• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pabli krásnej fusak a opatruj se jo :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
pabli, ty polstarky s patem a matem jsou super, ma je maly matej v pokoji, jeden cas na pata a mata starsne ujizdel:grinning:
19. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
luci, ty doktori jsou borci, pred par lety by mimi nemelo zadnou sanci:(
19. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
to teda nemělo, a muselo to byt nějak v šestým měsíci, tři měsíce před termínem, že?
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
holky ja se starsne tesim na to foceni s briskem!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pujde take na foceni?? ja pujdu za mesic a potom v 8mesici:slight_smile: bude me fotit kamos a asi nekde venku:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
krásný video, to byla teda bojovnice :slight_smile:
pabli vy teda na tu zelenou ujíždíte :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
lucajdak: jojo, budu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
pipi-taky se chystám s manžou udělat pár foteček s pupíkem
pipi já půjdu v srpnu taky na focení i s manželem, ještě sice nevím jak ho tam dostanu, ale už to mám s tím fotografem domluvený :grinning:
jde na mě strašně spaní, otevřela jsem si okno,ale nepomáhá to :pensive:
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky tak kočík je doma...je náááádherný.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
renuuu :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
renu ty se máš :grinning:
já se na ten můj nebyla ani zatím podívat
19. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
renuuuu, jj musi byt bozsky!!!! holky pa jdu na jidlo :slight_smile: papa
19. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky jr nááádhernýý...vevnitř je plyšový...prostě náádhera...jdu kolem něj ještě kroužit...
19. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
renu: tak to je supeeeeeer :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jak vás tak čtu tak si začínám říkat, že jsem úplně mimo :frowning2: Kdyby nebylo koníka tak ani nevím v kterém jsem týdnu, furt jen makám a makám. Buď v práci nebo doma na přestavbě, ale už snad jen max 3 týdny a bude hotovo. Pak se můžeme konečně přestěhovat do nového a krásně opraveného bytečku. Hurá, hurá.

Pipii - kdyby měl kreditku můj manžel, tak by naše dítko chodilo nahaté a jezdilo v Libertě :wink:
19. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Co ta Maja, už ví nějaký výsledek?
19. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Chci se zeptat, trápí některou z vás budoucnost? Myslím otázky typu - budu dobrá matka, budu moc dětem dopřát, budeme se mít s manželem furt rádi? atd.
když se vrátím z práce a nemám co dělat tak mě to popadne. Manžel říká, že to jsou hormony, ale já z toho začínám špatně spát. :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
edit-jak to vypadá s výrobou postýlky??
19. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
edit bohužel jo
mě ale finance, vždycky sem chtěla aby moje dítě mělo všechno co já sem nikdy neměla, už kvůli tomu i řvu, protože sme bez peněz, spadli sme na penězích a byli sme zvyklí žít od výplaty k výplatě a najednou chytáme do rezerv protože bysme neměli ani na jídlo, takže momentálně sem na tom tak že pár dní řvu protože teď nemáme a po porodu budeme potřebovat ještě peníze další
a ještě musím dodat že to chtání do rezerv u nás znamená bohužel našetřený peníze pro mimčo na výbavu :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
řešíte někdo stejný problém ?
jak to řešíte, uskromnujete se nebo máte rezervy ?
tak trochu si neumím poradit
19. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
edit-to je normální,každej zodpovědnější člověk se tím zabývá....takže otázky typu-zvládnu se postarat o tak malé miminko?budem mít dost peněz,kdy se začne stavět barák, vydrží nám to s manželem na celý život atd.atd.........mám v hlavě tak 3 x týdně
19. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
edith, muj manzel mi dovoli koupit vse pro mimi, ale vadi mu ze ted vsechno kupuju bez nej a on chce taky neco koupit atd. takze ted treba mesic pockam a potom zase zacnu neco kupovat:slight_smile: treba kolotoc si ted jeste objednam:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
jinak jsme se vratila z jidla..bleeee dala jsme si kur. prso s ryzi, ale bylo to uplne bez chuti:/ jediny dzus byl k tomu vybornej!a venku je priserny vedro:grinning: tak a ted jdu rychle zehlit:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
evena-naštěstí chodime oba do práce a tak se to dá v pohodě utáhnout, hodně mi pomůže kámoška,která mi spoustu věcí půjčí.....
19. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ještě jsem se nad těmito otázkami nepozastavovala. Vím, že kolem nás je spoustu hodných lidí, kteří kdyby byl opravdu nějaký problém i finanční, tak nám pomůžou. U nás je větší problém, že chystáme výbavičku a do toho šetříme peníze na nový plot a terasu. Plot je už nutnost. Než jsme zjistili, že jsem těhotná, šetřili jsme každý měsíc 10 000 Kč, takže na plot jsme našetřili. Výbavičku kupujeme postupně a ne nic drahého, hodně věcí máme ze sekáče, takže i tak se dá dobře ušetřit. Jediná nákladná věc bude kočárek, který jsme nevybírali nějak drahý. Spíš mě nahání hrůzu můj lenivý manžílek, který je hodně závislý na počítači a je schopný u něj sedět celý den. Sám od sebe práci neudělá a když se teda do nečeho donutí, tak tu práci udělá pečlivě. Je to málokdy. Hodně domácích prací zbývá na mě a dělám i na zahradě. Chodím do práce jako on a ještě musím dělat doma. Prostě mu to moc nedochází, že má doma uklizeno, navařeno, čisté oblečení... Snad si nemyslí, že se dělí mužská a ženská práce!!!! :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
evena-ale mám kámošku,která byla v těhu taky hned od začátku doma,plat měla malý,takže i malou nemocenskou,mateřskou....ještě k tomu svobodná matka....a opora rodiny taky žádná valná...a taky to zvládla....
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
http://rijen2009.wz.cz/

kouknete sem, tyyyy brdo tech je!:-O ja jsme tam byla taky, ale meli jakysi podminky pro diskuzi?!:-O
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Evena - budu upřímná - peníze nás nestrápí. Já vydělám slušně už asi 10 let, měsíčně jsem před manželstvím ušetřila asi 6-8tis., od té doby co jsme s manžou svoji ještě o něco víc a hlavně i on měl našetřeno. Ale dost dáme za opravy bytu a novou výbavu (cca 500000tis.) takže nám toho zase moc nezůstane.

Kdyby bylo nejhůř tak nám naši pomůžou a navíc já se chci vrátit na částečný úvazek do práce brzo.
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.