přihlásit na to těhu cvičení a tam mi řekli, že o prázdninách tam nejsou, tak to mě nasralo, v září to už nemá cenu

jo ještě konečně už finišujem s dodělávkama ještě dneska manžílek přestěhuje obývák a je to v cajku- konečně :dizzy_face: pak už si jenom vyzdobím kouteček pro mimino a můžem rodit :grinning:( teda ještě ne, ale budem připravený)
19. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
WINNI - co si měla za bolesti?
19. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj makka no s těma křečema jak jsem měla v nohou a dr. říkala, že je to magnésko ještě dobrý pro dělohu
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
WINNI - tak mě doktor na tohle dal rozpustný hořčík ve vodě, piju ho jen občas, protože z něj mám průjem a celkově se mi rozhodí trávení. Myslím, že to trápí nás všechny, ale je to na posr..., že? Mě to chytá hlavně v noci a to si musím rychle stoupnout. Takže někdy pěkně vyděsím chlapa.
19. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Já beru taky horčík, ale je to homeopatiku, prý je to lepší, protože je přírodní. Ale je jen na předpis. Stejně tak beru homeopatický vápník. Musim říct, že od té doby co to beru tak v podstatě nemám žádný křeče a to jsem jima trpěla i před otěhotněním. :frowning2:

U nás taky není těhu cvičení přes prázdniny, musím jezdit až do Olomouce, ale zase si přitom aspoň nakoupím :wink:
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
A myslíte si, že i předporodní kurzy taky nebudou?
19. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
makka. u nás není dost předporodních kurzů ani přes prázdniny, ale 2 přecejen jsou...
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Já jsem absolvovala předpordní kurz právě už teď v černu, protože celé prázdniny nic není. Pak až v září a to mi přišlo pozdě :grinning:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Já mám jednorázový předporodní kurs 20.8.,trvá 1,5 hodiny a je to zhruba měsíc před termínem porodu,tak to možná ty informace ani nezapomenu :grinning:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
ten 3-dílný kurz už byl plný a první část je stejně jen podrobná přednáška o těhu...to už jaksi nepotřebuju....
19. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
rozčílila jsem se v práci,až mi začlo tvrdnout břicho,odteď jsem laxní a budu si dělat,co uznám za vhodné!!!!Jinak bych ten měsíc do mateřský nepřežila...
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
danuš: správný přístup :wink:
19. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
dneska máme rybu-smaženýho pangase s bramborem, bývá to dobrý :slight_smile: už se těším
19. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
jdu se uklidnit na MMB
19. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
ahoooj:slight_smile: tak jsme tu, zakaznice byla spokojena:slight_smile: úreliv chytnul luxusne!!!:slight_smile: fakt jsme byla nadsena:slight_smile: a strih take ok:slight_smile: byla to melirovana blondyna a ja jsme ji dala krasny svetle hnedoucky preliv, hodne svetle hnedy:slight_smile: fakt super, je sice v soku, ale moc se ji to libi

tak a ted ta horsi zprava...ve 4h rano jsem se doplazila s totalni migrenou do obyvaku a naladovala jsme se paralenem(vecer jsem mela uz jeden a nezabral) v noci tedy druhy a ted se mi to opet vraci:(
19. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
já mám plněný zelný list, ale nevím čím... :grinning:

pipiii: ahojky, tak to nějak přežij noooo... mě zas bolí klouby, nějak mě zas začalo bolet v krku :unamused:
19. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
pabli, to pocasi je ted strasny...tady prsi a je hnusne...vcera vedro..:/
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
jojo, tady taky... tak si taky myslím, že tu bolest v krku a ty klouby mám z toho...
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.